Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δοκίμασα στον chrony AS 1.35 X26 με δυό διαφορετικά στησίματα σε 12/67.40
688 piston skeet 23 8* 385 m/s o_Oo_O
cx2000 VO23 6* 382 m/s o_Oo_O
Περίμενα 400 + και στα δυό ,δέν ξέρω τι συμβαίνει μ'αυτό το lot AS .....sarcastic.
Εχω την εντυπωση οτι ο ταχογραφος σε καπιες καιρικες συνθηκες παθενει κοκομπλοκο
 
Δοκίμασα στον chrony AS 1.35 X26 με δυό διαφορετικά στησίματα σε 12/67.40
688 piston skeet 23 8* 385 m/s o_Oo_O
cx2000 VO23 6* 382 m/s o_Oo_O
Περίμενα 400 + και στα δυό ,δέν ξέρω τι συμβαίνει μ'αυτό το lot AS .....sarcastic.
Γέμισε το ίδιο setup σε maxam κάλυκα με uee καψούλι κ ξανά δοκίμασε.... ;)
 
Στην Ας οσο ''παραξενο'' και αν ακουγεται στο 1,40χ28-Θωδη25-Ν8 -8* - 68,5 - 57 το καψουλι CX2000
δουλευει αψογα.
Μου εδωσε το σεταπ ενας πολυ καλος φιλος που το ριχνει στο σκοπευτηριο με ζεστη.....το εστησα και το
δοκιμασα με σκαγια Ν8,5 στα 30 μετρα με 3*** μαμα τσοκ και 26 βαθμους ......οταν οταν εφτασα στον στοχο
δεν πιστευα στα ματια μου.......οτα εβγαλα ποσοστα συγκεντρωσης.....εχασα τα βλεφαρα μου!!!! .sarcastic.

ΥΓ. Για τον λογο του αληθες....εαν μπορεσω θα ανεβασω φωτο.:)
 
μιας και μας τα εχουνε πρηξηηηη στην τηλεωραση ειπα να την εκδικηθω και να τεσταρω ενα μονοβωλο στα 70 μετρααα,,και ενα gorila elix 34gr n8 .hair. .sarcastic. .sarcastic. temporary image hosting τωρα υσηχασαααααα.big smile.
Σάκη στα πόσα μέτρα έριξες το μονοβολο , και ποιο ήταν ?
 
Παιδες μια διορθωση...και ζητω συγνωμη για το ΛΑΘΟΣ....ΜΕ ΦΟΥΛ ΤΣΟΚ μαμα ειναι η δοκιμη με την Ας.
Εκανα και καποιες αλλες δοκιμες σε αλλα σεταπ....για εναν φιλο που εχει σταθερο τσοκ...και την ''πατησα''
με φουλ τσοκ ειναι και ΟΧΙ με 3*** η δοκιμη.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top