Γαλότσες

Γερασιμε αν θες πες καμία λεπτομέρεια γιατί είναι φθηνές και τις βρίσκω εύκολα εδώ Σλοβακία.

Δεν ξέρω ρε συ Βασίλη ο πατέρας μου τις θέλει για το ψάρεμα.. Απλά ήθελα να δω αν υπάρχει κάπου Αθήνα να πάμε να τις δοκιμάσει για να μην τις πάρουμε έτσι και για κάποιον λόγο δεν του κάνουν.. Σε ευχαριστώ πάντως.
 
Δεν ξέρω ρε συ Βασίλη ο πατέρας μου τις θέλει για το ψάρεμα.. Απλά ήθελα να δω αν υπάρχει κάπου Αθήνα να πάμε να τις δοκιμάσει για να μην τις πάρουμε έτσι και για κάποιον λόγο δεν του κάνουν.. Σε ευχαριστώ πάντως.
Α μάλιστα. Νόμιζα ότι τις έχεις δοκιμάσει γτ ψάχνω ένα ζευγάρι πρόχειρο για τον πατερα μου.
 
Καλησπερα,
Πηρα αυτες τις γαλοτσες σημερα 75ευρω χωρις νεοπρεν. Με νεοπρεν δεν λυγιζαν αλλα αυτες χωρις μου φαινεται οτι δεν εχουν μεγαλη σταθεροτητα στον αστραγαλο. Θα δειξει. Θα τις συνδιασω με καλτσα mund explorer treking κ ο θεος βοηθος να μην ξιλιασει το ποδι. Ειδομεν
 

Attachments

  • Screenshot_20191214-152706_Chrome.jpg
    Screenshot_20191214-152706_Chrome.jpg
    86,6 KB · Προβολές: 62
Καλησπερα,
Πηρα αυτες τις γαλοτσες σημερα 75ευρω χωρις νεοπρεν. Με νεοπρεν δεν λυγιζαν αλλα αυτες χωρις μου φαινεται οτι δεν εχουν μεγαλη σταθεροτητα στον αστραγαλο. Θα δειξει. Θα τις συνδιασω με καλτσα mund explorer treking κ ο θεος βοηθος να μην ξιλιασει το ποδι. Ειδομεν
Φιλε ενα θα σου πω επηδη δουλευω σε λατομειο εαν η γαλοτσα ειναι σφιχτη στο ποδι και νεοπρεν που εχω τις eagle το ποδι παγωνει παρε να νε καπως πιο ευριχωρες σε καρτερι βολεβουν περισοτερο σε περπατιτο θες κατι πιο σταθερο
 
Καλησπερα,
Πηρα αυτες τις γαλοτσες σημερα 75ευρω χωρις νεοπρεν. Με νεοπρεν δεν λυγιζαν αλλα αυτες χωρις μου φαινεται οτι δεν εχουν μεγαλη σταθεροτητα στον αστραγαλο. Θα δειξει. Θα τις συνδιασω με καλτσα mund explorer treking κ ο θεος βοηθος να μην ξιλιασει το ποδι. Ειδομεν
Καλορίζικες και καλοφόρετες ....
 
το λουρακι δεν το πηρες βρεεεε να της βγαζης και βωλτα.yelling. αντε καλες ψαριεςςςς.very funny.
"Συνάδελφε" πιστεύω ότι ξέρω να διατυπώνω αυτά πού θέλω νά πω και νά καταλάβει ο άλλος,αν εσύ δεν είσαι θέση να το καταλάβεις και να σχολιάζεις άστοχα με δόση ειρωνείας τοτε πρόβλημα σού.
 
Back
Top