Βρέθηκε Setter

Σκεπτόμενος τον καημένο τον σκυλάκο που βρήκα χαμένο στο βουνό με πιάνουν τα νεύρα! Γιατί να μην υπάρχει ίχνος υπευθυνότητας; Πόσο δύσκολο ειναι να γράψεις το τηλέφωνο σου στο λουράκι του; Μαλάκα!
 
Σκεπτόμενος τον καημένο τον σκυλάκο που βρήκα χαμένο στο βουνό με πιάνουν τα νεύρα! Γιατί να μην υπάρχει ίχνος υπευθυνότητας; Πόσο δύσκολο ειναι να γράψεις το τηλέφωνο σου στο λουράκι του; Μαλάκα!
Δυστυχώς αλλά υπάρχουν πολλοί ανεύθυνοι με αποτέλεσμα να τσουβάλια ζονται όλοι.
Για μένα αν θα βρεθεί ο ιδιοκτήτης θα πρέπει εκτος των άλλων να πληρώσει και πρόστιμο αν το σκυλί δεν είναι τσιπαρισμένο .
Ή υπάρχει νόμος ή δεν υπάρχει . Κάποτε πρέπει να μπει μία τάξη αλλά αν την τάξη και το νόμο δεν τον εφαρμόσει αυτός που πρέπει, τότε όλοι τον παίρνουν για πλάκα.
Κρίμα το σκυλάκι .
 
Καλημερα...
Το σεττερακι είναι στην Κωπαιδα και περιφέρεται...
Ειναι νεαρό θηλυκό...
Δεν έχει κολάρο η κάτι άλλο...
Ακριβώς στο ίδιο σημείο με το πόιντερ της περασμένης εβδομάδας....
Ποια γαϊδούρια τα παρατανεεεεε.... 😡😡
Οποιος ξέρει κάτι ας το βοηθήσει το κακόμοιρο....
 

Attachments

  • Photo0164.jpg
    Photo0164.jpg
    235,3 KB · Προβολές: 56
  • Photo0166.jpg
    Photo0166.jpg
    332,7 KB · Προβολές: 56
Γι αυτο θελει αυστηρή τήρηση ο νομος για το το τσιπάκι. Αυστηροί ελεγχοι παντού , οι κτηνίατροι προ των ευθυνών τους και η "καμπάνια" πολύ μεγάλη.
Για μερικούς αχαρακτήριστους τσουβαλιαζόμαστε ολοι.
 
Ξεφτιλες που συμπεριφέρονται απαίσια και θεωρούν τα σκυλιά σκέτα εργαλεία!😡
Δεν σου κάνει ρε τριμ@λ@κ@?
Φρόντισε να πάει κάπου και να ζήσει σωστά!
Ξεφτιλες!!
Σωστά... Αυτο φωνάζω... Σήμερα είμαι άρρωστος... Ανέβαινε επάνω μου η ψυχούλα, αύριο θα πάω εκεί ξανά, αν το βρω θα το παρω....
Εχω μιλήσει με κάποιους φιλους
 
Γι αυτο θελει αυστηρή τήρηση ο νομος για το το τσιπάκι. Αυστηροί ελεγχοι παντού , οι κτηνίατροι προ των ευθυνών τους και η "καμπάνια" πολύ μεγάλη.
Για μερικούς αχαρακτήριστους τσουβαλιαζόμαστε ολοι.
Έτσι είναι …., έχουμε πόλους μα@@@@‘ δυστηχως
 
Σωστά... Αυτο φωνάζω... Σήμερα είμαι άρρωστος... Ανέβαινε επάνω μου η ψυχούλα, αύριο θα πάω εκεί ξανά, αν το βρω θα το παρω....
Εχω μιλήσει με κάποιους φιλους
Έψαξα μια ακτίνα 1 χλμ γυρω από το σημείο ήμουνα χτες, αλλά δεν το βρήκα... Ελπίζω να έχει καλή τύχη....!!!!
 
Back
Top