Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
SOKOL 32gr - G3000
ΩΜΕΓΑ 31gr - Aquila
IMG-20181114-193029.jpg
Απίστευτο φυσίγγι για μένα το ωμεγα σταθερότατο, το χρησιμοποιω αρκετά χρόνια σε τσιχλα,ορτύκι,μπεκάτσα χωρίς να έχω το παραμικρό παράπονο.!
 
Έχει δοκιμάσει κάποιος τα φυσίγγια του Αγγελόπουλου με Α1; Σε τι θερμοκρασίες δουλεύουν καλύτερα
Αν λες το διαφανο 34γρ Εγω σε 6αρι μη τα ριξεις με ζεστο καιρο θα φας κλωτσια με ψυχρουλα ειναι πιο καλα εγω τα ριξα σε περδικα
 
Αν λες το διαφανο 34γρ Εγω σε 6αρι μη τα ριξεις με ζεστο καιρο θα φας κλωτσια με ψυχρουλα ειναι πιο καλα εγω τα ριξα σε περδικα
Αν λες το διαφανο 34γρ Εγω σε 6αρι μη τα ριξεις με ζεστο καιρο θα φας κλωτσια με ψυχρουλα ειναι πιο καλα εγω τα ριξα σε περδικα
Για απογευματινό παπί λέω να το δουλέψω Παναγιώτη.Απο κρύο εδώ στο βόρειο Έβρο έχουμε δόξα το θεό.Με υγρασία το δοκίμασες?
 
Γενικα ολα τα φυσιγγια του αγγελοπουλου ειναι πολυ δυνατα.απο εμπειρια μου σε δυσκολες καιρικες συνθηκες ειναι φωτια οταν ομως η βολες ειναι φυσιολογικες εχω παρατηρησει οτι τα πουλια υστερα απο το χτυπημα πετανε και αλλο και πεφτουν μετα απο 15 μετρα λες και τα εχει χτυπησει ρευμα.αυτο σημαινει νομιζω γιατι ειναι διαμπερες το τραυμα λογο δυναμης φυσσιγιου.ετσι δικαιολογειται και οι επυτιχιες σε ψηλωμενα πουλια φιλε αρη.γενικα πρεπει να ξερεις ποτε θα τα χρησιμοποιησεις
Κουτομανος Olympus semi κοιταξα κατι παλιες σημειωσεις σε ν03 το 2009 το ειχε με MB36 στα 2.078.με 37,71γρ σκαγια.
Απο περιεργεια ανοιξα αλλο ενα τωρα σε ν2 του 2009 κι αυτο με MB36 στα 2,05 και 40.30γρ σκαγια.βυσμα concord
εντυπωση μου εκανε οτι οι κολλησεις στα πτερυγια θελανε αρκετη πιεση για να ανοιξουν.
Βρηκα και καμποσα σκαγια μεσα στα 3.71χιλ:D
Τα πρασινα στον εβρο τα ειχα λυπηθει:D
Αλλα το κρυο της αρκουδας,γονατισα απο το κρυο..sarcastic.
Τα σημερινα ουτε καν τα εχω ριξει αν ξερει κανενας με τι τα εχει τωρα ας πει.
 
Last edited:
Κουτομανος Olympus semi κοιταξα κατι παλιες σημειωσεις σε ν03 το 2009 το ειχε με MB36 στα 2.078.με 37,71γρ σκαγια.
Απο περιεργεια ανοιξα αλλο ενα τωρα σε ν2 του 2009 κι αυτο με MB36 στα 2,05 και 40.30γρ σκαγια.βυσμα concord
εντυπωση μου εκανε οτι οι κολλησεις στα πτερυγια θελανε αρκετη πιεση για να ανοιξουν.
Βρηκα και καμποσα σκαγια μεσα στα 3.71χιλ:D
Τα πρασινα στον εβρο τα ειχα λυπηθει:D
Αλλα το κρυο της αρκουδας,γονατισα απο το κρυο..sarcastic.
Τα σημερινα ουτε καν τα εχω ριξει αν ξερει κανενας με τι τα εχει τωρα ας πει.
Κατι ξερω που την δουλευω 2.00 χ 36 ......!!!
 
Καλημέρα παίδες ! Έμαθα ότι παράγεται ξανά το φυσίγγιο jk6 34gr μάλλινη από τον Κένταυρο του κυρίου Θεοδωρίδη . Ισχύει;;;;; Και αν ναι θα ήθελα την άποψη σας από όσους το έχουν δοκιμάσει.......σε σχέση με το παλιό .....το οποίο ήταν πολύ καλό...
. Επίσης εάν γνωρίζετε η συγκεκριμένη εταιρία παράγει αλλά φυσίγγια όπως το Κένταυρος το score κλπ.Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 
Καλημέρα παίδες ! Έμαθα ότι παράγεται ξανά το φυσίγγιο jk6 34gr μάλλινη από τον Κένταυρο του κυρίου Θεοδωρίδη . Ισχύει;;;;; Και αν ναι θα ήθελα την άποψη σας από όσους το έχουν δοκιμάσει.......σε σχέση με το παλιό .....το οποίο ήταν πολύ καλό...
. Επίσης εάν γνωρίζετε η συγκεκριμένη εταιρία παράγει αλλά φυσίγγια όπως το Κένταυρος το score κλπ.Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Πολυ χλωμο,Βαγγελη!
Το εν λογω κόπηκε απο την παραγωγη λογω απλησιαστης τιμης της πυριτιδας και κατ' επεκταση του φυσιγγιου.
Ξεχωρα που ....μας τελειωσε:( η jk6!
Για λιγο γεμιζοταν με PSB1 και μετα ....τελος!
Τα υπολοιπα που αναφερεις,πρεπει να τα παράγει ακομη.
 
Πολυ χλωμο,Βαγγελη!
Το εν λογω κόπηκε απο την παραγωγη λογω απλησιαστης τιμης της πυριτιδας και κατ' επεκταση του φυσιγγιου.
Ξεχωρα που ....μας τελειωσε:( η jk6!
Για λιγο γεμιζοταν με PSB1 και μετα ....τελος!
Τα υπολοιπα που αναφερεις,πρεπει να τα παράγει ακομη.
Το είδα προχθές σε κυνηγόμαγαζο ο καταστηματάρχης μου είπε ότι άρχισε πάλι η παραγωγή του αλλά δεν γνωρίζει με το γεμίζεται κλπ . Η jk6 από ότι διάβαζα έχει αντικατασταθεί από την ch6 που παράγεται νομίζω στη cheditte που την αγόρασε........όλα αυτά με κάθε επιφύλαξη........
 
Το είδα προχθές σε κυνηγόμαγαζο ο καταστηματάρχης μου είπε ότι άρχισε πάλι η παραγωγή του αλλά δεν γνωρίζει με το γεμίζεται κλπ . Η jk6 από ότι διάβαζα έχει αντικατασταθεί από την ch6 που παράγεται νομίζω στη cheditte που την αγόρασε........όλα αυτά με κάθε επιφύλαξη........
Λέγεται ότι είναι η ίδια πυρίτιδα γεμίζουν αρκετές ιταλικές τώρα με αυτή.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top