Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ποιο πολύ για τον πατέρα μου ασχολήθηκα,προσωπικά πλέον για ψιλά δουλεύω ή τα γιαννιωτικα ή του Ρουμελιώτη!
τα gorilla τα εχω δουλεψει και εγω ζορικα φυσιγγια ποια ριχνεις εγω ειχα δοκιμασει τα μπλε και τα κοκκινα και τα δυο φωτια!
 
Καλή χρονιά!!! Φυσίγγια γεμισμένα με D20 στα 30γρ μπορούν να είμαι αποδοτικά τέτοια εποχή στην βόρεια Ελλάδα που οι θερμοκρασίες είναι από αρκετά υπό το μηδέν μέχρι 2-3 βαθμούς κελσίου τις καλές μέρες το μεσημερι;
 
τα gorilla τα εχω δουλεψει και εγω ζορικα φυσιγγια ποια ριχνεις εγω ειχα δοκιμασει τα μπλε και τα κοκκινα και τα δυο φωτια!
Τα κόκκινα δουλεύω φουλ,πήρα και μερικά μπλε και αυτά φοβερά αλλά τα αγοράζω μόνο όταν βγαίνουν σε τιμές black friday:D:D
 
Remington premier magnum (σεμιμαγκνουμ).
free pic upload site


top 100 unique names
midfirst atm near me
Σκάγια νο4 ανάμεικτα επιχαλκωμενα και απλά με ελάχιστο λεπτοκοκο μπαφερ.

photo upload sites
website image hosting

Καλυκας με επίπεδο πυθμενιο και ποιο ψιλό πλαστικό όπως όλα τα φυσίγγια τους με βαριές γομωσεις η με ατσάλινα για περισσότερο χώρο .
 
Δεν ηπαρχουν κωστα αυτα πλεον εχω ψαξει παντου να τα βρω το εριχνα παλια φοβερο και χαμηλο λακτισμα για τα κυβικα του πολυ large φυσιγγι
Τα καλύτερα έχουν σταματήσει Θοδωρή όπως και το νιτρο που ήταν και αυτό κορυφαίο.
 
Δεν ηπαρχουν κωστα αυτα πλεον εχω ψαξει παντου να τα βρω το εριχνα παλια φοβερο και χαμηλο λακτισμα για τα κυβικα του πολυ large φυσιγγι
https://www.kalkantzakos.com/Product/1052/premier-magnum-turkey-loads,-fusiggia-remington
Στην Αμερική θα τα βρεις μόνο σε κάποιο bass pro , καλό είναι και το nitro turkey και σε πολύ καλή τιμή με πολύ σκληρά σκάγια αλλά μόνο σε κάλυκες 3" και 3 1/2"
 
Καλή χρονιά!!! Φυσίγγια γεμισμένα με D20 στα 30γρ μπορούν να είμαι αποδοτικά τέτοια εποχή στην βόρεια Ελλάδα που οι θερμοκρασίες είναι από αρκετά υπό το μηδέν μέχρι 2-3 βαθμούς κελσίου τις καλές μέρες το μεσημερι;
για πια φυσιγγια μιλας?αμα μιλας για τα λαμπρο τορντο 30γρ ,εγω δεν θα τα επερνα σε τετοιες θερμοκρασιες.
 
Καλημερα παιχτες μου, μου εδωσαν το παρακατω φυσιγγι, ξερεις κανεις ποιο ειναι?
ybKlCZw.jpg
 
τα παλια του στοκα πρεπει να ειναι!
Προσλαμβανεσε!.sarcastic..shake hands.
Το χαρακτηριστικο των παλιων max ηταν η δυο τελειες αριστερα δεξια κ ο ηλιος πανω στο "χ"..
Max 33,35,40,50 ηταν ετσι..Το μονο που δεν ηταν ετσι(η δεν το εχω συναντησει)ηταν το παλιο max meteo..
Μετα εφυγαν αυτα κ την θεση τους πηρε μια..παπια πανω στο "max"..
Κ ενα max 33 20ετιας με τα ιδια "στοιχεια" γεμισμενο με την θρυλικη για πολλους τσιχλαδες nike..
Eιχα ριξει ενα κουτι απο αυτα πιτσιρικας αλλα δεν μπορω να θυμηθω αποτελεσματα..
Θα τα τιμησω μολις στρωσει ο καιρος..τσιχλες να βρω..


 
Προσλαμβανεσε!.sarcastic..shake hands.
Το χαρακτηριστικο των παλιων max ηταν η δυο τελειες αριστερα δεξια κ ο ηλιος πανω στο "χ"..
Max 33,35,40,50 ηταν ετσι..Το μονο που δεν ηταν ετσι(η δεν το εχω συναντησει)ηταν το παλιο max meteo..
Μετα εφυγαν αυτα κ την θεση τους πηρε μια..παπια πανω στο "max"..
Κ ενα max 33 20ετιας με τα ιδια "στοιχεια" γεμισμενο με την θρυλικη για πολλους τσιχλαδες nike..
Eιχα ριξει ενα κουτι απο αυτα πιτσιρικας αλλα δεν μπορω να θυμηθω αποτελεσματα..
Θα τα τιμησω μολις στρωσει ο καιρος..τσιχλες να βρω..


Ρίξτα με όπλο που έχει θαλάμη 3"
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top