Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αστον να χαρει λιγο, εχει περασει δυσκολα τον τελευταιο καιρο με τις δοκιμες... Νομιζε πως το οπλο του ειναι φτιαγμενο για μπεκατσα στα ντουσκα... .love.

Αυτη με τα 3αρια θελει χειριστη, βγαζει σφιτχες τουφεκιες η Α0 αν δεν την πιεσεις ασχετα που δεν την γουσταρω καθολου...
Η δευτερη με τους ασσους ειναι για να κανεις τον showman του καμπου... Αν κατοσταριζουν οι ασσοι στον πινακα στα 60 μετρα ειναι σε καλο δρομο η τουφεκια...
Σιγά μη και δεν πεταγοτανε ο λιπτον ο αυθεντίας.μπραβο σου όμως γιατί εσείς είστε αιτία κι έχει πάει η ιδιογομωση σε άλλα επίπεδα.οφειλω να το παραδεχτω.yel..yel..yel..yel..yel..yel.
 
View attachment 13499
Όπλο 930i απόσταση 60μ τσοκ κικς φουλ φυαιγγι ιδιογομωσης ευγενική χορηγία παλι του Κώστα! Θερμοκρασια 23 βαθμους Κελσίου
Αυτή είναι εξαιρετική τουφεκιά. Μπράβο στον Κώστα. Σε άλλο όπλο την δοκίμασες Ηλία;
 
Μόνο 930i έχω καρντια μου!
Το ξέρω φίλε απλά είπα μήπως υπήρξε κάποιος άλλος στο σκοπευτήριο. Ο Κώστας νομίζω ρίχνει με την 350; Πάντως για 60 μέτρα εμένα μου φαίνεται καταπληκτική. Φαντάζομαι την προορίζεις για τα παπιά;
 
Το ξέρω φίλε απλά είπα μήπως υπήρξε κάποιος άλλος στο σκοπευτήριο. Ο Κώστας νομίζω ρίχνει με την 350; Πάντως για 60 μέτρα εμένα μου φαίνεται καταπληκτική. Φαντάζομαι την προορίζεις για τα παπιά;
Χήνα και μεγάλα παπια!
 
Τουφεκια κουκλι ειναι..ο piston skeet ειναι βυσμα πολλα υποσχομενο..κλεισε τσοκ και δωστου και παραπανω μετρα..την εχεις κανει φιλαρακι την Gp βουτυρο στο ψωμι σου
Θα το τσεκάρω να δω συμπεριφορά Μίλτο...;)
 
Απλά στις πολύ μεγάλες αποστάσεις (45-50-60..) σε συνδυασμό με πολύ χοντρά σκάγια (3-2-1-bb's) επειδή τα θηράματα αναφοράς δεν είναι τσίχλα, τρυγόνι, φάσσα, δεν ενδιαφέρει η συγκέντρωση στον κύκλο των 76εκ μιας και ο κυνηγός ψάχνει να βάλει ένα μεγάλο υδρόβιο απλά μέσα στην κατανομή του και να τσιμπήσει (1-)2-3-4 σκάγια απ'αυτά ;)
Ας πούμε ότι ο υπολογισμός συγκέντρωσης επί του πίνακα είναι αδόκιμος υπό αυστηρή ιδιογομωτική εξέταση, κυνηγετικά δίνει στο χρήστη να καταλάβει (πέραν του οπτικού) εάν η τουφεκιά αυτή θα του δώσει θήραμα σε εκείνη την απόσταση
Δεν παιζεσαι ρε φιλε
 
Θελω μια δυνατη κοντρα δοση να δικαιολογησεις το ονομα σου , φτιαξε κατι καλο
.sarcastic. ..με 7άρια ή 8άρια σκάγια θες;;;...;););)...επίσης θες να δίνει μέτρα άνω των 36m....;;;;
Έχω πείσμα κ υπομονή να ξέρεις.....κ θα βρω τρόπο... .sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top