Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
γιατι φιλε μου;
Γιατί θα δωσεις αλφα Ρομέο να πάρεις Φίατ ...
Καλυτερα ατσαλια εφαρμογές βαφες τα πάντα....

Και εγώ περνω όπλα επειδή βαριεμαι αλλά όχι από ραφαελο σε m2....πάρε ένα δικανο η μια αερίων ..

Μια χαρά οπλο είναι η m2 αλλά άμα έχεις ραφαελο δεν εχει νόημα
 
Γιατί θα δωσεις αλφα Ρομέο να πάρεις Φίατ ...
Καλυτερα ατσαλια εφαρμογές βαφες τα πάντα....

Και εγώ περνω όπλα επειδή βαριεμαι αλλά όχι από ραφαελο σε m2....πάρε ένα δικανο η μια αερίων ..

Μια χαρά οπλο είναι η m2 αλλά άμα έχεις ραφαελο δεν εχει νόημα
Πας τουλάχιστον μια κατηγορία κάτω!
 
τωρα με στεναχωρισατε θα δο τι θα κανω
Να μη στεναχωριέσαι και να κάνεις αυτό που θέλεις και σε εκφράζει. Όλα κάνουν την ίδια δουλειά, το θέμα είναι τι ευχαριστεί εσένα. Την γνώμη και συμβουλές των άλλων θα τις ακούς αλλά θα κάνεις αυτό που νιώθεις .
Δεν αμφισβητώ ότι τα παλιά είναι καλά, αλλά πιστεύω ότι τα καινούργια είναι εξίσου καλά αν όχι καλύτερα. Και με ένα αυτοκίνητο δένεσαι δεν σημαίνει ότι δεν θα το αλλάξεις ποτέ.
Αυτή είναι πάντα η ταπεινή μου άποψη. Μπορεί να φταίει ότι δεν δένομαι συναισθηματικά με αντικείμενα τα θέλω για να κάνω την δουλειά μου και να τα χαίρομαι όσο μπορώ περισσότερο.
 
Να μη στεναχωριέσαι και να κάνεις αυτό που θέλεις και σε εκφράζει. Όλα κάνουν την ίδια δουλειά, το θέμα είναι τι ευχαριστεί εσένα. Την γνώμη και συμβουλές των άλλων θα τις ακούς αλλά θα κάνεις αυτό που νιώθεις .
Δεν αμφισβητώ ότι τα παλιά είναι καλά, αλλά πιστεύω ότι τα καινούργια είναι εξίσου καλά αν όχι καλύτερα. Και με ένα αυτοκίνητο δένεσαι δεν σημαίνει ότι δεν θα το αλλάξεις ποτέ.
Αυτή είναι πάντα η ταπεινή μου άποψη. Μπορεί να φταίει ότι δεν δένομαι συναισθηματικά με αντικείμενα τα θέλω για να κάνω την δουλειά μου και να τα χαίρομαι όσο μπορώ περισσότερο.
ευχαριστω δημητρη
 
Να μη στεναχωριέσαι και να κάνεις αυτό που θέλεις και σε εκφράζει. Όλα κάνουν την ίδια δουλειά, το θέμα είναι τι ευχαριστεί εσένα. Την γνώμη και συμβουλές των άλλων θα τις ακούς αλλά θα κάνεις αυτό που νιώθεις .
Δεν αμφισβητώ ότι τα παλιά είναι καλά, αλλά πιστεύω ότι τα καινούργια είναι εξίσου καλά αν όχι καλύτερα. Και με ένα αυτοκίνητο δένεσαι δεν σημαίνει ότι δεν θα το αλλάξεις ποτέ.
Αυτή είναι πάντα η ταπεινή μου άποψη. Μπορεί να φταίει ότι δεν δένομαι συναισθηματικά με αντικείμενα τα θέλω για να κάνω την δουλειά μου και να τα χαίρομαι όσο μπορώ περισσότερο.
Πολυ ωραια τοποθετηση και σωστη κατα την γνωμη μου.
Ειναι και θεμα ψυχολογικο η αγορα ενος καινουριο οπλο.
Κανε αυτο που σ αρεσει και σε φτιαχνει.
 
Εγώ θα σου έλεγα ότι δε θα αλλάξουν πολλά πράγματα αν πάρεις τη m2. Αν θέλεις να κάνεις μια αλλαγή άλλαξε τελείως μάρκα, αλλιως αν θες οπωσδήποτε benelli θα έλεγα κι εγω την powerbore, που είναι διαφορετική όπως και να το κάνουμε.
 
Πιστεψτε με δεν εχω κανενα λογο να κανω ουτε διαφημιση ουτε να υποστηριξω καποια
συγκεκριμενη εταιρια...
απλα ολα αυτα που εγραψα παραπανω ειναι απο προσωπικα βιωματα πολλων ετων
αλλα και φιλων μου που ειχανε κι αυτοι τα ιδια θεματα με τις ιταλικες.
Τωρα ο καθενας σιγουρα εχει την δικη του εμπειρια και την γνωμη του
κι αυτο ειναι σεβαστο εννοειτε.
Αλλωστε ειναι και θεμα γουστου κι απο αλλη αποψη, Ο καθενας οπως το βλεπει.
Κατά που κυνηγας φίλε μου να έρθω να σου δείξω 2-3 τουφεκιες. ??Εσύ θα σκηβεις για να χαμηλοσουν και εγώ θα σηκωνωμαι και θα τα τουφεκαω. Σου λέω τι θα γίνει για να μην βρεθείς προ εκπηξεος. .sarcastic.
 
Κατά που κυνηγας φίλε μου να έρθω να σου δείξω 2-3 τουφεκιες. ??Εσύ θα σκηβεις για να χαμηλοσουν και εγώ θα σηκωνωμαι και θα τα τουφεκαω. Σου λέω τι θα γίνει για να μην βρεθείς προ εκπηξεος. .sarcastic.
ελα να κυνηγησουμε φιλε κατω νευροκοπι αν εχεις ακουστα .sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top