Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σταύρο πόσο το έχεις πάρει...;
Εντωματαξύ υπάρχει κ η περίπτωση να το πάρει ο ξαδελφός μου το όπλο κ εγώ να πάω στην L4S LEFT αφού είμαι κ αριστερός
Θα δώ....
Τα τσοκ σου Κωστή όπως και τα δικά μου στη maxus αναγράφουν την σύσφιξη σε Ατσάλινα οπότε να τα δουλεύεις ως ένα νούμερο πιο ανοιχτά από το αναγράφομενα.
 
Σταύρο πόσο το έχεις πάρει...;
Εντωματαξύ υπάρχει κ η περίπτωση να το πάρει ο ξαδελφός μου το όπλο κ εγώ να πάω στην L4S LEFT αφού είμαι κ αριστερός
Θα δώ....
99 ευρώ από airgunshop.gr Ούτε καν 100 χαχαχααχαχαχα
 
99 ευρώ από airgunshop.gr Ούτε καν 100 χαχαχααχαχαχα
Καλά ο συγκεκριμένος είναι γενικά σε όλα τα είδη πανάκριβος.....
Σταύρακα θα δω τη θα κάνω. Έχω αρχίσει κ πέρνω το δρόμο της FABARM οπότε δν θα υπάρχει κ λόγος να πάω κ σε aftermarket choke αν τη δώσω στον ξαδελφάκο μου.....
Εκείνος μετά ας κάνει ότι θέλει.
 
Δοκίμασε μερικά φυσίγγια στον πίνακα να σιγουρευτείς, ίσως το παραπάνω φυσίγγι να μην σου ταιριάζει.
Αν καταλήξεις ότι όλα τα φυσίγγια σου στα θηράματα που κυνηγάς δίνουν χαμηλά ποσοστά συγκέντρωσης τότε θα μπεις σε έξοδα.
Νίκο άμα έχει τα Invector plus τα εσωτερικά ότι φυσίγγια και να δοκιμάσει χρόνο και χρήμα θα σπαταλήσει.Δεν βγάζουν αξιοπρεπή ντουφεκια πίστεψε με έχω κάψει πολλά φυσίγγια σε δοκιμες
 
Νίκο άμα έχει τα Invector plus τα εσωτερικά ότι φυσίγγια και να δοκιμάσει χρόνο και χρήμα θα σπαταλήσει.Δεν βγάζουν αξιοπρεπή ντουφεκια πίστεψε με έχω κάψει πολλά φυσίγγια σε δοκιμες
Παιδιά τα invector plus τα εργοστασιακά τα μαύρα έχω.
 
Καλά ο συγκεκριμένος είναι γενικά σε όλα τα είδη πανάκριβος.....
Σταύρακα θα δω τη θα κάνω. Έχω αρχίσει κ πέρνω το δρόμο της FABARM οπότε δν θα υπάρχει κ λόγος να πάω κ σε aftermarket choke αν τη δώσω στον ξαδελφάκο μου.....
Εκείνος μετά ας κάνει ότι θέλει.
Κωστή άμα έχεις αποφασίσει να την δώσεις σίγουρα δεν αξίζει να σπαταλήσεις λεφτά.
Άμα όμως την κρατήσεις δε μπορείς να φανταστείς τι μεταμορφωση μπορεί να σου δώσει ένα Τσοκακι και μιλάω για το συγκεκριμένο όχι απλά ένα aftermarket
 
Κωστή άμα έχεις αποφασίσει να την δώσεις σίγουρα δεν αξίζει να σπαταλήσεις λεφτά.
Άμα όμως την κρατήσεις δε μπορείς να φανταστείς τι μεταμορφωση μπορεί να σου δώσει ένα Τσοκακι και μιλάω για το συγκεκριμένο όχι απλά ένα aftermarket
Σας πιστεύω απόλυτα.
Σαν ένα αυτοκίνητο ατμοσφαιρικό που μετά το κάνεις Turbato κ ξυλώνει την άσφαλτο.....sarcastic..sarcastic.
 
Καλά ο συγκεκριμένος είναι γενικά σε όλα τα είδη πανάκριβος.....
Σταύρακα θα δω τη θα κάνω. Έχω αρχίσει κ πέρνω το δρόμο της FABARM οπότε δν θα υπάρχει κ λόγος να πάω κ σε aftermarket choke αν τη δώσω στον ξαδελφάκο μου.....
Εκείνος μετά ας κάνει ότι θέλει.
Άμα πας σε L4S κρατάς τα όπλα καιρο, σε παίρνει να ξοδέψεις το αντίτιμο συν ότι δεν θα χρειαστείς Magnum γομωσεις πάρε τη Sporting.Θα με θυμηθείς.......
 
Νίκο άμα έχει τα Invector plus τα εσωτερικά ότι φυσίγγια και να δοκιμάσει χρόνο και χρήμα θα σπαταλήσει.Δεν βγάζουν αξιοπρεπή ντουφεκια πίστεψε με έχω κάψει πολλά φυσίγγια σε δοκιμες
Συμφωνώ Σταύρο, τα συγκεκριμένα έχουν θέμα με τα μολύβδινα σκάγια.
 
Παιδιά τα invector plus τα εργοστασιακά τα μαύρα έχω.
Εγώ για την sx4 έχω πάρει ένα Carlson's mid range.τρυγονι και τσίχλα που το δουλεψα εμεινα πολύ ευχαριστημένος στις φασσες δεν μου άρεσε θέλει κάτι πιο σφιχτο....όσον αφορά τα κλειστά πρωίνα καρτερία και το σούρουπο το brain bell είναι άπαιχτο.το Carlson's 78€ κ το bell 94€..
 
Εγώ Τάσο έχω δει ότι αν το 6αρι τον τρύπα στα 30 μέτρα είναι καλό κ στο κυνηγι... Να τον τρυπαει καλά όμως, σαν να έχεις ανοίξει την τρύπα με τρυπάνι ...
Παυλο αν τα 5αρια από τα δύο φυσιγγια έχουν ξετρυπηματα στα 45 μέτρα έχουν εξαιρετική διατρηση... Εγω δεν το καταφέρνω μετά τα 40 μετρα με τίποτα με συμβατικό φυσιγγι χωρίς μπαφερ...
εσυ εχεις μπενελλι για αυτο δεν τρυπας μετα τα 40......sarcastic..sarcastic..sarcastic..very funny..very funny..very funny..very funny.
 
Εγώ για την sx4 έχω πάρει ένα Carlson's mid range.τρυγονι και τσίχλα που το δουλεψα εμεινα πολύ ευχαριστημένος στις φασσες δεν μου άρεσε θέλει κάτι πιο σφιχτο....όσον αφορά τα κλειστά πρωίνα καρτερία και το σούρουπο το brain bell είναι άπαιχτο.το Carlson's 78€ κ το bell 94€..
Έχω μείνει πολύ ικανοποιημένος από το bell στην 930i
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top