Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
και ένα νέο πολλα υποσχομενο 37αρι με m92 s μποληκη παντα με σφαλεια αλλά περιμενω να το δω σε δύσκολο καιρό τι κανει
 
μεσα είσαι φέτος ξεκιναω 28 μετά μαύρο34 και στα κρύα 40 m92s που είναι και η λατρεία μου
Το 28αρι ήταν από τα καλύτερα φυσίγγια που είχα ρίξει. Τότε νομίζω ήταν με slc sv που σταμάτησε να εισάγεται.Το 34αρι από ότι ξέρω είναι το best seller του .
 
φέτος και ήταν φρέσκια παρτιδα τουλάχιστον στο κατάστημα που παω γτ απ τη μουρλα μου να δω τ τρέχει τ αδειασα όλα τα προηγουμενα
Μήπως δεν ήταν η εποχή τους φέτος και πέρσι? Γιατί ούτε κρύο ούτε υγρασία έκανε. Η μόνη ορατή αλλαγή τουλάχιστο ήταν φιεμ κάλυκας με Γκόρντον πέρσι στα χοντρα νουμερα
 
Μήπως δεν ήταν η εποχή τους φέτος και πέρσι? Γιατί ούτε κρύο ούτε υγρασία έκανε. Η μόνη ορατή αλλαγή τουλάχιστο ήταν φιεμ κάλυκας με Γκόρντον πέρσι στα χοντρα νουμερα
Ηταν λες φιεμ η μπασιερη γέμισε σε φιεμ ?
 
Αυτό είναι Κουτουμάνος Ηλία,το φυσίγγι πρωταθλητής είναι το Champion..:D
Τάσο καλά τα λέω ;; @tasos hunter
Καλα τα λες..και "το φυσιγγι πρωταθλητης"ειναι η ατακα των champion...sarcastic.
Το πρασινο 32γρ ειχα ριξει αλλα παει πανω απο δεκαετια..ρε τι εκανε θυμαμε..δυνατο ομως..G3000 γεμιζε τοτε..
 
Ναι έτυχα παρτιδα πέρσι κάτω από νο 7 κάτι κουτιά. Ήταν νέα παρτιδα
Φιλέ μου εαν το τεκμιριωσης απο τη μπασιερι οκ πρωσπικα δε νομειζω ότι ήταν γνήσια έχουμε κρούσματα και με καπια αλλά φυσιγγια εισαγωγης
 
Καλα τα λες..και "το φυσιγγι πρωταθλητης"ειναι η ατακα των champion...sarcastic.
Το πρασινο 32γρ ειχα ριξει αλλα παει πανω απο δεκαετια..ρε τι εκανε θυμαμε..δυνατο ομως..G3000 γεμιζε τοτε..
Τάσο τα Champion αν κ δν τα έχω ρίξει,τα φέρνει εδώ η Αβραμοπούλου Ευσταθία.......Το Champion 30gr το έχει 7,00€ φαντάσου......
Γενικά τα Μακεδονικά φυσίγγια είναι....Παναγιά μου βοήθα...hippo
 
Κατσε να τα δουμε φετος και θα σου πω φυσιγγι αυτα!
Σκοπευτηριο μου αρεσανε πολυ παντως το δωκιμαδανε και στην Κομοτηνη καπθα ππαιδιά αν θέλουν σας λένε τη γνώμη τους γτ απο σκοπευτηριο δεν έχω εμπηρεια
 
Φιλέ μου εαν το τεκμιριωσης απο τη μπασιερι οκ πρωσπικα δε νομειζω ότι ήταν γνήσια έχουμε κρούσματα και με καπια αλλά φυσιγγια εισαγωγης
IMG-20190603-220526.jpg
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Back
Top