Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Θα μου κάνει και εμενα έκπληξη άμα ισχύει αυτό...αν και powerbore άμα είναι με 3,5 εκ κώνο και κοντα στο 18,4 και πάλι θα είναι βελτιωμένη βλητικα σε σχέση με την crio που είχα!
Συγνώμη βρε Ηλία μου,αλλά η crio σου που υστερουσε???
 
Συγνώμη βρε Ηλία μου,αλλά η crio σου που υστερουσε???
Σε σχέση με την 930ι αισθητά πιο ανοιχτή κατανομή...με 2-3 διαφορετικούς τύπους φυσιγγίων,από θέμα διάτρησης πάνω στο θήραμα με κανένα δεν είχα θέμα!τωρα αν είχα κάνει στην crio κώνο σίγουρα θα είχε μεταμορφωθεί!
 
Σε σχέση με την 930ι αισθητά πιο ανοιχτή κατανομή...με 2-3 διαφορετικούς τύπους φυσιγγίων,από θέμα διάτρησης πάνω στο θήραμα με κανένα δεν είχα θέμα!τωρα αν είχα κάνει στην crio κώνο σίγουρα θα είχε μεταμορφωθεί!
Σε τι? Ήτανε transformer?
.yelling.
 
Σε σχέση με την 930ι αισθητά πιο ανοιχτή κατανομή...με 2-3 διαφορετικούς τύπους φυσιγγίων,από θέμα διάτρησης πάνω στο θήραμα με κανένα δεν είχα θέμα!τωρα αν είχα κάνει στην crio κώνο σίγουρα θα είχε μεταμορφωθεί!
Η 930 έχει 8 εκατοστά εργοστασιακό κώνο,αν μη τι άλλο να μην βγάζει σφιχτές κατανομες!!!
 
Η 930 έχει 8 εκατοστά εργοστασιακό κώνο,αν μη τι άλλο να μην βγάζει σφιχτές κατανομες!!!
Σε αυτό είδα διάφορες Τάκη,τώρα το ξαναλέω από θέμα διάτρησης δεν ψάχτηκα και ιδιαίτερα στα κυνήγια που κάνω δεν είχα θέμα...ίσως είδα και καλύτερα σκασίματα με το Breda αλλά παίζουν και αλλά πράγματα ρόλο,όπως το κοντάκι και η σκανδάλη!
 
Σε αυτό είδα διάφορες Τάκη,τώρα το ξαναλέω από θέμα διάτρησης δεν ψάχτηκα και ιδιαίτερα στα κυνήγια που κάνω δεν είχα θέμα...ίσως είδα και καλύτερα σκασίματα με το Breda αλλά παίζουν και αλλά πράγματα ρόλο,όπως το κοντάκι και η σκανδάλη!
Στη benelli είχες μετρα?
 
Εχθές είδα από κοντά και επώμησα την Ethos Sport!
Πολύ ωραίο όπλο και πολύ καλή αίσθηση στα χέρια αλλά και όταν την επωμήζεις.
Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν, όταν με πληροφόρησαν ότι είναι με 18,6 αυλό...ισχύει αυτό;
Και πριν την Ethos Sport! θα βρεις αυλούς από 18,2 έως και 18,6 για να είσαι σίγουρος αφού δεν αναγράφεται πια στην κανη θα πρέπει να μετρήσει οπλουργός και άλλες κανες για να είσαι σίγουρος ότι το συγκεκριμένο μοντέλο έχει 18,6 αυλό.
 
Για όποιον ενδιαφέρεται υπάρχει σε μαγαζί εδώ χανια σε άριστη κατάσταση sbe1 μεταχ με ξύλο 600 ευρω
Καλο απογευμα! Οπως τα λέει ο Ευρίπος..την ειδα και εγω σήμερα.πολυ ωραίο όπλο.κατασκευης 2002,71cm κανη..μάλλον διακοσμητική την είχε αυτος.δεν έχει ρίξει καθολου.
Και αν όχι καθολου ,ελάχιστα παντως.
 
Last edited:
Δεν θα τη τσιμπήσεις?o_O
Φίλε μου άρεσε παρά πολύ.και 71cm κανείς όλα τα κυνήγια με ένα όπλο.αλλα έχω ήδη δυο αυτογεμη και το ένα κάθεται..έχω βολευτεί πολύ τη centro με τις δυο κανες.τι να την κάνω και αυτή?
 
Xαιρετιζω τους συναδελφους του Benelli team.Θεωρησα ωφελιμο να συμμετασχω και στο foroum αυτο για να καταθεσω τις εμπειριες μου απο την 121SL ,M2,και SUPER SPORT Benelli.Mια και αναφερομαστε σε βιομηχανικα προιοντα μαζικης παραγωγης θα πρεπει να ειμαστε αρκετα εξεταστικοι σε ολα τα σημεια και τις παραμετρους που αφορουν τις εταιρεις που τα κατασκευαζουν,διοτι ζουμε σε χαλεπους καιρους.Θα αστειευτω λιγο λεγοντας μεταφορικα τη παροιμια που λεμε "Χανει η μαννα το παιδι και το παιδι τη μαννα."
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top