Βαφές Όπλων

Δε φαίνεται άσχημο ... μια χαρά. Αν θες για να μη σου ξεφτύσουν τα πλαστικά και αλλού ματ βερνίκι σε σπρέι και καθάρισες.
Θα το δοκιμάσω, έχεις να προτείνεις κάποιο συγκεκριμένο γιατί δεν τα έχω δουλέψει τα υλικά.
 
Θα το δοκιμάσω, έχεις να προτείνεις κάποιο συγκεκριμένο γιατί δεν τα έχω δουλέψει τα υλικά.
Έχει πολύ καιρό που έχω δουλέψει τέτοιο σπρέι. Είχα φτιάξει μια φαρέτρα έτσι για μεταφορά βελών. Ένα σπρέι της σειράς είχα πάρει από το χρωματοπωλείο , του είπα ότι το θέλω για αυτό το πράγμα και μου έδωσε ένα. Ματ ακρυλικό morris νομίζω ήταν.
 
Επειδή με έτρωγαν τα χέρια μου έκανα αυτή την κίνηση... Θα περιμένω να στεγνώσει για να τρίψω ελαφρώς την κόλλα.
Το ίδιο φιλμ δεν υπήρχε περίπτωση να το βρω και έτσι χρήσιμοποιησα μια ταινία παραλλαγής που είχα.
Κόλλα bison διαφανή 2 συστατικων.
Τι τα θέλετε αυτά τα camo ρε παιδιά ;
Οι μ@λάκες δεν μπορούσαν να το ενσωματώσουν στο πλαστικό του κοντακιού ;
 
Τι τα θέλετε αυτά τα camo ρε παιδιά ;
Οι μ@λάκες δεν μπορούσαν να το ενσωματώσουν στο πλαστικό του κοντακιού ;
Το γεγονός ότι σε σύντομο χρονικό διάστημα αρχίζουν να ξεφλουδιζουν το ήξερα.
Όταν όμως επωμισα το όπλο με την υπερυψωμενη ρήγα που ξεκινάει από την αρχή της βάσης κάτι έπαθα... Το όπλο πλέον ανήκει σε φίλο μου αλλά εγώ ασχολούμαι με την συντήρηση του κτλ.
Δε σας κρύβω ότι με τρώει πάλι να αγοράσω το ίδιο σε 76cm, με κολλάνε λίγο τα κουνηματα της κάνης και μερικές άλλες αστοχίες 😵
 
Το γεγονός ότι σε σύντομο χρονικό διάστημα αρχίζουν να ξεφλουδιζουν το ήξερα.
Όταν όμως επωμισα το όπλο με την υπερυψωμενη ρήγα που ξεκινάει από την αρχή της βάσης κάτι έπαθα... Το όπλο πλέον ανήκει σε φίλο μου αλλά εγώ ασχολούμαι με την συντήρηση του κτλ.
Δε σας κρύβω ότι με τρώει πάλι να αγοράσω το ίδιο σε 76cm, με κολλάνε λίγο τα κουνηματα της κάνης και μερικές άλλες αστοχίες 😵
Τότε Κώστα δες καλύτερα για κάτι άλλο. Εφόσον δεν διορθώσανε τις ατέλειες οι οποίες φυσικά και τους είναι γνωστές , ποιός ο λόγος να δόσεις τόσα χρήματα? Ψάξε καλύτερα για κάτι καλύτερο στην ίδια αξία.
 
Τότε Κώστα δες καλύτερα για κάτι άλλο. Εφόσον δεν διορθώσανε τις ατέλειες οι οποίες φυσικά και τους είναι γνωστές , ποιός ο λόγος να δόσεις τόσα χρήματα? Ψάξε καλύτερα για κάτι καλύτερο στην ίδια αξία.
Νίκο, έχω μια 391 teknys από το 2005 που δεν μου χαλάει χατήρι και ένα b525 που είναι και αυτό απροβλημάτιστο.
Μαζί με μια 303 που έσπασε 1 κλείστρο και το χαρακτηριστικό κούνημα της πάπιας, δεν πρόκειται να τα αλλάξω, απλά κάτι με έπιανε και ήθελα να δοκιμάσω νέα μοντέλα τα οποία με εβαζαν σε φασαρία 😀
 
Καλησπέρα σε όλους θέλω ειλικρινά όμως τη βοήθεια σας θέλω έναν αξιόπιστο άτομο που να κάνει βαφές όπλων σερακοτ . Και σας το λέω αυτό διότι πριν τρία χρόνια που έβαψα την κάννη και το καπάκι και τώρα έχει φύγει σε πολλά σημεία η βαφή .
 
Καλησπέρα σε όλους θέλω ειλικρινά όμως τη βοήθεια σας θέλω έναν αξιόπιστο άτομο που να κάνει βαφές όπλων σερακοτ . Και σας το λέω αυτό διότι πριν τρία χρόνια που έβαψα την κάννη και το καπάκι και τώρα έχει φύγει σε πολλά σημεία η βαφή .
Οι κεραμικές βαφές δεν έχουν εγγύηση;
 
Back
Top