Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αφου εξαφανιστηκαν οι φασσες εκανα καποιες παρα πολυ μακρινες δοκιμες χθες.
Οι δυο στα 75 μετρα με nsi speed no6 και Ρουμελ 35 νο5 και η τελευταια στα 80 με Ρουμελ παλι νο5 τα χαρτονια 90×105
qdA0qlP.jpg
tkE5C5W.jpg
SMuIZvt.jpg

Βρε μπας και θελει μπαταριες το οργανο......
 
Αλεξ ριξε και καμια μαληνη να δουμε τι παιζει γιατι το δαχτιλιδη μου φενετε θα τα χαλαει τα σκαγια
Κοιτα και λιγο το δαχτυλιδι μεσα να μας πεις πως ειναι οβαλ η τετραγωνο

δεν τα παει τα μάλλινα Τεο,,,στο δικό μου είναι τετράγωνο το δαχτυλίδι
 
δεν τα παει τα μάλλινα Τεο,,,στο δικό μου είναι τετράγωνο το δαχτυλίδι
Δηλαδη τα σκαγια που ειναι απο εξω απο το βυσμα τα χαλαει ;εισαι ευχαριστημενος απο το τσοκ μαλον δεν κανει για μενα γιατι ειμαι πολυ της μαληνης και του πυτουρου
 
Εριξα χθες Τεο δυο super felt και δυο lambro feltro στα 51 μετρα αλλα δεν πηγαν οπως ηθελα αν και το περιμενα, γιατι το δαχτυλιδι που λεμε εχει 4 εγκοπες και τα χαλαει τα σκαγια απ τις μαλλινες.
Maikl μια χαρα ειναι οι μπαταριες απο το οργανο...:p
 
Μια δοκημη που εκανα περσι με το kicks γαλοπουλας ,670 συσφιξη στα 42 μετρα με ν5 36 γρ ιδιογωμοση
Αφιερομενο στο φιλο μου τον αλεξ που ψαχνει τουφεκες μετα τα 70 μτ με το συγγεκριμενο εχω παρει πουλια σε εξωφρενικες αποστασεις
 
Μια δοκημη που εκανα περσι με το kicks γαλοπουλας ,670 συσφιξη στα 42 μετρα με ν5 36 γρ ιδιογωμοση
Αφιερομενο στο φιλο μου τον αλεξ που ψαχνει τουφεκες μετα τα 70 μτ με το συγγεκριμενο εχω παρει πουλια σε εξωφρενικες αποστασεις
Θεόδωρε τα σκάγια νορμάλ ή νίκελ ;
Φοβερή ντουφεκιά με πολλή δύναμη για ν.5
 
Θεόδωρε τα σκάγια νορμάλ ή νίκελ ;
Φοβερή ντουφεκιά με πολλή δύναμη για ν.5
Λαμπη το φυσηγγι ηταν με tekna 2gr x36 με θοδη 20 και 1,5 βρωμη ταχυτιτα ν1 440 μτ τα σκαγια απλα . Το εγραψα για να μην νομηζεται οτι εριξα κατι το εξηδικευμενο το τσοκ κανει τη διαφορα
 
Λαμπη το φυσηγγι ηταν με tekna 2gr x36 με θοδη 20 και 1,5 βρωμη ταχυτιτα ν1 440 μτ τα σκαγια απλα . Το εγραψα για να μην νομηζεται οτι εριξα κατι το εξηδικευμενο το τσοκ κανει τη διαφορα
Eγω το ριχνω με drago20...Ερωτας .RESPECT.
 
Μια δοκημη που εκανα περσι με το kicks γαλοπουλας ,670 συσφιξη στα 42 μετρα με ν5 36 γρ ιδιογωμοση
Αφιερομενο στο φιλο μου τον αλεξ που ψαχνει τουφεκες μετα τα 70 μτ με το συγγεκριμενο εχω παρει πουλια σε εξωφρενικες αποστασεις
Πολυ ωραια ειναι Τεο αλλα εκτος του τσοκ γαλοπουλας εριξε και αλευρομενο φυσιγγι που ανεβαζει πολυ την συγκεντρωση.
Εχω κι εγω μια πολυ ωραια αλλα στα 31 μετρα με το kicks και Ρουμελ psb1 34gr no6, πολυ απλο φυσιγγακι δηλαδη, ουτε αλευρι ουτε τιποτα μεσα.
moHDRW3.jpg
 
Πολυ ωραια ειναι Τεο αλλα εκτος του τσοκ γαλοπουλας εριξε και αλευρομενο φυσιγγι που ανεβαζει πολυ την συγκεντρωση.
Εχω κι εγω μια πολυ ωραια αλλα στα 31 μετρα με το kicks και Ρουμελ psb1 34gr no6, πολυ απλο φυσιγγακι δηλαδη, ουτε αλευρι ουτε τιποτα μεσα.
moHDRW3.jpg
Ναι αλλα εγω εριξα με baikal και εσυ με remington.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Με σειρά σε δύναμη και διάτρηση
1ο ΔΥ
2ο Beretta
3o Oscar
4o Nsi




Φυσίγγι με παράδοση το semi του Υψηλού στην Μακεδονία.Παύλο αν δεν κανω λάθος πρέπει να είναι 38γρ.Εμενα μου άρεσε πολύ το 34αρι του σε μαύρο κάλυκα.
Κάπου είχα διαβάσει ότι ο Δημήτρης Υψηλός δυστυχώς απεβίωσε πρόσφατα.
 
Έχεις δίκιο Γιάννη 38γρ,,,γράψε κεκτημένη ταχύτητα

Τα έπαιρνα από το μοναδικό κυνήγομαγαζο στην πτολεμαιδα δεν ξέρω να τα φέρνει ακόμα μιας και δεν ψωνίζω από εκεί πλέον γιατί ανεβαίνω φορτωμένος
 
Έχεις δίκιο Γιάννη 38γρ,,,γράψε κεκτημένη ταχύτητα

Τα έπαιρνα από το μοναδικό κυνήγομαγαζο στην πτολεμαιδα δεν ξέρω να τα φέρνει ακόμα μιας και δεν ψωνίζω από εκεί πλέον γιατί ανεβαίνω φορτωμένος
Και εγώ από εκεί τα είχα πάρει μια φορά πριν χρόνια που δεν είχα πάρει φυσίγγια από Αθήνα .Τo ρίχνουν αρκετοί γνωστοί σε λαγό το συγκεκριμένο semi .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top