Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δε θέλω να λέω υπεβολές...αλλά κυριολεκτικά μου δίνει την εντύπωση πως θα πετάξει κατω το πίνακα !!!
Αυτό που λες από τα δικά μου όπλα μόνο με το 682 το έχω δει με κανένα αλλο...ειδικά από καραμπίνα δεν έχει τυχει...
 
Eίπα να αρχίζω να του...ξεντώνω καμιά βίδα σιγά σιγά .sarcastic.
004.jpg
009.jpg
ΜG2, 36 gr,ΘΩΔΗ 18, σκάγια κατι ανάμεσα σε 3αρια και 4αρια, βγαίνουν 5 στο γραμμάριο.40 μετρα 2 αστρα τσοκ
Τη το πέρασες μωρέ καινούριο όπλο που θα του ξεντώσεις τις βίδες...;;
Μηχανάκι Lifan S 110cm που από τις πρώτες γκαζιές έφευγαν τα πλαστικά...;;; .sarcastic. .sarcastic.

Γιάννη μπάλα τα πάει τα χοντρά.....shake hands.
 
Αυτό που λες από τα δικά μου όπλα μόνο με το 682 το έχω δει με κανένα αλλο...ειδικά από καραμπίνα δεν έχει τυχει...
Για το φυσίγγι εννοώ οτι έχει πολύ δύναμη :), μια και η MG2 είναι καινούργιο υλικό για τους περισσότερους:)
 
2,10x36/ cx2000/12/70-8αστερο-58,00

Ανεβα πιο ψηλα να δεις τα δοντια της Γιαννη... ;) Μεχρι εκει ειδα οτι κανει οτι κ αλλες αντιστοιχα, απο εκει κ πανω εχει μια τρομερη αμεσοτητα στον πινακα στα 50 κ τα 60 μετρα... :cool:
Θεωρω παντως απο την αισθηση που μου εδωσε οτι εισαι λιγο χαμηλα σε ταχυτητες στα 2,10-36, δεν εχω μπορεσει να ταχογραφησω...
Επισης... Αγαπα τα μαλακα βυσματα στο φορτωμα...

Υ,γ Ωραιες τουφεκιες το Impala...
 
Ανεβα πιο ψηλα να δεις τα δοντια της Γιαννη... ;) Μεχρι εκει ειδα οτι κανει οτι κ αλλες αντιστοιχα, απο εκει κ πανω εχει μια τρομερη αμεσοτητα στον πινακα στα 50 κ τα 60 μετρα... :cool:
Θεωρω παντως απο την αισθηση που μου εδωσε οτι εισαι λιγο χαμηλα σε ταχυτητες στα 2,10-36, δεν εχω μπορεσει να ταχογραφησω...
Επισης... Αγαπα τα μαλακα βυσματα στο φορτωμα...

Υ,γ Ωραιες τουφεκιες το Impala...
αμ δε βρίσκω κέντρο στα 40...φαντάσου στα 60 τι θα κάνω .sarcastic..sarcastic..Το έχω σκοπό να ανέβω,πρωτες δοκιμές κάνω,άσε καλοκαιριάτικα μη μου φύγει και κανα σφράγισμα:D:D.Το 2,10χ36+1,4 αλ. βρ. με θωδη που δοκίμασα είναι πολύ εντυπωσιακό στο πίνακα και σε συγκεντρωση αλλά κυρίως στη δύναμη που βγάζει,Ο ντραγκο ειχε την ιδια δυναμη αλλά πιο ανοιχτή τουφεκιά.Και σε 12/76 θα βγάζει ωραία γούστα φαντάζομαι.
 
αμ δε βρίσκω κέντρο στα 40...φαντάσου στα 60 τι θα κάνω .sarcastic..sarcastic..Το έχω σκοπό να ανέβω,πρωτες δοκιμές κάνω,άσε καλοκαιριάτικα μη μου φύγει και κανα σφράγισμα:D:D.Το 2,10χ36+1,4 αλ. βρ. με θωδη που δοκίμασα είναι πολύ εντυπωσιακό στο πίνακα και σε συγκεντρωση αλλά κυρίως στη δύναμη που βγάζει,Ο ντραγκο ειχε την ιδια δυναμη αλλά πιο ανοιχτή τουφεκιά.Και σε 12/76 θα βγάζει ωραία γούστα φαντάζομαι.
Πηγενετη στο 2,25 σε καλ76 με θοδη 20 και 40 γρ και 2 γρ βρωμη σε ν2 η 3 να παθεις πλακα το σεταπ το δουλευα πολυ 5 χρωνια πριν και ακομα θυμαμε τα καπνησματα που εκανε στα πρασηνα ειχα κανα δυο κιλα απο ενα φυλο ιταλο αλλα μετα δεν μου ξαναφερε δεν την εβρησκε ουτε αυτος
 
Πηγενετη στο 2,25 σε καλ76 με θοδη 20 και 40 γρ και 2 γρ βρωμη σε ν2 η 3 να παθεις πλακα το σεταπ το δουλευα πολυ 5 χρωνια πριν και ακομα θυμαμε τα καπνησματα που εκανε στα πρασηνα ειχα κανα δυο κιλα απο ενα φυλο ιταλο αλλα μετα δεν μου ξαναφερε δεν την εβρησκε ουτε αυτος

Εεεεεεεεεεεκει την χάρηκα πραγματικά κ εγώ... Σε πολλές δοκιμές με διαφορα βάρη, εκεί ήταν το δυνατό της σημείο... Εκεί κ σε κόντρα δόση στα 34 γρ...
Η συνέχεια στην πίστα τώρα...
 
Πηγενετη στο 2,25 σε καλ76 με θοδη 20 και 40 γρ και 2 γρ βρωμη σε ν2 η 3 να παθεις πλακα το σεταπ το δουλευα πολυ 5 χρωνια πριν και ακομα θυμαμε τα καπνησματα που εκανε στα πρασηνα ειχα κανα δυο κιλα απο ενα φυλο ιταλο αλλα μετα δεν μου ξαναφερε δεν την εβρησκε ουτε αυτος
Mέσα στο μυαλό μου είσαι !!!:D:D αυτό το 40+2 σκεφτόμουνα !!!.shake hands..Πάντως και αυτο το 2,10χ36+1,4 ειναι απο τα πιο δυνατά που εχω δοκιμάσει...Πολύ θα ήθελα να βάλω καμιά φάσσα εκει μέσα έτσι να δω τι ξετίναγμα θα της έκανε :):)
 
Πηγενετη στο 2,25 σε καλ76 με θοδη 20 και 40 γρ και 2 γρ βρωμη σε ν2 η 3 να παθεις πλακα το σεταπ το δουλευα πολυ 5 χρωνια πριν και ακομα θυμαμε τα καπνησματα που εκανε στα πρασηνα ειχα κανα δυο κιλα απο ενα φυλο ιταλο αλλα μετα δεν μου ξαναφερε δεν την εβρησκε ουτε αυτος

Κοντα επεσες......my man..my man..my man.
 
1880 Εδω μια δοκιμούλα το πρωι,με ενα ελαφρυ ΄΄καλοκαιρινό΄΄ φυσιγγακι,δοκιμασμένο πολάκις απο μένα,με S4 στα 30 γρ με ν.8...Με τρία αστρα η δοκιμή στα 35 μ. Εχω την εντύπωση πως για τριάρι τσοκ θα επρεπε να ειναι λιιγο πιο κλειστή...Κατι σα 4αρι φαίνεται τουτη δω.....Καθε γνωμη δεκτη....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top