Γιατί οι φάσες είναι εκδιδόμενες

Manos

Staff member
Ανοίγω αυτό το θέμα με αφορμή το χθεσινό ζευγάρι φάσες που πέρασε πάνω από το κεφάλι μου όταν πήγα να ψάξω έναν κοτσυφα. Καθόμουν και τις περίμενα πως και πως με το όπλο στα χέρια σε ετοιμότητα και δεν σεβάστηκαν ούτε το κάψιμο στα χέρια. Γιατί;
 
Ανοίγω αυτό το θέμα με αφορμή το χθεσινό ζευγάρι φάσες που πέρασε πάνω από το κεφάλι μου όταν πήγα να ψάξω έναν κοτσυφα. Καθόμουν και τις περίμενα πως και πως με το όπλο στα χέρια σε ετοιμότητα και δεν σεβάστηκαν ούτε το κάψιμο στα χέρια. Γιατί;
Παντα θα υπαρχει το γιατι ,Το εχει τραγουδησει και ο Ζαγοραιος ,Γιατι αγαπη μου γλυκια
Ακου ντουφεκια στα καρτερι περνανε τσιχλες
 
Ανοίγω αυτό το θέμα με αφορμή το χθεσινό ζευγάρι φάσες που πέρασε πάνω από το κεφάλι μου όταν πήγα να ψάξω έναν κοτσυφα. Καθόμουν και τις περίμενα πως και πως με το όπλο στα χέρια σε ετοιμότητα και δεν σεβάστηκαν ούτε το κάψιμο στα χέρια. Γιατί;
think.drunk........
 
Το γιατί ειναι ενα και δεν θέλεις να το καταλάβεις αφού το ίδιο έπαθες και περσι νομίζω , όπως επαθε προ ημερών και ....το άλλο αγοράκι που ειστε μαζί και ειναι πατριώτης μου.
"Οταν πας για φασσες ,δεν ντουφεκάς τσίχλες."
Και αντε την τουφέκισες.Τι διάολο πας και χώνεσαι να τη μαζέψεις ;
Ο αλλος ο δικος μου προχθες, τουφεκισε δυο φασσες στου διαόλου τη μάνα ,ετσι για καβλάντισμα.Εκεινη τη στιγμή του πήγαιναν 50 πουλιά πανω του και φυσικά πήρε τα λιόκια μου !
.sarcastic.
 
Του έσπασαν πάλι σήμερα τα νευρακια τα κορίτσια μας,καθε μέρα του ρίχνουν και από ένα γλέντι!Αν και αύριο πιστεύω πως θα χουφτωσει μια,τελευταία μέρα σχεδόν πάντα παίρνω,αλλά αύριο πιστεύω είναι η σειρά του!
 
Back
Top