Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Οκ!Δεν καταλαβα γιατι πρεπει να μιλησεις πρωτα μαζι του?
Ο ανθρωπος ειναι επαγγελματιας και μιλαει με τα φυσιγγια του.
Το thunder του το εχω ξεκοιλιασει 3-4 φορες:D
Επήδη την ξέρω πρώσοπηκα σας λέω αφηστε να μιλισω πρωτά μαζί του
 
Ολα λιγο πολυ γνωστα μας ειναι..κ τα παλαιοτερα κ τα νεοτερα..:D
Τα εχει κ στο σαιτ του κ στο fb..λιγο τσιμπημενες τιμες αλλα κατι μου λεει οτι θα αξιζουν........
δλδ την περασμενη σεζόν βρηκες golden και τα λέγανε κ thunder ?
 
Παντος έχω παρατηρηση μεγάλη αλλαγή του poi με τα f2 και όταν το ειπα σε καπιούς που με κοροιδευαν ξέρετε απ αυτους που καθοντε κάτο απο δέντρα γ καθιστες φασσες και τους πηγα στον πινακα κοπηκαν τα γέλια αμέσως οπιός τουφεκαει καλά και του φτενε τα f2 ας κανει μια δοκιμή στο δικό μου οπλο και των άλλων δυο είχε διαφορά παντως
Ποτέ παρατήρησες αλλαγή?
 
Ποτέ παρατήρησες αλλαγή?
φέτος και ήταν φρέσκια παρτιδα τουλάχιστον στο κατάστημα που παω γτ απ τη μουρλα μου να δω τ τρέχει τ αδειασα όλα τα προηγουμενα
 
Last edited:
να σας πω και ένα περιεργο τώρα πριν δυο χρόνια πήρα κάτι φυσίγγια νο 4 38 γρμ τέκνα μου λέει ο κατασκευαστής του τα πήρα αν και δε την συμπαθω και καθόλου την κυρία αλλά ήταν κυριακή επεσε τηλ για χαμο κ δεν είχα αλλα λοιπον επήδη η φασσες εκοινη τ μέρα ήταν ζορισμενες πετουσαν στα 60 θα πω μετρ κ βαλε και ξέρω απο μέτρα καλά έτσι φασσες ξέρες και οι υπολιπες σοκαρισμενες απλα λεω δε μπωρει κάτι δε παει καλά εδώ σφαζω πεντε έτσι όχι ένα και τι να δω σκαγια όντος 4 συγγεντροτηρας guallanti αλλά αντιγραφή και πυριτηδα για μαντεψτε για μαντεψτε ???
 
να σας πω και ένα περιεργο τώρα πριν δυο χρόνια πήρα κάτι φυσίγγια νο 4 38 γρμ τέκνα μου λέει ο κατασκευαστής του τα πήρα αν και δε την συμπαθω και καθόλου την κυρία αλλά ήταν κυριακή επεσε τηλ για χαμο κ δεν είχα αλλα λοιπον επήδη η φασσες εκοινη τ μέρα ήταν ζορισμενες πετουσαν στα 60 θα πω μετρ κ βαλε και ξέρω απο μέτρα καλά έτσι φασσες ξέρες και οι υπολιπες σοκαρισμενες απλα λεω δε μπωρει κάτι δε παει καλά εδώ σφαζω πεντε έτσι όχι ένα και τι να δω σκαγια όντος 4 συγγεντροτηρας guallanti αλλά αντιγραφή και πυριτηδα για μαντεψτε για μαντεψτε ???
Ποια?
 
Ποια?
Περισευματα φιλέ όλη η ιταλία κ άλλη τόση ισπανια κατά τα αλλά τα φυσίγγια στην κριό μαι κικς μπακκικερ λαιτ φουλ έριξε πόλα σαγονια αλλά τετια δεν ξαναβγενουν όταν του ειπα ότι τα εσφαξα επεσε κ το δικό του σαγόνι σαν αυτών ψαχνανε τους κάλυκες που αφησα
 
Σορυ φιλέ αλλά δεν μπωρω ν απαντησω γ κάτι αν δε το έχω διασταυρωσει και δε θέλω να λέω υποθεσεις μου δε μας δίνει κ λογαριασμό τη κανει ο καθένας θα παρω την άδεια του κ μετά εδώ ειμαστε
 
Δεν ειπα εγω οτι βρηκα την περασμενη σεζον golden ουτε τα thunder..τι σου κανει εντυπωση?εχει σταματησει την παραγωγη?
Το thunder ηταν 36γρ..
Φιλε τασο και οπιος αλλος θελλει φυσίγγια φυσίγγια golden 6997610524 πετρος
 
Μάλλον κατάλαβα ποια εννοείς Τόλη;).
Πάντως και από τα champion και από τα wolf που γεμίζονται στην Δράμα όποια έχω ρίξει ήταν αποδοτικά .
Το ότι ρίχνεις με φυσίγγια που γεμίζονται στην περιοχή σου πιστεύω ότι είναι μεγάλο συν .Οι περισσότεροι τοπικοί βιοτέχνες γεμίζουν τα φυσίγγια τους για να αποδίδουν στις συνθήκες που επικρατούν στον τόπο τους .
Για πες πια ριχνω να δω πεφτεις μέσα???
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top