Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Για εικόνισμα είναι αυτή. Ήθελα ναξερα αν σου περάσει φασσα πχ στα 35μ την πετυχαίνεις? Γτ έτσι όπως το βλέπω και στα 50 ζόρικα είναι.
Αν την πετυχαινω λεει????
Κεραυνος την χτυπαει φιλε, αλλα οι φασσες που ειναι... .sarcastic.
 
Περπατητό στις τσίχλες το απόγευμα 2ώρες 10-11 πουλιά, σκότωσα 3 βρήκα 1.
Η αίσθηση του όπλου είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει σε ευχέρεια και ευκολία. Αυτό που με ενόχλησε είναι η υπερυψωμένη ρίγα
με το διπλό στόχαστρο ειδικά το κόκκινο μπροστά, αποπροσανατολίσει σε σημείο εκνευριστικό. Το κοντάκι ήθελε λιγο cast on και να βρω ένα τρόπο να μην κάνω τραμπάλα πάνω του .tired.

SBE3 4* 30μ
nsi quattro compack 28g no8.5
SBE3-4str-30m-nsi-quattro-compack-28g-no8-5.jpg



SBE3 4* 30μ
saga export 32g no8
SBE3-4str-30m-saga-export-32g-no8.jpg
 
Buckkicker xfull 1.01 συσφιξη ειναι κυρ Νικο.

Αλλη μια ερωτηση φιλε Αλέξανδρε . Μηπως η διαμετρος του κυκλου ειναι μικροτερη απο 75 εκατοστα ??
Πολυ ''πυκνουρα'' η αποτυπωση.....για 98 σκαγια και 46% συγκεντρωση.....πολυ καλη η τουφεκια....και
ρωταω καλοπροαιρετα.....αλλωστε ποτε δεν αμφισβητησα τις δοκιμες σου.....και τα γραφομενα σου.....
Ισως να με ξεγελαει το οτι εχεις μεγαλες τελείες στη αποτυπωση. ;)
Εαν θελεις γραψε την διαμετρο του κυκλου φιλε.:)
 
Αλλη μια ερωτηση φιλε Αλέξανδρε . Μηπως η διαμετρος του κυκλου ειναι μικροτερη απο 75 εκατοστα ??
Πολυ ''πυκνουρα'' η αποτυπωση.....για 98 σκαγια και 46% συγκεντρωση.....πολυ καλη η τουφεκια....και
ρωταω καλοπροαιρετα.....αλλωστε ποτε δεν αμφισβητησα τις δοκιμες σου.....και τα γραφομενα σου.....
Ισως να με ξεγελαει το οτι εχεις μεγαλες τελείες στη αποτυπωση. ;)
Εαν θελεις γραψε την διαμετρο του κυκλου φιλε.:)
76 ειναι ειναι ο κυκλος οπως κανω παντα, βγαζει φοβερα κεντρα το Κικς γι αυτο αλλωστε και ειναι δυσκολο σκοπευτικα
 
76 ειναι ειναι ο κυκλος οπως κανω παντα, βγαζει φοβερα κεντρα το Κικς γι αυτο αλλωστε και ειναι δυσκολο σκοπευτικα


OK Αλεξανδρε , και παλι σε ευχαριστω φιλε!!! :)
ΥΓ. Εχω ΙΜ -Κικς για την μπερετα δεν εχω φουλ.....και ενα εξωτερικο 2** της χραπα.....μου το εκανε φρενου ο Καββαδιας και βγαζουν και τα δυο απιστευτες τουφεκιες!!!!!:)
 
OK Αλεξανδρε , και παλι σε ευχαριστω φιλε!!! :)
ΥΓ. Εχω ΙΜ -Κικς για την μπερετα δεν εχω φουλ.....και ενα εξωτερικο 2** της χραπα.....μου το εκανε φρενου ο Καββαδιας και βγαζουν και τα δυο απιστευτες τουφεκιες!!!!!:)
Δεν εχω καμια αμφιβολια!!! .my man.
 
Περυσι δοκιμασα ενα comp γαλοπουλας και απογοητευθηκα, μεχρι τα 50 μετρα ηταν στα ιδια περιπου με τα φρενατα kicks xfull και goose που το δινει για 70 γιαρδες, σε κατι μακρινες ομως δοκιμες απο 60 και πανω τα σκορπαγε εντελως το γαλοπουλας.
Παντως σιγουρα δεν ειναι για κοντινες τουφεκιες το goose γιατι σε δυσκολευει αρκετα, αλλα απο 40+ και πανω σε κανει μαγκα που ερχιζει να ανοιγει καπως η τουφεκια, στα 41 μετρα βαζει 225 νο6 στον κυκλο, στα 51 160+ 6αρια στον κυκλο, δοκιμασα και Λαμπρο κιτρινο διασπορας νο6 στα 25 μετρα και το αποτελεσμα ηταν 236 νο6 στον κυκλο
Αlex να είσαι καλά φίλε μου για τις πληροφορίες που μας δείχνεις . Σε ευχαριστώ !!!! .shake hands.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top