Βλητικές Δοκιμές

Όνομα
Τολης
Η ουρά δεν σπάει την έχουν αλλάξει δεν έχει θέμα. Της sx3 είναι λίγο πιο ευαίσθητη. Γενικά δεν σπάει το όπλο με λογική συντήρηση. 6 χρόνια του έβγαλα την ψυχή .

Ούτε το κλείστρο έχει θέμα .

Σε κάποια όπλα σπάει ο ελατήριο μέσα στο πιστονι που και αυτό πιστεύω από μαλακια του χρήστη. Και χωρίς το ελατήριο ρίχνει νερό.

Και η τιμή θα πέσει λογικό είναι τώρα βγήκε
Βρε κανεις δε το κατηγορησε κατα καιρους αναφεροντε σπασιματα απο χρηστες πιο πολυ με φυσιγγια δυναμιτες με 3 γρμ ειδηκη διβασηκη μπατουτη

Όνομα
Λευτερης
Βασίλη μου κοίτα.
Όταν κάποιος/οι βγαίνουν δημόσια κ θήγουν τους υπόλοιπους ιδιογομωτές τότε ότι σπέρνουν θα θερίσουν....
Δν γράφω περισσότερα γιατί είμαι mod κ χαλάω το τόπικ.
Και γιατί φίλε μου δεν βγάζετε εκτός αυτούς τους κάποιους? Δηλαδή θεωρείτε ότι αυτοί οι κάποιοι σε άλλο θέμα δεν θα έχουν την ίδια συμπεριφορά κάποια στιγμή? Μέσα στης αρμοδιότητές σας είναι να μπλοκάρετε αυτούς που αναφέρετε και όχι να κλείνεται θέματα που διαβάζουμε και μαθαίνουμε κάποια πράγματα.

Όνομα
Τολης
Και γιατί φίλε μου δεν βγάζετε εκτός αυτούς τους κάποιους? Δηλαδή θεωρείτε ότι αυτοί οι κάποιοι σε άλλο θέμα δεν θα έχουν την ίδια συμπεριφορά κάποια στιγμή? Μέσα στης αρμοδιότητές σας είναι να μπλοκάρετε αυτούς που αναφέρετε και όχι να κλείνεται θέματα που διαβάζουμε και μαθαίνουμε κάποια πράγματα.
Ενια σου και κανανε παρατηρισεις και καπιοι συμαζευτικαν

Όνομα
ΒΑΣΊΛΗΣ
Φίλε Pain, για μένα ο προηγούμενος διάλογος ήταν ακαταλαβίστικος και το δήλωσα κιόλας παραπάνω. Και η απάντηση που πήρα από τον Κώστα, πάλι δεν με κάλυψε ώστε να καταλάβω τι εννοούν. Δεν συνέχισα να γράφω όμως γιατί νομίζω ότι το να λέω εγώ, καπάκι να απαντάς εσύ και ούτω καθεξής δεν βγαίνει τίποτα. Όσον αφορά το θέμα "βλητικές δοκιμές", συμφωνώ μαζί σου, ότι χάλασε και είναι κρίμα.

Όνομα
Λευτερης
Φίλε Pain, για μένα ο προηγούμενος διάλογος ήταν ακαταλαβίστικος και το δήλωσα κιόλας παραπάνω. Και η απάντηση που πήρα από τον Κώστα, πάλι δεν με κάλυψε ώστε να καταλάβω τι εννοούν. Δεν συνέχισα να γράφω όμως γιατί νομίζω ότι το να λέω εγώ, καπάκι να απαντάς εσύ και ούτω καθεξής δεν βγαίνει τίποτα. Όσον αφορά το θέμα "βλητικές δοκιμές", συμφωνώ μαζί σου, ότι χάλασε και
Όπως τα είπες, να είσαι καλά.

Περιοχή
Χιος
Όνομα
Στελιος
Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αλλά την ειρωνεία που την είδες ;
Δεν ήξερα τις τιμές της maxus 2.
Ο Καλκ έψαξα και δεν την έχει.

Για την βλητική υπεροχή ... ;;;
Την δέχομαι την υπεροχή, αλλά όχι 600 ευρώ παραπάνω ή 300 από την maxus 1.

Υπερτιμημένη για εμένα φίλε.

Προσωπική άποψη πάντα.
Και ξέρεις ότι δεν χαρίζομαι σε μάρκες.
Δόξα το θεό ότι όπλο έχω έχει φάει κράξιμο.

Η maxus ήταν ίσως η δεύτερη επιλογή μου (ανάμεσα σε Α400, sx4 και ν3), οπότε να ειρωνεύομαι την όποια επιλογή μου δεν είναι λογικό.

Φιλικά πάντα.
Αν έγραψες εσύ κάτι για maxus, σίγουρα δεν ήθελα να ειρωνευτώ εσένα, θεωρώ ότι έχεις πολλές γνώσεις, και εμπειρία και πάντα την άποψή σου την σέβομαι και την λαμβάνω υπόψη, άσχετα αν διαφωνούμε σε λίγες περιπτώσεις.
Βλητικη υπεροχη η maxus?
Οποιος την ειδε θελω να μου τη δειξει κ εμενα.

Όνομα
Βασίλης
Θα με κάνετε να ψάξω για την maxus και όταν ψάχνω δεν σας αρέσουν αυτά που βρίσκω.
Έχει κανένας καμιά τουφεκιά σε συγκεκριμένα μέτρα και με μετρημένα σκάγια να με βγάλει από τον κόπο ;

Last edited:
Περιοχή
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Όνομα
ΑΡΙΣ
Πολυ καλη βλητικα η μαξους, πολυ γεματη κ δυνατη περιφερεια... Ειδικα αυτες με τον μακρυ κωνο, κακα τσοκ εχουν απλα.... Ηταν το οπλο που εψαχνα αλλα δεν βρηκα σε 76 εκατοστα... Αυτα για την maxus 1, για την maxus 2 ειναι πολυ νωρις ακομα...