Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
ωραιος Ο Κωστης





Έτσι μωρέ... παιχτουρα ...

Μαγκες αν γεμιζετε και σωληνα ποτίσματος να έχεις που λεει ο λογος αν το ψάξεις λίγο κάνεις ότι ΘΕλεις με την ιδιογομωση λιγα εργαλεία μεράκι και λίγο ψάξιμο και κάνεις με όλα τα όπλα οτι θες .. μετα θες και ενα κοντακι ;):cool:
Πρωτα θες το κοντακι και μετα ολα τα υπολοιπα μάγκα ;)
 
Και φτασαμε πλεων στο σημειο που δε λες τη γνωμη σου για να μη θυμωσει η θιχτει καπιος τι να πω ... Πολυ καλες οι τουφεκιες για το τσοκ δε με ενδιαφερει για το φυσεκι θελω πληροφοριες @Κώστας σε πμ παρακαλω γτ ειναι κεντιματα αν θες ενωειτε
 
Πρωτα θες το κοντακι και μετα ολα τα υπολοιπα μάγκα ;)
Έχουμε και από αυτά ;)..δεν είναι πανάκεια όμως γιατι στον μέσο σωματότυπο που φτιάχνουν οι εταιρίες τα όπλα σε αρκετούς ταιριάζουν γάντι μην κοιτάς εσένα που είσαι ψηλολέλεκας .yel.:rolleyes::D
 
Έχουμε και από αυτά ;)..δεν είναι πανάκεια όμως γιατι στον μέσο σωματότυπο που φτιάχνουν οι εταιρίες τα όπλα σε αρκετούς ταιριάζουν γάντι μην κοιτάς εσένα που είσαι ψηλολέλεκας .yel.:rolleyes::D
To σωστο κοντακι , οχι απαραιτητα custom, τους αφορά όλους. Εμεις που ειμαστε κορμια, θελουμε κουστουμι :p
 
Διαφορες δοκιμες με Maxus σε μολυβδινα σκαγια.
Οι τουφεκιες που βάζω ειναι ολες δοκιμασμενες στο κυνηγι σε διαφορα θηραματα με αριστα αποτελεσματα.


View attachment 27956

View attachment 27957

View attachment 27958


View attachment 27959


View attachment 27960
Γεια σου ομορφόπαιδο! :)
Ωραίες τουφεκιές με όμορφες κατανομές!!!
 
Παιδιά σας παρακολουθώ αρκετά και ας μην γράφω τον τελευταίο καιρό... Ένας λόγος που δεν γράφω είναι γιατί τρώγεστε πολύ με το παραμικρό και βαριέμαι να διαβάζω λογομαχιες....
Για αυτόν ακριβώς το λόγο και δεν αναφέρω παραπάνω στοιχεία στις δοκιμές.... Δεν είναι κανένα μυστικό του κράτους αλλά δεν έχω καμία όρεξη να διαβάζω αντιπαραθεσεις.
Ζητήσατε δοκιμές από μάξους και σας έβαλα... Θα με συγχωρέσετε αλλά σετ απ δεν πρόκειται να γράψω για το λόγο που ανέφερα και επίσης τα σετ απ έχουν βγει είτε με βοήθεια φίλων... Είτε είναι όλο δικά τους οποτε αν θέλουν ας γράψουν αυτοί.
Ευχαριστώ για την κατανόηση.
 
Ε..Όχι Και αχρηστη. Μέχρι τα 25.μ Που Βαρεις εσυ καλη σου είναι. Μετα δε τριπαει ουτε χαρτοπετσετα
Παρακαλο πολυ την διαχηρηση να βγαλει απο το μπαναρισμα τον γιωργο (skayfola):).αν το εκανε για την απαντηση σε μενα καμια παρεξηγηση απο μερος μου ξερω οτι τα γραφη σε φουλ μουν topic.
 
Καλησπερα.....απλο προβληματισμο θα αναφερω....δεν ξερω απ'ολη την κατασταση αυτη (ιντριγκες, κοντρες, ασχημες συμπεριφορες κλπ) ποιος κερδιζει και ποιος χανει? Δειξτε ολοι Σεβασμο σε ολους..... και πρωτα πρωτα στα παιδια που κρατανε οσο μπορουν το HL, καθως και σε ανθρωπους που προσφερουν! Συγγνωμη για το εκτος θεματος!
 
Παιδιά σας παρακολουθώ αρκετά και ας μην γράφω τον τελευταίο καιρό... Ένας λόγος που δεν γράφω είναι γιατί τρώγεστε πολύ με το παραμικρό και βαριέμαι να διαβάζω λογομαχιες....
Για αυτόν ακριβώς το λόγο και δεν αναφέρω παραπάνω στοιχεία στις δοκιμές.... Δεν είναι κανένα μυστικό του κράτους αλλά δεν έχω καμία όρεξη να διαβάζω αντιπαραθεσεις.
Ζητήσατε δοκιμές από μάξους και σας έβαλα... Θα με συγχωρέσετε αλλά σετ απ δεν πρόκειται να γράψω για το λόγο που ανέφερα και επίσης τα σετ απ έχουν βγει είτε με βοήθεια φίλων... Είτε είναι όλο δικά τους οποτε αν θέλουν ας γράψουν αυτοί.
Ευχαριστώ για την κατανόηση.
Κατανοητος φιλε μου Κωστα
 
Παιδιά σας παρακολουθώ αρκετά και ας μην γράφω τον τελευταίο καιρό... Ένας λόγος που δεν γράφω είναι γιατί τρώγεστε πολύ με το παραμικρό και βαριέμαι να διαβάζω λογομαχιες....
Για αυτόν ακριβώς το λόγο και δεν αναφέρω παραπάνω στοιχεία στις δοκιμές.... Δεν είναι κανένα μυστικό του κράτους αλλά δεν έχω καμία όρεξη να διαβάζω αντιπαραθεσεις.
Ζητήσατε δοκιμές από μάξους και σας έβαλα... Θα με συγχωρέσετε αλλά σετ απ δεν πρόκειται να γράψω για το λόγο που ανέφερα και επίσης τα σετ απ έχουν βγει είτε με βοήθεια φίλων... Είτε είναι όλο δικά τους οποτε αν θέλουν ας γράψουν αυτοί.
Ευχαριστώ για την κατανόηση.
Καταρχήν ευχαριστούμε για τις δοκιμές.

Λογομαχίες υπάρχουν αλλά νομίζω είναι αυτές που αν τις χρησιμοποιήσεις σωστά μαθαίνεις πράγματα.
Εννοείται ότι πρέπει πάντα να σέβεσαι τον άλλο.
Προσωπικά έχω μάθει πράγματα από το φόρουμ (ίσως όχι από αυτό καθαυτό) αλλά από αναζητήσεις που έχω κάνει πάνω σε κάποιο συγκεκριμένο θέμα στο οποίο διαφωνούσα.

Όπως και να έχει καλά κυνήγια φίλε μου.
 
Παίδες....καμία σοβαρή παρουσίαση βλητικων δοκιμών θα δούμε??? Εντάξει απομακρύνθηκαν τα "ταραχοποια" στοιχεία....άντε να ζωντανέψει ξανά το τοπικ.
Είναι ανάγκη να μετράς κουκίδες βραδιάτικα για να κοιμηθείς?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top