Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Να πούμε στο Ναυπλιώτη να μας στείλει καμία χιλιάδα με 10€ Μάλλον μας έχει περάσει για μαλακές .
Αχαριστοι ολοι ρε ο ανθρωπος προσφερει και εμπιριες που μονο στην αγγλια θα βρησκατε και σεις ξινιζεστε αχαχαχαχαχα
 
Μόλις πήρα ένα δώρακι .Έρχεται ένας συνάδελφος και μου λέει έκανα ένα μερεμετι σε μια αποθήκη και βρήκα αυτά τα φυσίγγια δεν τα θέλανε πάρτα .Ένα κουτάκι wintsister 6ari διασποράς .Πακετακι των 5 ίδιας μάρκας 16 άβολο μαγκουμ και Πακετακι μονοβολο .Και μια ζώνη με διαφορά μεταξύ αυτών τραποφυσιγγο της ίδιας μάρκας και μερικά του Γεωργαλά φυσίγγια .Πίσσα χρόνια είχα να δω τέτοια. Μπράβο του λέω κάνα ντουφέκι δε βρήκες ,?
 
Μόλις πήρα ένα δώρακι .Έρχεται ένας συνάδελφος και μου λέει έκανα ένα μερεμετι σε μια αποθήκη και βρήκα αυτά τα φυσίγγια δεν τα θέλανε πάρτα .Ένα κουτάκι wintsister 6ari διασποράς .Πακετακι των 5 ίδιας μάρκας 16 άβολο μαγκουμ και Πακετακι μονοβολο .Και μια ζώνη με διαφορά μεταξύ αυτών τραποφυσιγγο της ίδιας μάρκας και μερικά του Γεωργαλά φυσίγγια .Πίσσα χρόνια είχα να δω τέτοια. Μπράβο του λέω κάνα ντουφέκι δε βρήκες ,?
Τον φίλο σου Θοδωρή τον λένε;;;
 
Δημήτρη , κατ' αρχήν....Καλησπέρα!

Δεν γεμίζω πολλά χρόνια, μάλιστα γεμίζω και πολύ "απλά" σε σχέση με τους περισσότερους φίλους εδώ, για αυτό και αν δεις τα πόστ μου, νομίζω ότι μια γνώμη λέω , και το επαναλαμβάνω και πολλάκις ότι άλλοι "γνωρίζουν" σαφώς καλύτερα.... έκδηλο νομίζω αυτό...

Αυτό που είχες γράψει κάπου το θυμάμαι, αλλα δεν το είχα "εμπεδώσει" καλά...

Για πες...
Ξεχωρίζεις από τους ιδιογομωτες, κ γνώσεις έχεις κ γράφεις κ νέα πράγματα περαν του 1.45 x32 , εκατό χρόνια τα ίδια διαβάζω, αυτό που έγραψες ότι 10 κάθε βαθμοί άνοδο της θερμοκρασίας , ανεβαίνουν αντίστοιχα οι πιεσεις κ οι ταχυτητες, το έχεις διαπιστωσει ο ίδιος ; το έχεις διαβάσει ; για πες
 
Το λέει κ πάνω φίλε μου.
LAMBRO ROYAL
Τι δεν καταλαβαίνετε??? .my man.
Πο στελιο φανταζεσε να καναμε καμια εκπομπη στυλ μουτσινα να κραζαμε κυνηγετικο υλικο ρε φιλε θα επεφτε πολυ γελιο γτ βλεπω εχεις πολυ χιουμορ και συ και μενα με αρεσει πολυ καπιοι τα περνουν στραβα και αναγκστικα να δειχνω χαζος με τα αχαχαχχαα που κοτσαρω δε πειραζει ομως παμε δυνατα ρεεεε!
 
Να μου λείπει ο ROYAL Θα προτιμούσα το LAMBRO SLAVE και να κάνε κάνα 6€
Εχει και τα series2 γιαννη και παλι δεν ευχαριστιθηκε κανεις οταν ειχαν 5€ να τα λεμε ολα ετσι μη κραζουμε μονο πρωσωπηκα το λεω
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top