Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παντος μια χρόνια ήρθαν κάτι φουλτσοκαραδες εδώ τους πηγα για φασσες τους ερχοτανε ρουαγιαλ 20 25 μέτρα και ούτε πουπουλο μαζεψανε μετά απ όλο το φορτίο φυσιγγίων που ειχανε καλά που τους δωσαμε εμείς τα πουλια μας που μας φτενε τα μπενελλι που δε σκοτωνουνε να πανε στους φίλους τους για μοστρα και το καλύτερο όλοι σκητ φοραγανε καρλσον το θυμαμε χαρακτηριστικα
Και λέω φουλτσοκαραδες γτ στο αρτεμις γραφαν ότι δεν χρησιμωποιουν κατω απο 1* και επέμεναν κιωλας
 
Ναι αλλα μην ξεχνας ειναι καραμπινα,οχι δικανο! Δεν κουραζει.
Τάκη εγώ αρνητικό το βρισκω πρώτον λόγω κακού swing και δεύτερον πιστευω με λίγο παραπάνω βάρος θα ήταν και πιο ευχάριστη ως προς την χρηση
 
ξέρω παλί θα με κραξετε αλλά περα απο την ρίγα πορτινγκ και φανταχτερά τσοκ δε βλεπω κάτι το ουσιώδες ρε παιδια πχ η remington competition synthetic έχει διαφορά στο φινίρισμα ρυθμησεις παμπόλες στο κοντακι με σύστημα μείωσης τις ανακρουσης
 
ξέρω παλί θα με κραξετε αλλά περα απο την ρίγα πορτινγκ και φανταχτερά τσοκ δε βλεπω κάτι το ουσιώδες ρε παιδια πχ η remington competition synthetic έχει διαφορά στο φινίρισμα ρυθμησεις παμπόλες στο κοντακι με σύστημα μείωσης τις ανακρουσης
Ναι αλλα δεν γραφει benelli... Δεν την παιρνεις αγκαλιά για νανι .yel.
 
Δε μπωρω τα λαστιχακια ορινγκ την καπνα και την αρχαιολογια ασε το βαρος
Οσο πιο απλο τοσο πιο καλο! Οπλα ειναι πρεπει να ειναι απλα! Αντε μεχρι Μπερέτα όχι αμερικανικά τα βλεπω και αγχώνομαι που τους βλεπω να τσ λυνουν..
 
Οσο πιο απλο τοσο πιο καλο! Οπλα ειναι πρεπει να ειναι απλα! Αντε μεχρι Μπερέτα όχι αμερικανικά τα βλεπω και αγχώνομαι που τους βλεπω να τσ λυνουν..
Ενα κουμπι μα τι κουμπι τα κανει όλα! Και μη λέμε για τα αμερικανικά γτ έχει κάτι ιταλικά που θες τρια χέρια γ να βαλεις φυσίγγια στην αποθηκη franchi prestige Berta Victoria benelli sl80κτλ
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top