Βλητική συμπεριφορά θαλάμης 89mm σε φυσίγγια 70mm

Από προσωπική εμπειρία επειδή το b425 έχει 89αρες θαλάμες και ρίχνω κατά κύριο λόγο 70αρια φυσίγγια όπως όλοι δεν έχω δει διάφορες, περισσότερο μετράει η σωστή σκόπευση και τα υπόλοιπα έρχονται.
Υπάρχει δίκανο η ποζε με 89αρες θαλάμες;
 
Υπάρχει δίκανο η ποζε με 89αρες θαλάμες;
Πλαγιοκαννο Verney - carron canardouze 81εκ με τσοκακια..Τα εφερνε παλια ο Παπαδάκης..
Η ονομασία του μας υποδηλώνει βαλτοκυνηγι αλλά βέβαια κ που άλλου θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί.........
 
Πλαγιοκαννο Verney - carron canardouze 81εκ με τσοκακια..Τα εφερνε παλια ο Παπαδάκης..
Η ονομασία του μας υποδηλώνει βαλτοκυνηγι αλλά βέβαια κ που άλλου θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί.........
Ντροπή που ρώτησα αλλά μάλλον ξεχνάω μιας και το συγκεκριμένο το είχα πιάσει στα χέρια μου πριν 12-14 χρόνια στον Παπαδάκη. Και Τάσο hunter ευχαριστώ.
 
Last edited:
Υπάρχει το B425 waterfowl special το μόνο σουπερποζε που έφτιαξε η εταιρεία με 89αρες θαλάμες, υπάρχουν μεταχειρισμένα αρκετά από αυτα σε αγγελίες.
Ευχαριστώ. Αυτό δεν το ήξερα. Φαντάζομαι σε σ. μάγκνουμ φυσίγγια αποκτάς free λογότυπο στον ώμο τσάμπα. Ατσαλακια γιατί από τα μολύβδινα δεν θέλω να το φανταστώ.
 
Back
Top