Βελτιώσεις - παρεμβάσεις σε κυνηγετικά όπλα

Breda altair. Breda b4.Benelli super sport.Benelli m2. SBE 1 .black eagle browning a500 με κανη φαρμακι απειραχτη.και ένα παγιό boito με παραδοξος μακρυους κωνους μαμα οπλα τις οικογένειας τα οπια τα δουλευω ππερισσότερο εγω
 
Screenshot-5.jpg
20190531-112030.jpg

Ανεβάζω 2 foto από τον κώνο που έκανα πρόσφατα στην δικιά μου Crio, στον Αντρέα Κουρκουλο σαν βελτίωση μετά από 15 χρόνια.
Στην πράξει τώρα, το συγκρινα με άλλο όπλο τις παρέας που πριν είχαμε διαφορές στον πίνακα, τώρα είμαστε μια η άλλη.
Ο δικός μου κώνος είναι 5 cm και του φίλου μου 7,5 cm.
Ευχαριστημένος από την δουλειά του Αντρέα Κουρκουλου και στην απόδοση και στην λείανση του κώνου.
Με γεια Τάσο, έχεις δοκιμές στον πίνακα πριν και μετά της μετατροπής ;
 
Breda altair. Breda b4.Benelli super sport.Benelli m2. SBE 1 .black eagle browning a500 με κανη φαρμακι απειραχτη.και ένα παγιό boito με παραδοξος μακρυους κωνους μαμα οπλα τις οικογένειας τα οπια τα δουλευω ππερισσότερο εγω
Καλα εχεις brow στην κατοχή σου και ψαχνεσε με τις benelli????
Πωλητηριο και γρηγορα να απαλλαγεις απο δαυτες.....
Ιταλιδες δυστροπες και πεισματαρες ....;):D
Και που ειναι η περιοχη σου είπαμε;;;
 
Καλα εχεις brow στην κατοχή σου και ψαχνεσε με τις benelli????
Πωλητηριο και γρηγορα να απαλλαγεις απο δαυτες.....
Ιταλιδες δυστροπες και πεισματαρες ....;):D
Και που ειναι η περιοχη σου είπαμε;;;
Δραμα φιλέ τ να την κάνω την brow με την φαρμακερη κανη αφού με τρελενει στην εμπλοκη ξεκολησε η ρίγα ραγισε κοντάκι δε βρησκω ανταλακτικα αλλά δύναμη κρουσης και συγκέντρωση σειμειο αναφοράς α και κοντάκι παραξενο που σκοτώνει σε σχεδόν όλους τους σωματοτυπους
 
Last edited:
Δραμα φιλέ τ να την κάνω την brow με την φαρμακερη κανη αφού με τρελενει στην εμπλοκη ξεκολησε η ρίγα ραγισε κοντάκι δε βρησκω ανταλακτικα αλλά δύναμη κρουσης και συγκέντρωση σειμειο αναφοράς α και κοντάκι παραξενο που σκοτώνει σε σχεδόν όλους τους σωματοτυπους
Εεεε τοτε δεν εχεις μια brow....μιση εχεις .my man..my man..sarcastic.......
Πουλα τα ολα .. και παρε μια μαξους ..terror..terror..terror...... και θα μου αναβεις κερακι καθε Κυριακη να με εχει ο θεος καλα ......very funny.
 
Ο
Εεεε τοτε δεν εχεις μια brow....μιση εχεις .my man..my man..sarcastic.......
Πουλα τα ολα .. και παρε μια μαξους ..terror..terror..terror...... και θα μου αναβεις κερακι καθε Κυριακη να με εχει ο θεος καλα ......very funny.
Και για την μαξους πολυ θέλω να κυνηγισω μια και το ότι δεν υπαρχουν μεταχειρισμενες μου λέει πολλα
 
Με γεια Τάσο, έχεις δοκιμές στον πίνακα πριν και μετά της μετατροπής ;
Nicolis oπως εγραψα και πριν -το συγκρινα με άλλο όπλο τις παρέας που πριν είχαμε διαφορές στον πίνακα, τώρα είμαστε μια η άλλη.
Το πριν και μετά της μετατροπής ΔΕΝ ισχύει για εμένα γιατί θα είναι και διαφορετικές οι καιρικές συνθήκες.
Αν έβλεπες πίνακες μου πριν από τον κώνο, έχω από 560 σκάγια στην καλύτερη και 420 στην χειρότερη.
Φαντάσου το πριν 'η το μετά, στην μια 'η στην άλλη περίπτωση.
 
Εεεε τοτε δεν εχεις μια brow....μιση εχεις .my man..my man..sarcastic.......
Πουλα τα ολα .. και παρε μια μαξους ..terror..terror..terror...... και θα μου αναβεις κερακι καθε Κυριακη να με εχει ο θεος καλα ......very funny.
Κυριακές παω κυνιγι δεν έχω χρόνο για τετια
 
Nicolis oπως εγραψα και πριν -το συγκρινα με άλλο όπλο τις παρέας που πριν είχαμε διαφορές στον πίνακα, τώρα είμαστε μια η άλλη.
Το πριν και μετά της μετατροπής ΔΕΝ ισχύει για εμένα γιατί θα είναι και διαφορετικές οι καιρικές συνθήκες.
Αν έβλεπες πίνακες μου πριν από τον κώνο, έχω από 560 σκάγια στην καλύτερη και 420 στην χειρότερη.
Φαντάσου το πριν 'η το μετά, στην μια 'η στην άλλη περίπτωση.
συγνωμη φιλέ μου αλλά τετιες διάφορες υπαρχουν κ σε φυσίγγια τις ίδιας παρτηδας εμπορίου παντα
 
Και benelloremi kai benellomosberg.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Φίλε Maikl duckhunting το έχεις κάνει πολυ ενδιαφέρον. Μπορείς να βάλεις καμιά περίληψη απο τα όπλα; Ή μήπως να γράψετε σ' ένα νέο topic εσύ και όποια άλλα παιδιά απο 'δω μέσα που έχουν φτιάξει παρόμοια όπλα.
 
Παιδια ερώτηση στους μαιτρ του θέματος με την sbe 1 μου έχω ένα σωβαρο πρόβλημα ενώ οι τουφεκιες μέχρι τα 30 μέτρα με ικανόποιουν πρώσοπικα εξερετηκες γ εμενα τονιζω απο κει και περα τα πραγματα είναι τραγικοτατα πραγμα που δεν σημβαινει με τα αλλα οπλα με 70 κ 76 θαλάμη Benelli αυτές
 
Παιδια ερώτηση στους μαιτρ του θέματος με την sbe 1 μου έχω ένα σωβαρο πρόβλημα ενώ οι τουφεκιες μέχρι τα 30 μέτρα με ικανόποιουν πρώσοπικα εξερετηκες γ εμενα τονιζω απο κει και περα τα πραγματα είναι τραγικοτατα πραγμα που δεν σημβαινει με τα αλλα οπλα με 70 κ 76 θαλάμη Benelli αυτές
Τι φυσίγγι χρησιμοποιείς?
 
Θα σου έλεγα να φτιάξεις κώνο αλλά πρόκειται για ένα super magnum όπλο...
Σε ευχαριστώ γ τις απαντησεις φιλέ μου οποτε το δίνω στον αδερφό μου το γουρούνα και παιρνω το m2 βαζω και ένα σοβαρό τσοκακι και ελπιζω να με καλυψει
 
Back
Top