Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χρυσανθε μάλλον έριξε με αντιαρματικο Π.Α.Ο και όχι με τη Benelli του..... .big smile.
Αυτος με οτι και αν ριξει κανει χαλασμους :p
Λιγα πολλα κοντα μακρυα δεν εχει σημασια

Θυμαμαι κατι κοκκινα που εριχνε με το πλαγιο και κανε κηδειες
 
Μια δοκιμή με 34gr No4 με 2* (σταθερό) στα 46m με ΚΟΡΔΕΛΑ.....

View attachment 27874
Και στα 56m...
View attachment 27875
Όταν στήσεις ένα φυσίγγι ΟΠΩΣ το θες,βγάζεις λουλούδια ακόμη κ εμπροστογεμή....

Fabarm Jupiter Supergrade 71cm 18.3...
Κάτι μου θυμίζει...
 
Μια δοκιμή με 34gr No4 με 2* (σταθερό) στα 46m με ΚΟΡΔΕΛΑ.....

View attachment 27874
Και στα 56m...
View attachment 27875
Όταν στήσεις ένα φυσίγγι ΟΠΩΣ το θες,βγάζεις λουλούδια ακόμη κ εμπροστογεμή....

Fabarm Jupiter Supergrade 71cm 18.3...
Τις λεπτομέρειες δεν βλέπω και ανησυχώ.
 
Μια δοκιμή με 34gr No4 με 2* (σταθερό) στα 46m με ΚΟΡΔΕΛΑ.....

View attachment 27874
Και στα 56m...
View attachment 27875
Όταν στήσεις ένα φυσίγγι ΟΠΩΣ το θες,βγάζεις λουλούδια ακόμη κ εμπροστογεμή....

Fabarm Jupiter Supergrade 71cm 18.3...
Mb32 μου μυρίζει....
 
Θυμόμουν ότι είναι κάτω από 18 αλλά όχι πόσο. Και αφού είχα ένα πρόσφατα σφαγμένο, ορίστε ...
View attachment 27865
View attachment 27866
Προφανώς ακόμη και ο 18,2 αυλός φαρδύς του πέφτει .... Ή μήπως όχι ;;;;;; .........;) :rolleyes::cool:
Και να πεις ότι έχει καμιά βαθιά φούστα ... Κάθε άλλο. Μόλις 2,2 mm φουστίτσα !!!
Thanks για την πληροφορία.
Το υλικό κάνει την διαφορά, κατά την γνώμη μου.

Άλλες βύσματα που κυκλοφορούν ελλάδα πόσο έχουν περίπου ;
 
Μια δοκιμή με 34gr No4 με 2* (σταθερό) στα 46m με ΚΟΡΔΕΛΑ.....

View attachment 27874
Και στα 56m...
View attachment 27875
Όταν στήσεις ένα φυσίγγι ΟΠΩΣ το θες,βγάζεις λουλούδια ακόμη κ εμπροστογεμή....

Fabarm Jupiter Supergrade 71cm 18.3...
Kακό το πόστ σου για mod .
Είσαι νεαρός οκ αλλά σιγά- σιγά ν'αρχίσεις να ξεχωρίζεις τι λειτουργεί μεσοπρόθεσμα -μακροπρόθεσμα καταστροφικά για το σύνολο .
Υπάρχουν αρκετοί ιδιογομωτές - αναγνώστες που δεν γνωρίζουν το παρασκήνιο του πμ .
Τί τους προσφέρει αυτό το πόστ ;
Eπαναλαμβανόμενο είναι μια καλή συνταγή διάλυσης .
Διάβασε προσεκτικά τις λέξεις κάποιων σχολίων που σημειωτέον αρχικά δεν ήξεραν να ξεχωρίζουν τα ......καψύλια !!!
 
Kακό το πόστ σου για mod .
Είσαι νεαρός οκ αλλά σιγά- σιγά ν'αρχίσεις να ξεχωρίζεις τι λειτουργεί μεσοπρόθεσμα -μακροπρόθεσμα καταστροφικά για το σύνολο .
Υπάρχουν αρκετοί ιδιογομωτές - αναγνώστες που δεν γνωρίζουν το παρασκήνιο του πμ .
Τί τους προσφέρει αυτό το πόστ ;
Eπαναλαμβανόμενο είναι μια καλή συνταγή διάλυσης .
Διάβασε προσεκτικά τις λέξεις κάποιων σχολίων που σημειωτέον αρχικά δεν ήξεραν να ξεχωρίζουν τα ......καψύλια !!!
Λάμπη φίλε μου κοίτα...
Έχω 1 μόνο πρόσωπο στο κορμί μου....ποτέ δν έγινα διπρόσωπος για τίποτα....έχω μάθει να λέω τα πράγματα με το όνομά τους...κ όχι μόνο από τα πληκτρολόγια αδελφέ....αλλά στην κανονική μου ζωή.....τα καψούλια δν τα γνώριζα....τις πυρίτιδες επίσης...ο θεός με έκανε λίγο ξύπνιο διστυχώς....αλλά να ξέρεις,πως επιδή είμαι moderator ΔΝ σημαίνει κάτι φίλε....ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΙ αλλά λέω τη γνώμη μου....δν νομίζω πως οι απόψεις του καθενός,συνοδεύονται από ΜΗ & ΟΧΙ.....
ΑΥΤΑ....
 
Ωρέ, θα τα κάνετε πιο λιανά τι λέτε; Εγώ πάντως, δεν καταλαβαίνω γρι τι εννοείτε και εσύ και ο Λάμπης.
Βασίλη μου κοίτα.
Όταν κάποιος/οι βγαίνουν δημόσια κ θήγουν τους υπόλοιπους ιδιογομωτές τότε ότι σπέρνουν θα θερίσουν....
Δν γράφω περισσότερα γιατί είμαι mod κ χαλάω το τόπικ.
 
Λάμπη φίλε μου κοίτα...
Έχω 1 μόνο πρόσωπο στο κορμί μου....ποτέ δν έγινα διπρόσωπος για τίποτα....έχω μάθει να λέω τα πράγματα με το όνομά τους...κ όχι μόνο από τα πληκτρολόγια αδελφέ....αλλά στην κανονική μου ζωή.....τα καψούλια δν τα γνώριζα....τις πυρίτιδες επίσης...ο θεός με έκανε λίγο ξύπνιο διστυχώς....αλλά να ξέρεις,πως επιδή είμαι moderator ΔΝ σημαίνει κάτι φίλε....ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΙ αλλά λέω τη γνώμη μου....δν νομίζω πως οι απόψεις του καθενός,συνοδεύονται από ΜΗ & ΟΧΙ.....
ΑΥΤΑ....
Δέν χρειάζεται Κωστή να αυτοσυστηθείς .
Είσαι άνθρωπος έξω καρδιά που δίνεις ότι έχεις και δεν έχεις για τον φίλο -παρέα σου .
Η κοινωνία όμως δεν είναι όλη Κωστήδες .
Ελπίζω να το πιάσεις αυτό και το κλείνω εδώ
 
Δέν χρειάζεται Κωστή να αυτοσυστηθείς .
Είσαι άνθρωπος έξω καρδιά που δίνεις ότι έχεις και δεν έχεις για τον φίλο -παρέα σου .
Η κοινωνία όμως δεν είναι όλη Κωστήδες .
Ελπίζω να το πιάσεις αυτό και το κλείνω εδώ
Να σαι καλά Λάμπη μου.
Σε ευχαριστώ που το αναγνωρίζεις φίλε.
 
Για τον φίλο που ηθελε τουφεκια για περδικα με Α1 .1,70×cx2000×giovani 20 ×33γρ νο 7 στα 57,8.Η α1 δεν θέλει πολλά σστριμογματα Και σκληρα βισματα.
Ευχαριστώ πολύ για το setup που μου έδωσες πήγε πραγματικά πολύ καλά!!!! δεδομένου ότι τα σκάγια τα συγκεκριμένα είναι 10/γραμμάριο πήρα 71% συγκέντρωση και ταχύτητα v1,5 412m/sec τσοκ 3* απόσταση 36,50 μετραPhoto Marker_Jun092021_223954.jpg
 
View attachment 27856
Θα ανεβασω και εγω μια τουφεκια στα 55μεγαλα βηματα με τσοκ φουλ εσω εξω μετατροπη σε φρενου.
33γρ νο5.το φυσηγγι. Κάι οποιος θέλει το ποιστευει φυσηκα Καποια αλλη αποδηξη δεν έχω
45m Nο5 34γρ Granular 1*

Δυνατή.
 
Ευχαριστώ πολύ για το setup που μου έδωσες πήγε πραγματικά πολύ καλά!!!! δεδομένου ότι τα σκάγια τα συγκεκριμένα είναι 10/γραμμάριο πήρα 71% συγκέντρωση και ταχύτητα v1,5 412m/sec τσοκ 3* απόσταση 36,50 μετραView attachment 27885
Μπραβο φιλε μου χαίρομαι. Ωρεα τουφεκια εβγαλες.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top