Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
260259500_10159981623812915_6793574425522659648_n.jpg
Εμ,... Αν κρίνεις απ' τον ντορό του παίχτη στο πατάκι, τι να μη φωνάξει η κοπέλα;
 
οταν ημουν μικρός είχα καρδερίνες και κατω από το κλουβι φυτρωναν διαφορα πράγματα
Η γιαγιά μου την είχε πατήσει έτσι και ήταν και φάτσα κάρτα στον κεντρικό δρόμο στο χωριό
Και το ωραίο είναι ότι αυτός που το είδε και τις είπε βγάλτα αυτά κυρά-Λένη ήταν αστυνομικός
 
Η γιαγιά μου την είχε πατήσει έτσι και ήταν και φάτσα κάρτα στον κεντρικό δρόμο στο χωριό
Και το ωραίο είναι ότι αυτός που το είδε και τις είπε βγάλτα αυτά κυρά-Λένη ήταν αστυνομικός
Και στο χωριο μου ειχε γινει παρομοιο σκηνικο με κλουβι καρδερινα φυτρωσε απο κατω μαζι με αλλα λουλουδια, ο γιος της ο Μανωλης αν και πολυ καλος μαθητης δυσκολευοταν το πρωι να ξυπνησει για το σχολειο(αυτος μας το ελεγε), περναει μια μερα ενα περιπολικο και επειδη καταλαβε ο αστυνομικος τι εγινε της λεει αυτο το λουλουδι να το ξεριζωσεις, μα γιατι ειναι ωραιο λουλουδι- ναι αλλα βγαλτο..
 
Δεν το άφησα εγώ το σημείωμα !!! (Εξάλλου δεν έχω παιδιά) ... .sarcastic. .very funny..hair.
Αν και είχα δεινοπαθήσει κάποτε, για 1,5 - 2 χρόνια, όσο έμενε στο διπλανό μου διαμέρισμα μια φοιτήτρια!!! Τί να σας λέω ... Τις πιο απίθανες ώρες, όλο το 24ωρο, κάθε 3-4 ώρες, ευτυχώς έλειπα 7.00 πμ - 4.00 μμ ... Όχι μόνο φωνές, αλλά και από τους χτύπους του κρεβατιού τράνταζε όλη η πολυκατοικία !!! Δεν ξέρω αν διαμαρτυρήθηκαν άλλοι ένοικοι, έφυγε τελικά και ησυχάσαμε !!!
.my man. .sarcastic.
Κανένα τηλ έχουμε?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top