Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Όχι όπως είναι! Τα πιάνω στις γωνιές με σελοτειπ και ετοιμος

ΟΚ. Πηγα αγορασα ενα πακετο 500 κολλες εχει μεσα....μετρησα 45 κολλες εχουν 4,5 χιλιοστα παχος.... Αν και εγω
εριξα σε καταλογο βρεγμενο...οι διαφορες που εχουμε ειναι πολυ μεγαλες. ΟΚ εχουμε διαφορα αποστασης 6 μετρα
αλλα εγω εριξα με 8ρια και εσυ με 7ρια....οι 348 σελιδες ειναι 174 φυλλα εκει βρηκα το τελευταιο σκαγι...αλλα και
στις 314 σελιδες που 18 σκαγια με διατρηση παλι ειναι 157 φυλλα...Εχω βεβαια τις επιφυλαξεις μου για την
πυκνωτητα του χαρτιου...θα δοκιμασω και εγω με Α4 στα 35 μετρα να δω τι θα ''παρω''. Με τι τσοκ εριξες
Βαγγελη ??
ΥΓ. ΘΑ βαλω τωρα φωτο τον τηλεφωνικο καταλογο να δεις φιλε.
 
ΟΚ. Πηγα αγορασα ενα πακετο 500 κολλες εχει μεσα....μετρησα 45 κολλες εχουν 4,5 χιλιοστα παχος.... Αν και εγω
εριξα σε καταλογο βρεγμενο...οι διαφορες που εχουμε ειναι πολυ μεγαλες. ΟΚ εχουμε διαφορα αποστασης 6 μετρα
αλλα εγω εριξα με 8ρια και εσυ με 7ρια....οι 348 σελιδες ειναι 174 φυλλα εκει βρηκα το τελευταιο σκαγι...αλλα και
στις 314 σελιδες που 18 σκαγια με διατρηση παλι ειναι 157 φυλλα...Εχω βεβαια τις επιφυλαξεις μου για την
πυκνωτητα του χαρτιου...θα δοκιμασω και εγω με Α4 στα 35 μετρα να δω τι θα ''παρω''. Με τι τσοκ εριξες
Βαγγελη ??
ΥΓ. ΘΑ βαλω τωρα φωτο τον τηλεφωνικο καταλογο να δεις φιλε.
Τις δοκιμές τις κάνω πάντα με τρία αδτερια
 
Εάν σου δωθεί η ευκαιρία Νίκο μπορείς να δοκιμάσεις το ίδιο φυσιγγι στα τριάντα πέντε μέτρα με κύλινδρο??????


Τι μου λες τωρα βρε φιλε . Να ριξω καθαρα χειμωνιατικο σεταπ με 28-30 βαθμους ζεστη απο τα 35 μετρα
με κυλινδρο ?? Τι νοημα εχει ?? Το εριξα με 4**** για να μην σου χαλασω το χατηρι απο τα 35 μετρα
και με κυλινδρο στα 30 μετρα....Αλλα αυτες οι δοκιμες δεν εχουν νοημα με χειμωνιατικα σεταπ.... οπως
λεει και ο λαος μας....Καθε πραγμα στον καιρο του και ο κολιος τον αυγουστο!!!! .sarcastic.
ΥΓ. Το CX2000- 1,55Χ31 DRAGO 20 - N8 με την 206 πυριτιδα....θυμησου το ...θα θεριζει στα τρυγονια!!!;):)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top