Αυτο επιτρέπεται για σκόπευτρο;

Υπάρχει και μια άλλη μαλακια παρομοια που δε θυμάμαι. Τα είχα ψάξει καθότι είμαι μέγας κλαμπανιστης
Δεν το έχω χρησιμοποιήσει αλλά θεωρώ ότι δεν βολεύει σε κινούμενο στόχο. Ίσως σε εμποδίζει κιόλας λόγω όγκου.
 
Υπάρχει και μια άλλη μαλακια παρομοια που δε θυμάμαι. Τα είχα ψάξει καθότι είμαι μέγας κλαμπανιστης
Ρολό από χαρτί υγείας με χαρτοταινια είχα παίξει παλιά σε μια 303 φουλ και παραδόξως μου είχε ανεβάσει τα ποσοστά. Έφυγε φυσικά γιατί έτρωγα δούλεμα
 
Δε ξέρω αν επιτρέπονται. Υποθέτω γιατί δεν έχουν τίποτα ηλεκτρονικό. Τώρα αν εννοείς για το κλαμπανισμα εννοείται δεν είναι λύση. Δεν αγόρασα, έψαχνα μόνο ευτυχώς.
Δεν έχει σχέση αν είναι ηλεκτρονικό ή όχι (η "απλή" διόπτρα δεν έχει ηλεκτρονικά). Απαγορεύεται οποιοδήποτε σκοπευτικό /οπτικό βοήθημα. Επιτρέπονται μόνο τα μεταλλικά στόχαστρα και τα οπτικών ινών .
 
Εδω στην Ελλαδα ολλα απαγορευοντε, σε αλλα κρατη ολλα επιτρεποντε, νομιζω εδω εκτρεφωντε για να εχουν τα αλλα κρατη, και να πιανουν της φασες με δυχτια και Βουλγαρια,Σερβια να εχουν τουρισμο, σανα λεμε εμεις στηνουμε κολο.
 
Back
Top