Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σήμερα μάλλον θα δοκιμάσω το briley F.
Δεν περιμένω θαύματα.
Απλά έδωσα 70€ για να μου φύγει η απορία.
Θα μετρήσω σύσφιξη, αλλά δεν με ενδιαφέρει.
Με ενδιαφέρει το αποτέλεσμα.
Με ένα ποσοστό πάνω από το ψυχολογικό όριο του 10% σε σχέση με το μαμά θα κάνω τούμπες αλλά κρατάω μικρό καλάθι.
 
Σήμερα μάλλον θα δοκιμάσω το briley F.
Δεν περιμένω θαύματα.
Απλά έδωσα 70€ για να μου φύγει η απορία.
Θα μετρήσω σύσφιξη, αλλά δεν με ενδιαφέρει.
Με ενδιαφέρει το αποτέλεσμα.
Με ένα ποσοστό πάνω από το ψυχολογικό όριο του 10% σε σχέση με το μαμά θα κάνω τούμπες αλλά κρατάω μικρό καλάθι.
θα δεις διαφορα.
 
Πάρτε και την δεύτερη από τις 4 τουφεκιές ... ΜΗΝ ΠΕΤΑΤΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΕ ΤΣΟΚ !!!!
Πρώτη φωτό με το μαμά F δεύτερη με το Briley F που μου έφυγε λιγάκι αριστερά ... ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ
Το φυσίγγι Νο1 (εξάρι) που μου είχε γεμίσει ο Νίκος

2_1.jpg


2_1_briley.jpg
 
Πάρτε και την δεύτερη από τις 4 τουφεκιές ... ΜΗΝ ΠΕΤΑΤΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΕ ΤΣΟΚ !!!!
Πρώτη φωτό με το μαμά F δεύτερη με το Briley F που μου έφυγε λιγάκι αριστερά ... ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ
Το φυσίγγι Νο1 (εξάρι) που μου είχε γεμίσει ο Νίκος

View attachment 32554


View attachment 32555
Τι φυσιγγι ηταν αυτο; τεκνα με 38.5 κ μπαφερ η χωρις;
 
Αβυσσος...τελικα με τις κανες και τα τσοκ.Αγορασα ενα gemini 4αρι κι ενω πολλα παιδια λενε τα καλυτερα,στη δικια μου powerbore δεν ειχε διαφορες απ το μαμα...απογοήτευση.Το briley full στου Βασιλη την M2 ειναι σχεδον ιδιο-για να μη πω και χειροτερο-απ το μαμα,στη δικια μου σημαντικη βελτιωση....τι να πω,αβυσσος...τυχερος οποιος βλεπει αυτο που θελει απ τ οπλο του χωρις περαιτερω..
 
Πάρτε και την δεύτερη από τις 4 τουφεκιές ... ΜΗΝ ΠΕΤΑΤΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΕ ΤΣΟΚ !!!!
Πρώτη φωτό με το μαμά F δεύτερη με το Briley F που μου έφυγε λιγάκι αριστερά ... ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ
Το φυσίγγι Νο1 (εξάρι) που μου είχε γεμίσει ο Νίκος

View attachment 32554


View attachment 32555
62 τοις εκατό συγκέντρωση με φυσίγγια ιδιογομωσης με το full?? Κακώς έδωσες τα 70 ευρώ για την αγορά του τσοκ με ένα δεκαρικο ακόμη το όπλο σου θα είχε ένα
20% περισσοτερη συγκέντρωση σε αυτά τα μέτρα!
 
Ok τα percorso #6 τουλάχιστον πάνε καλά ...
δεν έχω τουφεκιά σύγκρισης με full μαμά αλλά βάζω με το Gemini LM (3.5 άστρα) και μισό μέτρο κοντύτερα με το LM.
Φυσικά δεν είναι για σύγκριση το Full με τα 3,5 άστρα, απλά αυτά είχα και αυτά έβαλα ...
M2_LM_Percorso_No6.jpgM2_Briley F_Percorso_No6.jpg
 
Ok τα percorso #6 τουλάχιστον πάνε καλά ...
δεν έχω τουφεκιά σύγκρισης με full μαμά αλλά βάζω με το Gemini LM (3.5 άστρα) και μισό μέτρο κοντύτερα με το LM.
Φυσικά δεν είναι για σύγκριση το Full με τα 3,5 άστρα, απλά αυτά είχα και αυτά έβαλα ...
View attachment 32556View attachment 32557
Βασίλη η τουφεκια με το briley f και το περκορσο είναι καταπληκτική!!! Κάνε μια δοκιμή όταν μπορέσεις το περκορσο στα ίδια μέτρα και με το μαμά φουλ. Και δοκίμασε το και στα 10 μέτρα παραπάνω σε χαρτί να δεις τι θα σου δώσει.. Τα έχει....
 
Βασίλη άσχετα από τα ποσοστά με τα τσοκακια, τα σκοτωματα που έχεις πως είναι;
Έχεις ζωντανά; Έχεις ζωηρά σκοτωματα;
Δεν έχω κανένα σκότωμα με κανένα φυσίγγι ... μόνο γουρούνια κυνηγάω.
Φέτος λέω να πάω για κανένα σοβαρό θήραμα πέρα από τσίχλες γι' αυτό δοκιμάζω.
 
Κυρ Βασιλη δε φταινε τα τσοκακια σου, η καννη σου ειναι πολυ καλη για να ποτιζεις τα λαχανα και τα κουνουπιδια.
Αμα δε φυτευεις τετοια, ξεκινα, να μην παει τσαμπα και το οπλο!
Εγω σου κανω προσφορα να σε σωσω, ενα 200 ευρω τη Μ2, να την εχω για ανταλλακτικα για τη δικια μου!
Τοσο ψυχουλα ειμαι!!!! .big smile. .big smile. .big smile.
Α!!! Και ξεκινα ψαξιμο στο car για V3, πουλιούνται σωρηδόν τελευταία .big smile. .big smile. .big smile.
 
Βασίλη η τουφεκια με το briley f και το περκορσο είναι καταπληκτική!!! Κάνε μια δοκιμή όταν μπορέσεις το περκορσο στα ίδια μέτρα και με το μαμά φουλ. Και δοκίμασε το και στα 10 μέτρα παραπάνω σε χαρτί να δεις τι θα σου δώσει.. Τα έχει....
Θα το κάνω ... αλλά δεν περιμένω σημαντική διαφορά (< ή >10%)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top