Γάντια για το κυνήγι...

Αυτά που δείχνει είναι τα απλά!, εγώ θέλω να πάρω τα αδιάβροχα , αλλά δεν έχει σε XLARG!. Γι αυτό ψάχνω!
Ναι έκανα λάθος ...

Το είδα μετα, έψαξα λίγο αλλά δεν βρήκα τα XL.
Περίμενε λίγο.
Έχουν εξαφανιστεί τα πάντα ... Έρχονται όλα Ελλάδα μετά το πόστ του Τόλη στο hunterslife :)
 
Ναι έκανα λάθος ...

Το είδα μετα, έψαξα λίγο αλλά δεν βρήκα τα XL.
Περίμενε λίγο.
Έχουν εξαφανιστεί τα πάντα ... Έρχονται όλα Ελλάδα μετά το πόστ του Τόλη στο hunterslife :)
Χαχαχαχ και εγώ βλέπω πολλά νούμερα έχουν εξαφανιστεί θα απορεί και η ίδια η εταιρεία .very funny.
 
Περίεργο! Προσπάθησα και εγώ πολλές φορές και δεν μπόρεσα! Μόλις τα επιλέξεις και τα βάλεις στο καλάθι στην συνέχεια δεν σε πάει κάπου να πληρώσεις για να συνεχίσεις την διαδικασία της αγοράς αλλά λέει άλλα πράγματα! (email για να σου στείλει τον κατάλογο με τα προϊόντα της! Πώς τα κατάφερες? Μπορείς να μου πείς τις επιλογές ~ κινήσεις που έκανες?
 
Περίεργο! Προσπάθησα και εγώ πολλές φορές και δεν μπόρεσα! Μόλις τα επιλέξεις και τα βάλεις στο καλάθι στην συνέχεια δεν σε πάει κάπου να πληρώσεις για να συνεχίσεις την διαδικασία της αγοράς αλλά λέει άλλα πράγματα! (email για να σου στείλει τον κατάλογο με τα προϊόντα της! Πώς τα κατάφερες? Μπορείς να μου πείς τις επιλογές ~ κινήσεις που έκανες?
Έχω συγγενή στη Σουηδία οπότε η παραγγελία έγινε από εκεί, εγώ απλά έστειλα το link
 
Πόσο πάνε τα μεταφορικά??? Και γω θα θελα ρε γμτ!
Από ένα αγγλικό site που έβαλε ένα συνάδελφος είναι λίγα τα μεταφορικά κάπου 5-6 λίρες από ότι έγραψε ενώ από ebay κάπου στις 20 αλλά έχει μεγαλύτερη ποικιλία στα γάντια της εταιρείας....
 
Πέστα χρυσόστομε!... και είχα σπάσει το μυαλό μου γιατί δεν μπορούσα να τα παραγγείλω!.
Μανώλη δεν υπάρχει λόγος να βιάζεσαι, αργότερα θα βάλουν όλα τα μεγέθη πάλι, ίσως μετά το χειμώνα και σε καλύτερες τιμές.
Ούτως ή άλλως δεν βλέπω να τα χρειαστείς σύντομα... :cool:
 
Μανώλη δεν υπάρχει λόγος να βιάζεσαι, αργότερα θα βάλουν όλα τα μεγέθη πάλι, ίσως μετά το χειμώνα και σε καλύτερες τιμές.
Ούτως ή άλλως δεν βλέπω να τα χρειαστείς σύντομα... :cool:
Καλησπέρα Παντελή!. Σε αυτό δεν έχεις και άδικο!, άν και για το δεύτερο έχω τις επιφυλάξεις μου!. Νομίζω πώς σύντομα όταν κάνουν κάποια ανοίγματα στην αγορά θα δώσουν και το κυνήγι, με κάποιους περιορισμούς? ίσως!. Πάντως φίλε, μου κάνει μεγάλη εντύπωση η ΑΦΩΝΙΑ της Κ.Σ.Ε. και κάποιων Συνομοσπονδιών? εκτός, και άν γράφουν, διαμαρτύρονται, αγωνίζονται κ.λ.π. κάπου και δεν το ξέρω!.
 
Το Bushwear έχει προσφορές...
έτσι χτύπησα το τελευταίο ζευγάρι γάντια
SwedTeam Grip W Glove - Green με 25 αντί 45 λίρες :p
ε, και με την ευκαιρία και ένα μπουφανάκι
https://www.bushwear.co.uk/products/swedteam-ultra-pro-m-jacket
σε πολύ καλή προσφορά, 100 αντί 229 λίρες,
γιατί πέρισυ τα λιώσαμε όλα τα κυνηγετικά από την πολλή χρήση .yelling.
 
Το Bushwear έχει προσφορές...
έτσι χτύπησα το τελευταίο ζευγάρι γάντια
SwedTeam Grip W Glove - Green με 25 αντί 45 λίρες :p
ε, και με την ευκαιρία και ένα μπουφανάκι
https://www.bushwear.co.uk/products/swedteam-ultra-pro-m-jacket
σε πολύ καλή προσφορά, 100 αντί 229 λίρες,
γιατί πέρισυ τα λιώσαμε όλα τα κυνηγετικά από την πολλή χρήση .yelling.
Καλοφόρετα !
 
Το Bushwear έχει προσφορές...
έτσι χτύπησα το τελευταίο ζευγάρι γάντια
SwedTeam Grip W Glove - Green με 25 αντί 45 λίρες :p
ε, και με την ευκαιρία και ένα μπουφανάκι
https://www.bushwear.co.uk/products/swedteam-ultra-pro-m-jacket
σε πολύ καλή προσφορά, 100 αντί 229 λίρες,
γιατί πέρισυ τα λιώσαμε όλα τα κυνηγετικά από την πολλή χρήση .yelling.
Καλοφορετα φίλε το μπουφάνακι ωραίο φοριέται και για καφέ δεν είναι κυνηγετικό καθαρό μεγιες!!!!
 
Καλοφόρετα !
Νάσαι καλά Χρήστο!
Καλοφορετα φίλε το μπουφάνακι ωραίο φοριέται και για καφέ δεν είναι κυνηγετικό καθαρό μεγιες!!!!
Ευχαριστώ Τέλη, χάρη σε σένα (κι εγώ) βρήκα τα γάντια. Το μπουφάν το πήρα λόγω προσφοράς, καθαρά για λόγους shopping therapy :p και θα δούμε που και πως θα φορεθεί...
 
Το Bushwear έχει προσφορές...
έτσι χτύπησα το τελευταίο ζευγάρι γάντια
SwedTeam Grip W Glove - Green με 25 αντί 45 λίρες :p
ε, και με την ευκαιρία και ένα μπουφανάκι
https://www.bushwear.co.uk/products/swedteam-ultra-pro-m-jacket
σε πολύ καλή προσφορά, 100 αντί 229 λίρες,
γιατί πέρισυ τα λιώσαμε όλα τα κυνηγετικά από την πολλή χρήση .yelling.
Καλοφορετα :) απο θεμα Τελωνειου?
 
Καλοφορετα :) απο θεμα Τελωνειου?
Περιμένω την έκπληξη...:rolleyes:

Πάντως στο τσεκ άουτ υποτίθεται ότι υπολογίζει δασμούς και τέλη, όπου μετά από κάποια δευτερόλεπτα μου έβγαλε 0.
Είδωμεν...
Είναι πιθανό να έχουν αποθήκη Ευρώπη και να στέλνουν από εκεί
 
Περιμένω την έκπληξη...:rolleyes:

Πάντως στο τσεκ άουτ υποτίθεται ότι υπολογίζει δασμούς και τέλη, όπου μετά από κάποια δευτερόλεπτα μου έβγαλε 0.
Είδωμεν...
Είναι πιθανό να έχουν αποθήκη Ευρώπη και να στέλνουν από εκεί
μακαρι, να ειναι οπως τα λες...περιμενουμε να μας πει τι εγινε τελικα, οταν ερθουν :)
 
μακαρι, να ειναι οπως τα λες...περιμενουμε να μας πει τι εγινε τελικα, οταν ερθουν :)
Μόλις μου έστειλαν Tracking number από Royal Mail... (Ηνωμένο Βασίλειο)
Το βλέπω να την τρώμε...o_O

Αλλά δεν πειράζει, τόσα φυσίγγια γλυτώσαμε φέτος .hair.
 
Μόλις μου έστειλαν Tracking number από Royal Mail... (Ηνωμένο Βασίλειο)
Το βλέπω να την τρώμε...o_O

Αλλά δεν πειράζει, τόσα φυσίγγια γλυτώσαμε φέτος .hair.
Παντελή, γειά σου!. Βρήκα τα γάντια στο νούμερό μου από το sait που τα είχες πάρει και εσύ! Πές μου γιατί δεν θυμάμαι, εκτελωνισμό και φόρους, τι πλήρωσες; Τα γάντια με μεταφορικά κοστίζουν 79,99 λίρες Αγγλίας!. Σε Ευχαριστώ!.
 
Back
Top