Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κι ένα ανεκδοτάκι – για τις ζέστες:

Είναι ένας καουμπόης στο σαλούν και πίνει αμέριμνα το ουίσκι του.
Κάποια στιγμή, μπαίνει λαχανιασμένος ένας πιτσιρικάς και φωνάζει: «Τρέξε Jim! Σου σκοτώνουν τα παιδιά!!!»
Ανεβαίνει ο καουμπόης στο άλογο και αρχίζει να καλπάζει. Ξαφνικά, "φρενάρει" και λέει: «Πού τρέχω ρε; Εγώ δεν έχω παιδιά!» και γυρίζει για το σαλούν.
Μετά από λίγο, μπαίνει στο σαλούν ένας άλλος πιτσιρικάς πανικόβλητος και λέει: «Τρέξε Jim! Σου σκοτώνουν τη γυναίκα!!!»
Καβαλάει το άλογο ο καουμπόης και αρχίζει να τρέχει. Ξαφνικά, "φρενάρει" και λέει: «Πού τρέχω ρε; Εγώ δεν έχω γυναίκα!» και γυρίζει πάλι για το σαλούν βάζοντάς τα με την αφηρημάδα του.
Σε κάποια φάση, ξαναμπαίνει ένας πιτσιρικάς και φωνάζει: «Τρέξε Jim! Καίγεται το σπίτι σου!!!»
Καβαλάει και πάλι το άλογό του ο καουμπόης και αρχίζει να τρέχει προς το σπίτι του. Ξαφνικά, "φρενάρει" και λέει: «Γιατί τρέχω ρε; Εγώ δεν είμαι ο Jim!»
 
View attachment 29678

Η πενταδα κατω δεξια θα κοπανησει διπλη μεριδα γιατι εχει ρεψει απο το πολυ καλαμαρι κονσερβα .think.
Ρεεεεειιιιιι ιεροσυλία ρεεεειιιι. Τι καλαμάρι μωρέ λες??? Αυτοί έχουν October fest τρώνε μισό τονο χοιρινό κοτσι και 200 κιλά πρετσελ ο καθένας και κατασβηνουν με ένα βυτίο μπύρα που σερβίρουν βυζαρουδες με παραδοσιακές στολες!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top