Γάντια για το κυνήγι...

Εχω πάρει τα pinewood αδιάβροχα ( δεν ξέρω εάν είναι πλήρως ) και με λεπτό εσωτερικό fleece.Στα 20 ευρώ.. Ωραία είναι, το fleece τους δεν είναι τύπου thinsulate, είναι λεπτό, αλλά πιστεύω να με ικανοποιήσει...Σαν αίσθηση είναι αρκετά καλά, δεν έχουν όγκο, και έκανα και μια μικρό εγχείρηση .sarcastic. έκανα μια τομή στο δεξί δείκτη για να βγαίνει το δάχτυλο εξω, και μετά έκανα και μερικά...ραματα ( το έγραψα να μην ξεφταει) στον δείκτη...Έβαλα και σκρατς να μένει πάνω το υπόλοιπο...δακτυλο.sarcastic.
Πιστεύω, έκανα καλή δουλειά...Ο ασθενής και επέζησε, αλλά και έμεινε ικανοποιημένος .sarcastic.
 
Εχω πάρει τα pinewood αδιάβροχα ( δεν ξέρω εάν είναι πλήρως ) και με λεπτό εσωτερικό fleece.Στα 20 ευρώ.. Ωραία είναι, το fleece τους δεν είναι τύπου thinsulate, είναι λεπτό, αλλά πιστεύω να με ικανοποιήσει...Σαν αίσθηση είναι αρκετά καλά, δεν έχουν όγκο, και έκανα και μια μικρό εγχείρηση .sarcastic. έκανα μια τομή στο δεξί δείκτη για να βγαίνει το δάχτυλο εξω, και μετά έκανα και μερικά...ραματα ( το έγραψα να μην ξεφταει) στον δείκτη...Έβαλα και σκρατς να μένει πάνω το υπόλοιπο...δακτυλο.sarcastic.
Πιστεύω, έκανα καλή δουλειά...Ο ασθενής και επέζησε, αλλά και έμεινε ικανοποιημένος .sarcastic.
Το έκανες και αναισθησία η δεν χρειάστηκε χεχε .sarcastic.
Ωραίος αν και νομίζω καλό είναι το χέρι να μην είναι καθόλου εκτεθειμένο.....γάντια για εμένα μετα τα Sitka είναι τα swedteam τα οποία έχουν δοκιμαστεί και στην περιοχή μας.my man.
 
Το έκανες και αναισθησία η δεν χρειάστηκε χεχε .sarcastic.
Ωραίος αν και νομίζω καλό είναι το χέρι να μην είναι καθόλου εκτεθειμένο.....γάντια για εμένα μετα τα Sitka είναι τα swedteam τα οποία έχουν δοκιμαστεί και στην περιοχή μας.my man.


Δεν πονάνε ωρέ τα παληκάρια .sarcastic.
 
Εχω πάρει τα pinewood αδιάβροχα ( δεν ξέρω εάν είναι πλήρως ) και με λεπτό εσωτερικό fleece.Στα 20 ευρώ.. Ωραία είναι, το fleece τους δεν είναι τύπου thinsulate, είναι λεπτό, αλλά πιστεύω να με ικανοποιήσει...Σαν αίσθηση είναι αρκετά καλά, δεν έχουν όγκο, και έκανα και μια μικρό εγχείρηση .sarcastic. έκανα μια τομή στο δεξί δείκτη για να βγαίνει το δάχτυλο εξω, και μετά έκανα και μερικά...ραματα ( το έγραψα να μην ξεφταει) στον δείκτη...Έβαλα και σκρατς να μένει πάνω το υπόλοιπο...δακτυλο.sarcastic.
Πιστεύω, έκανα καλή δουλειά...Ο ασθενής και επέζησε, αλλά και έμεινε ικανοποιημένος .sarcastic.
Θελουμε πειστηρια του εγκληματος...
 
Παιδιά κάνα καπέλο και αντιηλιακο πρέπει να πάρουμε όπως το πάει.
Το γελάς Νοεμβρίο μήνα και έχει τέτοιο καιρό που ξανά ακούστηκε χεχε
Θυμάμαι ένα ιστορικό Νοεμβρίο 2008 αν δεν κάνω λάθος είχα γκιολιασει τα χωράφια και είχε και δέκα πόντους πάγο και από υδρόβια χαμός θα μου μείνει αξέχαστος.....πλέον γάντια σκούφια χρειάζονται βαριά ένα 2 μηνο
 
τα καλητερα γαντια κατα εμου για κυνηγι υδροβιων και οχι μονο
cabelas 150 gram.
Cabelas Hunting Gloves - Images Gloves and Descriptions ...
 
https://emperionstore.com/arctic-gloves-olive-pentagon.html
Καλησπέρα αυτά τα έχει δοκιμάσει κάποιος; Είναι χονδρά, ογκώδη;
Φίλε μου δεν τα ξέρω αλλά για γάντι την λύση την έχουμε βρει με την παρέα πολύ καλά τα έχουν ήδη η δύο και θα τα πάρω και εγώ λέγονται swedteam και έχει πολλές εκδόσεις αδιάβροχα απλά ζεστά λεπτά παραλλαγής η μονόχρωμα κτλπ
 
Back
Top