Αυτοκόλλητα Hunterslife.gr

Μια ιδέα να φτιάξουμε αυτοκόλλητα hunterslife να τα βαλουμε σε σκυλοκουτα αυτοκίνητα ειναι μια κινητή διαφήμιση και οχι μονο.
Έτσι όπως το λες...μαζί βέβαια μπορούμε να φτιάξουμε και πολλά άλλα. Ρούχα δηλαδή...
 
κοντομάνικο για την έναρξη θα ήταν ωραίο σε 2 χρωματισμούς χακί,πορτοκαλί με το λογότυπο πίσω σε μεγάλο ή μπροστά πιο διακρητικό στα αριστερά ας πούμε - επίσης το πορτοκαλί μπορεί να γίνει σε μορφή διάτρητο αναπνέων για τους φερματζήδες και όχι μόνο

βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο προλαβαίνουμε να τα έχουν πριν την έναξρη ( ίσως 1 εβδομάδα 10 μέρες )
 
Το σκεφτόμουν κ εγώ τις προάλλες..Είναι και ιδανικό για αναγνώριση..:)
Λέω στον Χρήστο που ήρθε στο νησί ότι θα καθομε στο τάδε μαγαζί με μια πόλο μαύρη...buy buy.

Ερχετε κ ο Διονύσης την άλλη μέρα κ μου λέει είσαι ο Τάσος?.buy buy.
Αν είχαμε κάνα μπλουζάκι θα φαινόμασταν από τα πέρα αμπέλια...sarcastic.
 
Last edited:
Το σκεφτόμουν κ εγώ τις προάλλες..Είναι και ιδανικό για αναγνώριση..:)
Λέω στον Χρήστο που ήρθε στο νησί ότι θα καθομε στο τάδε μαγαζί με μια πόλο μαύρη...buy buy.

Ερχετε κ ο Διονύσης την άλλη μέρα κ μου λέει είσαι ο Τάσος?.buy buy.
Αν είχαμε κάνα μπλουζάκι θα φαινόμασταν από τα πέρα αμπέλια...sarcastic.
εγω νομίζω οτι ειναι μια πολυ καλη ιδεα και για μπλουζακια και για αλλ..θα μασ γνωρίσει και περισσότεροσ κόσμος. καλο Είναι να το σκεφτουνε η διαχειριστές μασ και να το οργανωσουν.
 
Το εχουμε σκεφτει κ εμεις κ θελουμε αλλα λιγο με ολα τις δουλειες του καθενος, λιγο που δεν εχει ασχοληθει καποιος απο μας με το αντικειμενο να γνωριζει πως γινεται ακριβως, ολο μενει πισω... :(
 
Τα είχαμε προτείνει πριν λίγο καιρό όταν ο Θεοφραστος είχε δείξει ένα μπλουζάκι που είχε φτιάξει για τον εαυτό του.
Δεν θυμάμαι σε ποιό θέμα ήταν .
Χάσαμε χρόνο πιστεύω για την έναρξή αλλά δεν πειράζει ποτέ δεν είναι αργά .
Ας είναι και για λίγο μετά την έναρξη δέν πειράζει.
Μπλουζάκια καπελάκια σε χακί και πορτοκαλί, αυτοκόλλητα φτιάξετε να πάρουμε όλοι !!!!!!.shake hands..shake hands.
 
Το εχουμε σκεφτει κ εμεις κ θελουμε αλλα λιγο με ολα τις δουλειες του καθενος, λιγο που δεν εχει ασχοληθει καποιος απο μας με το αντικειμενο να γνωριζει πως γινεται ακριβως, ολο μενει πισω... :(
Στο προηγούμενο φόρουμ το είχα αναλάβει εγώ το εγχείρημα. Αν θέλετε βοήθεια είμαι μέσα φυσικά...
 
ωραία πρόταση πολύ καλή κίνηση .shake hands.
Εννοείται οτι θα σταλούν και Κρήτη ε; ένα λογαριασμό τράπεζας, να στείλουμε το ποσο που μας αναλογεί!
στείλε 200 ευρώ(άδεια φυσίγγια)και σου στέλνω όταν είναι έτοιμα κουστουμάκι HL
IBAN με π.μ. η sms;;;;;; .sarcastic.
 
Back
Top