Βλητικές δοκιμές Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κανονικα Κωστα θα επρεπε να σφιξουν οι τουφεκιες με ολα τα τσοκ η εστω το Lf να ειχε πιο σφιχτη ροζετα, τωρα αυτο που βλεπουμε ειναι περιεργο.
Δεν είναι περίεργο,απλά ακυρώθηκε το Ντέμι....γίναν όλα φουλ.... πιθανώς ‼️
 
Kωστη....το 5ρι της ιδιογομωσης πηγε πολυ καλα και με τα δυο τσοκ...με καλυτερη κατανομη το
δευτερο με LF.
Το 6ρι το περιμενα καλυτερο....αλλα μεχρι τα 45 και οχι τα 55 μετρα...μπορει να δουλεψει φιλε !!!
Ε άμα είναι μάστορας ο ιδιογομωτης βγάζει μαργαριτάρια .RESPECT.. Το 6αρι της bp στα 45 μετρα μου βγάζει 50% συγκέντρωση στον κύκλο και μέχρι και τα 50 μέτρα έχω πάρει με το kicks αρκετές φασσες στουπια.
 
Κανονίστε Σάββατο ή Κυριακή για καμιά πούλα ... θα είμαι Αθήνα.
Θα φέρω και παχύμετρο αν δεν έχετε.
Εγώ θα πάω και Σ και Κ.
Που είναι ο @Κωστας 63 ???
Θα πάει για τσιχλόνια ?
@Alex37 ?
@xasapis ?
Έιναι νωρίς ακόμα για τσιχλονια. Θα προσπαθήσουμε και μιλάμε...
 
Δεν είναι περίεργο,απλά ακυρώθηκε το Ντέμι....γίναν όλα φουλ.... πιθανώς ‼️
Σωστη σκεψη κι αυτη Γιαννη αλλα το ντεμι του οπλου δεν το ακυρωσε ο κωνος.
Σ'ωραιος, το κατεβασα να το εχω και καποια στιγμη θα κανω καμια δοκιμη να δουμε πως θα κατσουν τα ποσοστα.
 
Ε άμα είναι μάστορας ο ιδιογομωτης βγάζει μαργαριτάρια .RESPECT.. Το 6αρι της bp στα 45 μετρα μου βγάζει 50% συγκέντρωση στον κύκλο και μέχρι και τα 50 μέτρα έχω πάρει με το kicks αρκετές φασσες στουπια.
Ειναι στουποτσοκ το μαμημενο...
 
Το εργοστασιακό ντεμι με το εργοστασιακό φουλ τσοκ πάντως έχουν την κλασσική διαφορά. Στα kicks είναι το ίδιο μόνο
Για πες φιλαρακι, καταλαβαινεις διαφορα στην ανακρουση με τα Kicks σε σχεση με τα συμβατικα?
 






td bank near me open now
Εχθές τραυματισα μια περδικα περίπου στα 30μ με μαλλινη ταπα 4τσοκ σοκολ 1.85χ35γρ 7αρι bior18
Και λεω ίσως δεν έχουν δύναμη έφτιαξα μερικά στην mec και τα δοκίμασα σήμερα αλλά είναι ποιο αδύναμα γιατί δεν έχω στροφιο για αστέρι και πιστεύω δεν πάτησε σωστά..
 
Last edited:
Για πες φιλαρακι, καταλαβαινεις διαφορα στην ανακρουση με τα Kicks σε σχεση με τα συμβατικα?
Ε ναι ρε εννοείται ότι είναι μικρότερη... Από διπλανους όμως στο σκοπευτήριο παραπονεθηκαν ότι ανέβηκε ο θόρυβος με τα kicks.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top