Γαστρεντερίτιδα

δυστιχως παιδες εχθες το βραδυ εχασε την μαχη η ποιντεριναμου απο νεφρικη ανεπαρκια,,η στεναχωρια ΜΕΓΑΛΗΗΗ κριμα διωτι ειχε ακωμη χρονια μπρωστατης να κυνηγηση ητανε 7 στα 8 χρονον,,,ενα σκυλακι το οποιο το πηρα ψευτοκυνηγημενο 10 μηνων και το εφτασα να μου βγαζη τα γουστα,υπακουω, υσηχο, πανεξυπνο, με λιγα λογια για μενα ητανε ανθρωπος,,αλα λογια δεν μπωρο να πω παιδες διωτι ειμαι ψυχολογικα καταρακομενοςςςς,,,.hair.:(:(:( .RESPECT..RESPECT.
 
δυστιχως παιδες εχθες το βραδυ εχασε την μαχη η ποιντεριναμου απο νεφρικη ανεπαρκια,,η στεναχωρια ΜΕΓΑΛΗΗΗ κριμα διωτι ειχε ακωμη χρονια μπρωστατης να κυνηγηση ητανε 7 στα 8 χρονον,,,ενα σκυλακι το οποιο το πηρα ψευτοκυνηγημενο 10 μηνων και το εφτασα να μου βγαζη τα γουστα,υπακουω, υσηχο, πανεξυπνο, με λιγα λογια για μενα ητανε ανθρωπος,,αλα λογια δεν μπωρο να πω παιδες διωτι ειμαι ψυχολογικα καταρακομενοςςςς,,,.hair.:(:(:( .RESPECT..RESPECT.
.:eek::eek::eek:.....Κρίμα ρε φίλε η σκυλίτσα.......Αδικία είναι....:(:(
 
δυστιχως παιδες εχθες το βραδυ εχασε την μαχη η ποιντεριναμου απο νεφρικη ανεπαρκια,,η στεναχωρια ΜΕΓΑΛΗΗΗ κριμα διωτι ειχε ακωμη χρονια μπρωστατης να κυνηγηση ητανε 7 στα 8 χρονον,,,ενα σκυλακι το οποιο το πηρα ψευτοκυνηγημενο 10 μηνων και το εφτασα να μου βγαζη τα γουστα,υπακουω, υσηχο, πανεξυπνο, με λιγα λογια για μενα ητανε ανθρωπος,,αλα λογια δεν μπωρο να πω παιδες διωτι ειμαι ψυχολογικα καταρακομενοςςςς,,,.hair.:(:(:( .RESPECT..RESPECT.

Σάκη λυπάμαι πολύ για αυτήν την εξέλιξη...

Όμως που προξενεί αρνητική εντύπωση ο γιατρός σου... Δεν είδε από τις εξετάσεις πως η ουρία και η κρεατινίνη ήταν στο Θεό; Αφού έκανε εξετάσεις... Τι γαστρεντερίτιδα σου είπε; Δεν τον πονήρεψε η αφυδάτωση, η ανορεξία και η κατάπτωση; όχι ότι θα έσωζε το σκύλο, δεν σωζόταν σε αυτό το σημείο, αλλά να μην ταλαιπωρηθεί το ζώο...

Επίσης σκέψου τι μπορεί να το προξένησε; Ήταν ασθένεια; Τοξικό τσίμπημα; Τοξικό φυτοφάρμακο; Πόσο καιρό ήταν παράξενα το σκυλί; Ψάξτο για να μην βρεθείς αντιμέτωπος ξανά στο μέλλον, αν υπάρχει κάτι επικίνδυνο στο περιβάλλον... Και μάλλον, άλλαξε γιατρό...

Καλή δύναμη...
 
δυστιχως παιδες εχθες το βραδυ εχασε την μαχη η ποιντεριναμου απο νεφρικη ανεπαρκια,,η στεναχωρια ΜΕΓΑΛΗΗΗ κριμα διωτι ειχε ακωμη χρονια μπρωστατης να κυνηγηση ητανε 7 στα 8 χρονον,,,ενα σκυλακι το οποιο το πηρα ψευτοκυνηγημενο 10 μηνων και το εφτασα να μου βγαζη τα γουστα,υπακουω, υσηχο, πανεξυπνο, με λιγα λογια για μενα ητανε ανθρωπος,,αλα λογια δεν μπωρο να πω παιδες διωτι ειμαι ψυχολογικα καταρακομενοςςςς,,,.hair.:(:(:( .RESPECT..RESPECT.
Κρίμα σακη κρίμα.... για εμένα ο γιατρός σου είναι φάουλ........
 
σας ευχαριστω ολουσας παιδια για τα ωραια λογιασας.RESPECT. ειναι το δευτερο σκυλι που χανω ακριβως στην ηλικια αυτη 7 στα 8, το πρωτο πηγε απο καρκινο,και τωρα απο νεφρικη ανεπαρκια,,,ειναι ωντος δυσκολα τετειες καταστασης αλα ετσι ειναι η ζωηηη,,το μωνο σηγουρο ειναι οτι θα μηνουνε στην μνημημου ΧΑΡΑΧΜΕΝΕς η ωμορφες και βεβαια και η δυσκωλες στιγμες,,και καπιες φωτο απο της ποιντερινεσμου, η DORA και η ΝΑΡΑ .RESPECT.:confused::confused:
 
δυστιχως παιδες εχθες το βραδυ εχασε την μαχη η ποιντεριναμου απο νεφρικη ανεπαρκια,,η στεναχωρια ΜΕΓΑΛΗΗΗ κριμα διωτι ειχε ακωμη χρονια μπρωστατης να κυνηγηση ητανε 7 στα 8 χρονον,,,ενα σκυλακι το οποιο το πηρα ψευτοκυνηγημενο 10 μηνων και το εφτασα να μου βγαζη τα γουστα,υπακουω, υσηχο, πανεξυπνο, με λιγα λογια για μενα ητανε ανθρωπος,,αλα λογια δεν μπωρο να πω παιδες διωτι ειμαι ψυχολογικα καταρακομενοςςςς,,,.hair.:(:(:( .RESPECT..RESPECT.
Όχι ρε φίλε τι είπες τώρα??? Κρίμα... Πολύ κρίμα :(:(:(:(
 
σας ευχαριστω ολουσας παιδια για τα ωραια λογιασας.RESPECT. ειναι το δευτερο σκυλι που χανω ακριβως στην ηλικια αυτη 7 στα 8, το πρωτο πηγε απο καρκινο,και τωρα απο νεφρικη ανεπαρκια,,,ειναι ωντος δυσκολα τετειες καταστασης αλα ετσι ειναι η ζωηηη,,το μωνο σηγουρο ειναι οτι θα μηνουνε στην μνημημου ΧΑΡΑΧΜΕΝΕς η ωμορφες και βεβαια και η δυσκωλες στιγμες,,και καπιες φωτο απο της ποιντερινεσμου, η DORA και η ΝΑΡΑ .RESPECT.:confused::confused:
Τώρα το πήρα χαμπάρι βρε φίλε. Κρίμα, κρίμα γαμώτο, να'σαι γερός φίλε να τη θυμάσαι. Δύσκολες καταστάσεις.
 
Back
Top