Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Το παπι έτσι μόνο πρεπει να κυνηγιεται, αυτή είναι η ταπεινή μου γνώμη
Ταπεινη κ λογική η γνώμη σου κ συνάμα γνώμη όλων μας...παλαιότερα έτσι τα κυνηγουσαμε...με τεχνητές λιμνούλες κ καθηστρες στις 2 γωνιές ....που να τρέχεις ....
 
Καποτε λει στα γουρουνια ο αρχηγος ρε δε περασαν απο μενα και ειχα ρεμικτον νιτρο 6+1 !!! Λεω για φερε να τα δω κοιταζω τα νιτρο μαγκ που ειχανε καπια περιεργα νουμερα 2-4 λεγανε αν θυμαμε καλα κατι ακαταλαβιστικα,,, και του λεω καλα που δε βγηκανε θα τα εκανες αερα μετα σκαγια ρε πια σκαγια!!! γαμω γα δραμια ειναι και παταμε μια φαση εκει κανα 20 λεπτο δεν ηθελε να τα σφαξει κοψε λεω κι αν ειναι δραμια παω και σουβπερνω ενα κουτι αχαχαχαχα ,!!!τα κωβει και τρεχουν τα σκαγια καλα μετα το τι εγινε που πηρε τηλ αυτον που του τα εδωσε αστο χαμος!!!! @Johnny brow ενταξει με τις αναπνοες πως το διαβασες?
 
Ναι αλλα φυσιγγαρα ανετα στα 60 μετρα καταβολες με μπενελλι κιωλας αν εχεις τοτ αλλο φευγεις για πιο μακρυα αχαχαχχααχα μπαμ κατω ο πρασινος γεμιζανε τα ματια μπαφερ και ετριβες κανα 10 λεπτο και κανα δεκαλεπτο μεχρι να πας στο παπι τελειωνε και το περασμα στο νομιμο χρονικο περιθοριο παντα
 
Κάποιοι παλιοι στο χωριό διάβαζαν το buffer πάνω στο κουτι κ έλεγαν
Αυτά δεν είναι καλά, το λέει κ πάνω στο κουτι μπουφερ=μπουφ άρα είναι τα ελαφρά ρεμινγκτον.
Θα περνανε στο κυνηγι μαζι κανα γνωστη θαβτο κοροηδεβανε ρε μπουφη πυ πας μι αυτα και μωλις περιλαβενε τις φασσες στον ομω τα οπλα αχαχαχαχαχαχ
 
Ξάδερφος και εγώ σε διπλανές καθίστρες.
Εγώ έτρωγα πασατέμπο και τον ενοχλούσα γιατί του αποσπούσα την προσοχή και δεν μπορούσε να ακούσει τα παπιά.
Έκανε και το ρούχο θόρυβο όταν κουνούσα το χέρι.
Ξάδερφε, μα τον Θεό, ένα πασατέμπο να φας ακόμα και θα στην αδειάσω πάνω σου αχαχαχα
Κόκκαλο από εκεί και μετά ...
 
Θα περνανε στο κυνηγι μαζι κανα γνωστη θαβτο κοροηδεβανε ρε μπουφη πυ πας μι αυτα και μωλις περιλαβενε τις φασσες στον ομω τα οπλα αχαχαχαχαχαχ
Τα πρώτα που είδα τα έφερε στο χωριό ένας πιο μεγάλος μας που μπαρκαρε κ τα πέρασε από τα αεροδρόμια βάζοντας τα μέσα σε ένα μαγνητόφωνο .sarcastic.
 
Λες και κανα s300 εφερε ρε τοσο ιστορια ειπαμε αχαχαχαχ
Ξέρεις τι βλέπω?
Άμα δεν πάει ο θείος να ρίξει καμία τουφέκια να δούμε κ να σχολιάσουμε, μα@@@@@ες θα λέμε από το πρωί μέχρι το βράδυ!!!
Δεν υπάρχει όρεξη.
Ο μόνος που κρατάει το θέμα είναι ο θείος κ καναδυο αλλοι
 
Ξάδερφος και εγώ σε διπλανές καθίστρες.
Εγώ έτρωγα πασατέμπο και τον ενοχλούσα γιατί του αποσπούσα την προσοχή και δεν μπορούσε να ακούσει τα παπιά.
Έκανε και το ρούχο θόρυβο όταν κουνούσα το χέρι.
Ξάδερφε, μα τον Θεό, ένα πασατέμπο να φας ακόμα και θα στην αδειάσω πάνω σου αχαχαχα
Κόκκαλο από εκεί και μετά ...
Βασίλη για πες αλεύρι!!!
Η τουφεκιά με τα 36 γρ στη σελιδα 874 σε γυρεύει.
Πηγές να την κάνεις με ελαφρά ε?
Σιγά που θα σε αφηνα.sarcastic.
 
Η δοκιμή είναι παλιότερη Ιούνιος του 21 με 25+ βαθμούς κελσιου
View attachment 40239
36γρ νο5 με benelli 76 full k ταχύτητα 415m/sec.
Η καλύτερη τουφέκια που έχω πάρει από την 76αρα κάννη της benelli.
Στο χαρτί δεν φαίνεται να έχει καλή ισοκατανομή όμως με όλα τα όπλα που έχω σκοτώνει πολύ καλά.
Εμενα μου αρεσε το κενο που εχει σαν ενα μεγαλο V αχαχαχαχα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top