Βαθιά Καθετή

Σημερινό Απογευματινό ψαρεματακι για τις αλανιαρες μου...
Η φώτο είναι για τον κ.Παντελη,τα ψάρια είναι 0,400 γραμ μέχρι 0,700γραμ...
.
Μετά την πετυχημένη πρωινή, και απογευματινή εκπομπή στο hunters life από τον xρηστος vinci "Τα μυστικά του βυθού"....:):):)
 
Σημερινό Απογευματινό ψαρεματακι για τις αλανιαρες μου...
Η φώτο είναι για τον κ.Παντελη,τα ψάρια είναι 0,400 γραμ μέχρι 0,700γραμ...
.
Μπράβο Χρήστο, πολύ ωραία ψαριά πάλι, έτσι να μην ξεχνιόμαστε!
Ευχαριστώ για την αφιέρωση :p
 
Πολύ δυνατή μέρα σήμερα με της αλανιαρες...
Η μικρότερη 0,500γραμ και η μεγαλύτερη 1,6kg....
.
Χα χα χα χα... και σκεφτόμουν να σου γράψω το πρωί " τώρα τράβα στη θάλασσα"
...πολύ ωραία ψάρια, κούκλες.
 
Είπα να μην αφήσω τον μπραδερ μόνο του σήμερα στη θάλασσα:).Καθετούλα μετά απο μεγάλο διάστημα αποχής,ησύχασε και η θάλασσα απο τους νοτιάδες και βουρ για λιθρίνια πάνω στη ροτα των πλοίων...Όπου βλέπαμε κυνήγια στο βυθομετρο αμολάγαμε και τα τσαπαριά,5 ωρες συνεχούς δράσης,φύγαμε ευχαριστημένοι και με αρκετά ψαράκια στο ψυγείο μας :):).Καλά το κρύο το πρωί άλλο πράμα..το δάγκωσα για τα καλά :DIMG_20200630_103058.jpg
 
Αφού δεν πήγαμε για κυνήγι σήμερα κάναμε ένα ωραίο ψάρεμα με τις αλανιαρες, το μωρό μου το ευχαριστήθηκε πολύ...
.
Μπράβο ρε Χρηστάρα, άπαιχτος όπως πάντα!!!!!!!
Είπα κι εγώ να ανεβάσω την χθεσινοβραδινή ψαριά μου με τα λιθρινάκια, αλλά μετά από αυτό που είδα λέω που πας ρε Καραμήτρο......
Για πες μου, υπάρχει περίπτωση μέσα στις αλανιάρες να έχουν μπλεχτεί και μερικές του παρθεναγωγείου; :p
 
Αφού δεν πήγαμε για κυνήγι σήμερα κάναμε ένα ωραίο ψάρεμα με τις αλανιαρες, το μωρό μου το ευχαριστήθηκε πολύ...
.
Χρήστο, όπως λέει και ο panelist, ανακατεμένες είναι. Το καβούρι, είναι θάνατος για την τσιπούρα. Μπράβο.
 
Χρήστο, όπως λέει και ο panelist, ανακατεμένες είναι. Το καβούρι, είναι θάνατος για την τσιπούρα. Μπράβο.
Ποιες είναι οι άγριες, οι σκούρες η οι ανοιχτοχρωμες? Αν έχουν καιρο φύγει από το κλουβί μια χαρά είναι. Έχουν φάει άγριο φαΐ και αλλάζει το κρεας τους.
 
Back
Top