Βλητικές Δοκιμές

Είσαι σίγουρος ότι η συγκέντρωση ήταν αυτή που βρήκες?????? Και εξηγούνται : μήπως η δοκιμή ήταν σε μικρό χαρτόνι και το πραγματικό κέντρο της ντουφεκιας σου είναι αλλού?????? Δοκίμασε σε μεγάλα χαρτόνια νέος δύο ενωμένα με ταινία μαζί ούτως ώστε να βλέπεις όλη την αποτύπωση της ντουφεκιας!!!!!!! Το είχα πάθει παλιά με ένα όπλο που απλώς έριχνε χαμηλά .......όσο εσφιγγα το τσοκ τόσο λιγότερα σκάγια στον πίνακα έτσι την ψιλιαστηκα έριξα σε μεγάλο πίνακα και το ανακάλυψα.....
Βαγγελη το 2019 με πληροφορηση που δεν ειχε προηγουμενο,και βλεπεις ακομα τη μονοτουφεκια και τα χαρτονακια να πηγαινουν συννεφο ειναι μονο να γελας.Μαλακες δεν ειναι,αλλα απλως βαριουνται να δωσουν χρονο για δοκιμες,με αποτελεσμα αυτα που συλλεγουν ως πληροφορηση να ειναι εντελως λαθος.

Περιοχή
Ιωαννινα
https://www.afasia.gr/mini-psifiaki-zygaria-akrivias-0-01-200gr-31659.html
Πρόλαβε κ πάρε 2. Τώρα που το είδα έχω μια θα πάω να πάρω κιαλη
Πατάς pcs της βάζεις μια φορα 25σκαγια από αυτά που θα γεμίσεις, κάνεις αποδοχή κ μετά σου μετράει ποσά σκάγια της ρίχνεις. Αν εείναι ψιλά σκάγια έχει να της βάλεις 50 στην αρχή για πιο μεγάλη ακρίβεια.
Εγώ μια φορά ζιγιζω πχ. Τα 36γρ ποσά σκάγια είναι κ μετά τα υπόλοιπα τα γεμίζω με το πλήθος των σκαγιων οστε τα φυσίγγια μου να έχουν όλα τα ίδια σκάγια
Το ήξερα ότι εχεις κάποια μορφή ψυχαναγκασμού.... .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.

Όνομα
Konstantinos
Μια δοκιμουλα χθες το vmax mg2 36 no3 του Καραμανιδη με goose στα 36 μετρα,πολυ καλα πηγε αλλα μου εφυγε λιγο πανω η τουφεκια
Ετοιμος για τον Εβρο εισαι. Φαινεται αυτο το τσοκ οτι ειναι για πολυ χοντρα σκαγια. Ενδιαφερον θα ειχε το συνολικο ανοιγμα της τουφεκιας στα 50-55 μ γιατι ειναι δυσκολο να βαλει καποιος στο θηραμα εναν κυκλο (75εκ) που ειναι μικροτερος απο αυτο . Ενα ανοιγμα 1-1.2 και το 1/3 ή και 1/4 απο τα σκαγια της φωτο στον κυκλο θα ηταν ιδανικο για χηνες.

Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μια δοκιμουλα χθες το vmax mg2 36 no3 του Καραμανιδη με goose στα 36 μετρα,πολυ καλα πηγε αλλα μου εφυγε λιγο πανω η τουφεκια
Εμένα μου φαίνεται ότι άνοιξε περισσότερο από άλλα που έχεις δοκιμάσει Αλεξ. Ίσως προορίζεται για χαμηλότερες θερμοκρασίες.

Όνομα
Αλεξανδρος
Ετοιμος για τον Εβρο εισαι. Φαινεται αυτο το τσοκ οτι ειναι για πολυ χοντρα σκαγια. Ενδιαφερον θα ειχε το συνολικο ανοιγμα της τουφεκιας στα 50-55 μ γιατι ειναι δυσκολο να βαλει καποιος στο θηραμα εναν κυκλο (75εκ) που ειναι μικροτερος απο αυτο . Ενα ανοιγμα 1-1.2 και το 1/3 ή και 1/4 απο τα σκαγια της φωτο στον κυκλο θα ηταν ιδανικο για χηνες.
Πεφτει μακρια Κωνσταντινε ο Εβρος, και τα 6αρια παντως φωτια τα παει το goose

Όνομα
Αλεξανδρος
Εμένα μου φαίνεται ότι άνοιξε περισσότερο από άλλα που έχεις δοκιμάσει Αλεξ. Ίσως προορίζεται για χαμηλότερες θερμοκρασίες.
Το 35 με psb2 του Ρουμελιωτη ειναι πιο συγκεντρωτικο και ειναι κι αυτο φορτωμενο για χαμηλες θερμοκρασιες αλλα και το vmax ειναι παρα πολυ καλο