Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Περνει αναφορα σε ενα ταγμα ο λοχαγος
Βγαινουν μπροστα οι αναφερομενοι μιλανε και πεφτουν οι καμπανες
-5φ και επισης
- 3φ και επισης
Κλπ κλπ

κυριε λοχαγε;
Γιατι μας ριχνεται φ και λετε και επεισης;

γιατι ρε μλκ οταν το ακους, απο μεσα σου μου λες γ..... την μανα σου και στο ανταποδιδω .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
 
Στρατός ...

Σκοπός κοιμήθηκε στην σκοπιά και βγαίνει αναφορά για 20φ.
Ξεκινάει να αναφέρεται "Στρατιώτης τεθθθθθ" και μπερδεύεται. Αυτό επαναλήφθηκε 5-6 φορές μέχρι που ο διοικητής δεν άντεξε άλλο.

"Εσύ αγόρι μου απαλλάσσεσαι λόγω βλακείας"
 
Πολύ σκληρή για να πεθάνει αλλά με τα συνεχομένα ανεπιτυχή ντροπσοτ έχασε....Και συνέχιζε να επιδιώκει ντροπσοτ...τι να πεις.View attachment 27924
Πάει μια στον γιατρο με έντονη τριχοφυΐα στο πρόσωπο.Γιατρε έχω θέμα σοβαρό! Δείτε πρόσωπο!Είναι δυνατόν?Ξυριζομαι κάθε εβδομάδα!Μην αγχώνεσαι λέει ο γιατρός ζαμπόν από κάτι Haig.Μπερδεύει την συνταγή και την δίνει... Πάρτε με τηλ σε καμία εβδομάδα να μου πείτε την πορεία σας.Τον παίρνει τηλ...Έλα γιατρε!!Ξυριζομαι κάθε μέρα! Διπλασίασε την δόση και να ξαναπάρε με τηλ.Περναει ο καιρός...Ελα γιατρέ!!Ξυριζομαι 2 φορές την μέρα!!Δεν μπορεί... Τριπλασίασε την δόση και ξαναπάρε με γιατί ανησυχώ! Μετά από 2 εβδομάδες παίρνει ο γιατρός.Ελα Καίτη...Πως πάει το πρόβλημα με την τριχοφυΐα?..Τώρα γιατρε...Στα αρχιδι@ μου!!!
 
Πολύ σκληρή για να πεθάνει αλλά με τα συνεχομένα ανεπιτυχή ντροπσοτ έχασε....Και συνέχιζε να επιδιώκει ντροπσοτ...τι να πεις.View attachment 27924
3,5 ώρες τέννις και δεν ειδα σταγόνα ιδρώτα. Που είσαι ρε Στεφι?
 
Θα πάει να ρίξει έναν τώρα στο κουλόπαιδο.View attachment 27928
Έτσι που είναι ο Κωστάκης ψοφιος σαν τσιχλα του Νοεμβρη ένα πράμα και η Μαριώ σαν τον Σταλονε στο Ράμπο, θα του λύνει τα κοκκαλα του καημενου του τζακοπαιδου , του μελλοντικού δημαρχου , Περιφερειάρχη, Πρωθυπουργού.....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top