Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
φανταζομαι για να το λες κατι ξερεις φιλε πετρο
Και με το παραπάνω. Βασικά είμαι κάτοχος m2 εδώ και δύο χρόνια και είμαι υπέρ ευχαριστημένος. Έδωσα τη Rafaello spesial και πήρα m2.... Για τις vinci σχεδόν όλοι όσοι πήραν της προσφοράς τα προβλήματα μεγάλα από εμπλοκές και άλλες πολλές πολλές ζημιές. Εκ πείρας απο το ξάδερφο μου και δύο φίλων που τις έδωσαν πριν κλείσουν έξι μηνες...
 
Αυτο που σου έρχεται καλύτερα πάρε Γιάννη και ξόδεψε χρήματα μέχρι εκεί που θες να φτάνει η φινέτσα της εξωτερικά. Οι κάννες της είναι οι ίδιες σε ολα τα μοντέλα της (αυτογεμή) τα δυο τελευταία χρόνια.
Αυτό είναι το κακό ότι είναι όλες ιδιες:D:D αλλά με λίγο σκάψιμο και γαργαλημα πάει σε άλλο επίπεδο ;) θα ξαναμπώ στο κλαμπ πολύ σύντομα!
 
Και με το παραπάνω. Βασικά είμαι κάτοχος m2 εδώ και δύο χρόνια και είμαι υπέρ ευχαριστημένος. Έδωσα τη Rafaello spesial και πήρα m2.... Για τις vinci σχεδόν όλοι όσοι πήραν της προσφοράς τα προβλήματα μεγάλα από εμπλοκές και άλλες πολλές πολλές ζημιές. Εκ πείρας απο το ξάδερφο μου και δύο φίλων που τις έδωσαν πριν κλείσουν έξι μηνες...
και εγω φιλε πετρο θα δωσο την rafaello που εχω και θα παω για μ2 .sarcastic.
 
Έχω την αίσθηση ότι μέλη του φόρουμ έχουν εκφραστεί κατά κόρον για τη Μ2 αλλά οι αναφορές για τη VINCI είναι αν όχι ανύπαρκτες, ελάχιστες. Αναφέρομαι σε νυν ή τέως κατόχους αυτών των όπλων με προσωπική εμπειρία κι όχι σε αναφορές τρίτων...
 
Αν θεκεις την άποψη μου θα συμφωνήσω με τον Νίκο,έγκλημα να δώσεις αυτό το όπλο αν δεν σου κάνει νερά για να πάρεις ένα από τα δυο αυτά όπλα....προσωπική άποψη πάντα και φιλικά:)
μια χαρα ειναι το οπλο εγω το βαρεθηκα .sarcastic.
 
μηκος κανης 71 5 εσωτερικα τσοκ
Φοβερό! Με αυτή την κανη και με τα τσοκ που έχει κανεις τα πάντα! Ένα όπλο για όλα,ακόμα και σκοπευτήριο..αν το πουλάς εδω είμαστε.πιστευω αν ειναι και σε καλή κατάσταση θα φυγει αμεσως.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top