Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αλλά την ειρωνεία που την είδες ;
Δεν ήξερα τις τιμές της maxus 2.
Ο Καλκ έψαξα και δεν την έχει.

Για την βλητική υπεροχή ... ;;;
Την δέχομαι την υπεροχή, αλλά όχι 600 ευρώ παραπάνω ή 300 από την maxus 1.

Υπερτιμημένη για εμένα φίλε.

Προσωπική άποψη πάντα.
Και ξέρεις ότι δεν χαρίζομαι σε μάρκες.
Δόξα το θεό ότι όπλο έχω έχει φάει κράξιμο.

Η maxus ήταν ίσως η δεύτερη επιλογή μου (ανάμεσα σε Α400, sx4 και ν3), οπότε να ειρωνεύομαι την όποια επιλογή μου δεν είναι λογικό.

Φιλικά πάντα.
Αν έγραψες εσύ κάτι για maxus, σίγουρα δεν ήθελα να ειρωνευτώ εσένα, θεωρώ ότι έχεις πολλές γνώσεις, και εμπειρία και πάντα την άποψή σου την σέβομαι και την λαμβάνω υπόψη, άσχετα αν διαφωνούμε σε λίγες περιπτώσεις.
Βλητικη υπεροχη η maxus?
Οποιος την ειδε θελω να μου τη δειξει κ εμενα.
 
Θα με κάνετε να ψάξω για την maxus και όταν ψάχνω δεν σας αρέσουν αυτά που βρίσκω.
Έχει κανένας καμιά τουφεκιά σε συγκεκριμένα μέτρα και με μετρημένα σκάγια να με βγάλει από τον κόπο ;
 
Last edited:
Πολυ καλη βλητικα η μαξους, πολυ γεματη κ δυνατη περιφερεια... Ειδικα αυτες με τον μακρυ κωνο, κακα τσοκ εχουν απλα.... Ηταν το οπλο που εψαχνα αλλα δεν βρηκα σε 76 εκατοστα... Αυτα για την maxus 1, για την maxus 2 ειναι πολυ νωρις ακομα...
 
Πολυ καλη βλητικα η μαξους, πολυ γεματη κ δυνατη περιφερεια... Ειδικα αυτες με τον μακρυ κωνο, κακα τσοκ εχουν απλα.... Ηταν το οπλο που εψαχνα αλλα δεν βρηκα σε 76 εκατοστα... Αυτα για την maxus 1, για την maxus 2 ειναι πολυ νωρις ακομα...
Εγώ ήμουν μεταξύ m2, maxus, sx4 με αυτή την σειρά και πιο μετά a400 και v3.

Υγεία και θηράματα να έχουμε, τα όπλα αλλάζουν.
 
Πρέπει να σας πει κανένας ότι δεν πιάνει μία για να κοιτάξετε τα κιτάπια σας εεε ;) :) :)

Ωραίες τουφεκιές.
Μπραβο φίλε.
ωραιος Ο Κωστης



Έτσι μωρέ... παιχτουρα ...

Μαγκες αν γεμιζετε και σωληνα ποτίσματος να έχεις που λεει ο λογος αν το ψάξεις λίγο κάνεις ότι ΘΕλεις με την ιδιογομωση λιγα εργαλεία μεράκι και λίγο ψάξιμο και κάνεις με όλα τα όπλα οτι θες .. μετα θες και ενα κοντακι ;):cool:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top