Βλητικές δοκιμές Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Στα 25 μέτρα πέφτει και με ψιλό χαλίκι......δε θέλει σκάγια......
Πες τα άνθρωπε μου, έβλεπα κάτι δοκιμές εταιρείας με νο8 τσοκ 3* συγκεντρωτηρα στα 25μ κι έλεγαν φοβερη κατανομη κλπ. Ε σε πιάνει γέλιο...
 
Έχω στη κατοχή μου τη Μπρέντα την αλταιρ σπέσιαλ, το σεντ εν τιεν ρομπιστ 222, τη Φράνκι αφυνιτι ριμπ, τη Μπερέτα 391 λάιτ, τη Μπενελι μ2 καμο Μαξ 5, το Μπερέτα Σίλβερ πιτζεον ς.....οποιος καταλάβει κατάλαβε! Τα κυνήγια μου τα κάνω πλέον: πέρδικα κα τη Φράνκι ριμπ τη μαύρη και τσίχλα τρυγόνι φάσσα με τη Μπενελι τη μ2..... Όπως κάθετε αυτό το όπλο δε κάθεται κανένα άλλο .....ότι άλλο και να πω περιτεύει!!!
 
Έχω στη κατοχή μου τη Μπρέντα την αλταιρ σπέσιαλ, το σεντ εν τιεν ρομπιστ 222, τη Φράνκι αφυνιτι ριμπ, τη Μπερέτα 391 λάιτ, τη Μπενελι μ2 καμο Μαξ 5, το Μπερέτα Σίλβερ πιτζεον ς.....οποιος καταλάβει κατάλαβε! Τα κυνήγια μου τα κάνω πλέον: πέρδικα κα τη Φράνκι ριμπ τη μαύρη και τσίχλα τρυγόνι φάσσα με τη Μπενελι τη μ2..... Όπως κάθετε αυτό το όπλο δε κάθεται κανένα άλλο .....ότι άλλο και να πω περιτεύει!!!
Περί ορέξεως!κολοκυθόπιτα!
 
Ααααααυτές είναι βλητικες‼️αμερικανικού τύπου ,στα 25 μέτρα‼️‼️‼️‼️


Γιαννη μου .....Να σοβαρευτουμε λιγο φιλε ???
36 γραμμαρια στα 25 μετρα.....και μου βαζει ''σημαδια'' επανω στο θηραμα για το ποσα σκαγια πηρε ???
Ελεος φιλαρα μου....Υποτιμουν την νοημοσυνη μας !!!!!!

Σου θυμηζω 2 παλιες δοκιμες που εκανα για παρτη σου φιλε !!!

εικόνα_Viber_2020-12-22_19-10-34.jpg
εικόνα_Viber_2020-12-22_19-11-10.jpg
εικόνα_Viber_2020-12-22_19-11-47.jpg
 
Γιαννη μου .....Να σοβαρευτουμε λιγο φιλε ???
36 γραμμαρια στα 25 μετρα.....και μου βαζει ''σημαδια'' επανω στο θηραμα για το ποσα σκαγια πηρε ???
Ελεος φιλαρα μου....Υποτιμουν την νοημοσυνη μας !!!!!!

Σου θυμηζω 2 παλιες δοκιμες που εκανα για παρτη σου φιλε !!!

View attachment 51176
View attachment 51177
View attachment 51178
Σαρκαστικά το έγραψα βρε Νίκο‼️
Αλίμονο ‼️
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top