Γαλότσες

Θαρρώ πως ναι!
Καμιά φορά στον βάλτο όταν το καρτέρι δεν προσεγγίζεται από το αμάξι και χρειάζεται να περπατήσω αρκετά,τα πόδια ''ανάβουν''.
Ζεστά πόδια ομως στο κυνήγι είναι σημαντικό..... τουλάχιστον στο καρτερισιο.
Οπότε μόνο για μετακίνηση και αλλαγή τόπων αξίζει μια iso
 
Προτείνω ανεπιφύλακτα για πολύωρο περπάτημα τις Nemrod της Aigle. Ένα ζευγάρι είχε ο πατέρας μου για τα κυνήγια φέρμας που έκανε παλιά και μου έκανε τις ίδιες δώρο όταν έβγαλα για πρώτη φορά άδεια πριν 10 χρόνια. Οι γαλότσες θεωρούνται εξειδικευμένες για μπεκατσοκυνήγι, έχουν πάρα πολύ καλή εφαρμογή στο πόδι σαν να φοράς άρβυλο, πολύ καλό κράτημα στο περπάτημα, γενικά το μόνο τους θέμα είναι το βγάλσιμο, και αυτό λόγω της πολύ καλής εφαρμογής που προσφέρουν.
 

Αφου μου ....αφησαν χρονους οι αγαπημένες AIGLE parcours 1,αποκτηθηκαν οι αντικαταστατριες τους!:)
Parcours 2.....
Τα 121€,ετσουξαν ελαφρως...:confused:
καλοφόρετες Γιαννη ! Μέχρι και εγώ τισ ζήλεψα που δεν φοράω γαλότσες !!!
εύχομαι πολλά χιλιόμετρα με πολύ κυνήγι
Με την ευκαιρία... ένα ζευγάρι DEMAR UNIVERSAL PRO που είχες πάρει .. δεν σε βόλεψαν ??
 
καλοφόρετες Γιαννη ! Μέχρι και εγώ τισ ζήλεψα που δεν φοράω γαλότσες !!!
εύχομαι πολλά χιλιόμετρα με πολύ κυνήγι
Με την ευκαιρία... ένα ζευγάρι DEMAR UNIVERSAL PRO που είχες πάρει .. δεν σε βόλεψαν ??
Για καρτερι ειναι απιθανες!!:)
Για περπατημα,δεεεενν!
 
Προτείνω ανεπιφύλακτα για πολύωρο περπάτημα τις Nemrod της Aigle. Ένα ζευγάρι είχε ο πατέρας μου για τα κυνήγια φέρμας που έκανε παλιά και μου έκανε τις ίδιες δώρο όταν έβγαλα για πρώτη φορά άδεια πριν 10 χρόνια. Οι γαλότσες θεωρούνται εξειδικευμένες για μπεκατσοκυνήγι, έχουν πάρα πολύ καλή εφαρμογή στο πόδι σαν να φοράς άρβυλο, πολύ καλό κράτημα στο περπάτημα, γενικά το μόνο τους θέμα είναι το βγάλσιμο, και αυτό λόγω της πολύ καλής εφαρμογής που προσφέρουν.
Υπάρχει λυση για το βγάλσιμο... Εξωλκέας γαλότσας με 9€ ....
 
Υπάρχει λυση για το βγάλσιμο... Εξωλκέας γαλότσας με 9€ ....
Το έχω δει με τα μάτια μου στην πράξη! Τέλειο!

Ωραιο εργαλειο Κωστα!:)
Εχω σταμπαρει σ'ολα τα σημεια που παω για κυνηγι, ελιες με κατάλληλα δίχαλα.
Ειναι διπλα απο κει που αφηνω το αυτοκινητο!;)
Θα πρέπει να λειάνεις λίγο το ξύλο αλλά πού να ξέρεις εσύ απ΄αυτά.... .buy. ;)
 
Προτείνω ανεπιφύλακτα για πολύωρο περπάτημα τις Nemrod της Aigle. Ένα ζευγάρι είχε ο πατέρας μου για τα κυνήγια φέρμας που έκανε παλιά και μου έκανε τις ίδιες δώρο όταν έβγαλα για πρώτη φορά άδεια πριν 10 χρόνια. Οι γαλότσες θεωρούνται εξειδικευμένες για μπεκατσοκυνήγι, έχουν πάρα πολύ καλή εφαρμογή στο πόδι σαν να φοράς άρβυλο, πολύ καλό κράτημα στο περπάτημα, γενικά το μόνο τους θέμα είναι το βγάλσιμο, και αυτό λόγω της πολύ καλής εφαρμογής που προσφέρουν.
Αυτές ζαχαρωνω για του χρόνου
 
large_20170927152351_aigle_nemrod.jpeg
Αυτες τισ έχω τσεκάρει κ γω που θέλω για περπατημα....κρύο βαστάνε η ξυλιάζει το ποδι???
 
Back
Top