Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Απογευματινές ανησυχίες με το φιλαράκι
dimmys
δοκιμη με sx3
τσοκ carlson porter IM
στα 35μ
φυσίγγι ιδιογωμοση 34gr n6 του
dimmys


View attachment 8884


Με τι πυριτιδα και βυσμα ( συγκεντρωτηρα ) ειναι στημενο το φυσεκι Νικολα ??
 
View attachment 8887
Δοκιμή setup με granular στο 1.65 ,ειναι αυτό που είχε δημοσιεύσει o @skyfall και λεγατε κάποιοι για σφραγίσματα, 35 μετρα 34gr Νο5 με οπλο φίλου Fabarm H4 Titan 3* τσοκ,όσα σκάγια τρύπησαν εκανα πολυ δυνατό αποτύμωμα και στην πίσω πλευρά.
Βεβεα δουλευη αψογα στα 34γρ.και στα 36 ακομα σε ρελη
 
80 mt με tungsten 36 gr baikal155 choke comp xxf ,670 για τους δισπιστους να πω ότι χρησιμοποιήθηκε υδηκο σκοπευτικό View attachment 8998
Ν7 να υποθέσω...πόσα ακριβώς σκάγια στο γραμμάριο???καμία 150αρια????στο σύνολο????τον Άλεξ σκέφτομαι τώρα!!
 
Αύριο λέω να κάνω και μια δοκιμή στα 100 έτσι για τη πλάκα αν θα μήνες κανένα γιατί ετοιμάζω με να πάω για κουρουνες εδώ κοντά στο σπίτι μου περνάν από 50 μέχρι 150 μτ οπότε θα δω τη ψάρια πιάνουν
Ποιες κουρούνες ρεεεε;;; .hair. .hair. .hair. .hair.
 
Αύριο λέω να κάνω και μια δοκιμή στα 100 έτσι για τη πλάκα αν θα μήνες κανένα γιατί ετοιμάζω με να πάω για κουρουνες εδώ κοντά στο σπίτι μου περνάν από 50 μέχρι 150 μτ οπότε θα δω τη ψάρια πιάνουν
Μην τα χαλας ετσι
 
Λοιπόν παιδιά μόλις γύρισα από τοις δοκημες στοις κουρουνες 16 φυσηγγια 7 πουλιά εχω τρελαθεί μηλαμε απηστευτες τουφέκιες σε εξωπραγματικες απόστασης ολλα τα πουλιά τα πήρα με τη δεύτερη τουφεκιά γιατί είχα συνηθίσει να βάζω πολύ προσκοπευση και τα σκάγια πέρναγαν πρώτα και τα πουλιά κάναν ένα όπα να πάνε πίσω με τη δεύτερη τα κάπνιζα καμία σχέση μετά μολιβδινα δεν θέλει πολύ μπροστά στα 80 μτ θέλει περίπου ότι ρυχνεις με μολιβδινα στα 50 τα σκάγια φτάνουν πολύ γρήγορα στο στόχο
Έχω κρατήσει και δύο για να κάνω αύριο μια δοκιμή στα 100 και μια ταχωγραφηση πάνε τα έριξα ολλα
 
Καλησπέρα σε όλους και φίλους, έχει κανείς εδώ;;ή κάποιον φίλο που να έχει την stoeger 2000 να μας πει τι φυσίγγια (τραβάει) να βοηθήσουμε έναν φίλο που το έχει πάρει πρόσφατα;;;; ευχαριστούμε πολύ όλους
 
Καλησπέρα σε όλους και φίλους, έχει κανείς εδώ;;ή κάποιον φίλο που να έχει την stoeger 2000 να μας πει τι φυσίγγια (τραβάει) να βοηθήσουμε έναν φίλο που το έχει πάρει πρόσφατα;;;; ευχαριστούμε πολύ όλους
Εντυπωσεις απο την stoeger 2000? Καποιο προβλημα?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top