Γάντια για το κυνήγι...

Εσύ έχεις τα grip
Ο φίλος πήρε τα dry σε ίδια παραλλαγή με τα δικά σου .....τώρα πρέπει να τα έβγαλε γιατί μέχρι περισυ τον χειμώνα θυμάμαι τα dry τα έβγαζε μονόχρωμα
είχα τα Grip σε μονόχρωμα (αφόρετα ακόμα!) και σήμερα περιμένω τα Dry σε παραλλαγή, :rolleyes:
Α ρε Τέλη τι μας έκανες !!!!!!!!!!!!!!.hair.
 
Επάνω τα Grip, κάτω τα Dry

1632322353528.jpeg

Τώρα που τα συγκρίνω δίπλα-δίπλα, αν δεν είναι απαραίτητο το Dry θα προτιμήσω το Grip γιατί είναι πιό λεπτό και δίνει καλύτερη αίσθηση στο κράτημα. Το Dry εκτός από στεγανό είναι και πιό χοντρό, άρα και πιό ζεστό.
 
Επάνω τα Grip, κάτω τα Dry

View attachment 32923

Τώρα που τα συγκρίνω δίπλα-δίπλα, αν δεν είναι απαραίτητο το Dry θα προτιμήσω το Grip γιατί είναι πιό λεπτό και δίνει καλύτερη αίσθηση στο κράτημα. Το Dry εκτός από στεγανό είναι και πιό χοντρό, άρα και πιό ζεστό.
Ωραίος!
Συλλογή τα κάνεις .sarcastic. χαχαχα
 
Εγώ πάντως που δεν κάνω στατικά κυνήγια δεν φοράω ποτέ γάντια.... κάποια στιγμή πριν 3-4 χρόνια με -14 βαθμούς τα φόρεσα για καμιά 100 μετρα..... και τα έβγαλα. Βρήκα όμως κάτι λεπτά ισοθερμικά στο hobby.... για τη δουλειά.... πολύ καλά και με δυνατότητα να ξεκλειδώνει και το κινητό....αν θυμηθώ να τα βγάλω φωτογραφία θα τα ανεβάσω
 
Υπάρχουν κάτι φακελάκια θερμαντικά, που μόλις ανοίξεις τη συσκευασία μετά από κάνα 15 λεπτο εκπέμπουν θερμότητα ικανή να σε ζεστάνει για πολλές ώρες. Ίσως εκεί να είναι η λύση που ψάχνεις.
Αυτό που λές, έχεις δίκιο, μου το είπε φίλος κυνηγός ότι τα είχε φέρει κάποτε το ΛΙΝΤΛ , τώρα ποιός τα έχει....
 
Εσύ έχεις τα grip
Ο φίλος πήρε τα dry σε ίδια παραλλαγή με τα δικά σου .....τώρα πρέπει να τα έβγαλε γιατί μέχρι περισυ τον χειμώνα θυμάμαι τα dry τα έβγαζε μονόχρωμα
Επειδή το παρακολουθούσα το θέμα, τα είχε και πέρισυ σε παραλλαγής αλλά ήταν σε έλλειψη!, στο Αγγλικό σάιτ πάντα, γιατί οι Σουηδοί δεν στέλνουν Ελλάδα!
 
Επάνω τα Grip, κάτω τα Dry

View attachment 32923

Τώρα που τα συγκρίνω δίπλα-δίπλα, αν δεν είναι απαραίτητο το Dry θα προτιμήσω το Grip γιατί είναι πιό λεπτό και δίνει καλύτερη αίσθηση στο κράτημα. Το Dry εκτός από στεγανό είναι και πιό χοντρό, άρα και πιό ζεστό.
Παντελή καλορίζικα!. Το μέγεθος εντάξει?
 
Μετά από σχεδόν ένα μήνα ήρθανε ,πραγματικά ότι καλύτερο έχω φορέσει σε γάντια και έχω δοκιμάσει αρκετά επώνυμα
Γιατί ένα μήνα; Από που τα πήρες; Αν θες μας λες και πόσο.
Ο Μανώλης κι εγώ τα πήραμε από τη Φινλανδία και ήρθαν σε δύο μέρες.
 
Εμένα από Φινλανδία δε τα έστελνε με τίποτα βασικά δεν έβρισκα στο σάιτ τους κάπου να τα παραγγείλω ,αν έχεις τρόπο αν μπορείς στείλε μου το λινκ γιατί θα πάρω αλλά δυο ζευγάρια μη περιμένω πάλι ένα μήνα ,ευχαριστώ
 
Back
Top