Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.

Στην ενότητα έχουν επικρατήσει τα χιουμοριστικά video, αλλά το συγκεκριμένο είναι από τα πιο ενδιαφέροντα που υπάρχουν σε όλο το διαδίκτυο. Δεν ξέρω αν έχει ξαναμπεί, αλλά αξίζει να υπενθυμίζεται κάθε μέρα, ειδικά σε νέους ανθρώπους. Από τα λίγα που δίνουν ουσιαστικές συμβουλές για τη ζωή, με έναν πολύ όμορφο, εύστοχο και γλαφυρό τρόπο. Δείχνει ότι υπάρχουν Αμερικανοί με αξιοζήλευτη σκέψη και πώς θα έπρεπε να είναι οι άνθρωποι που θα ηγούνται μια ομάδας, μιας κοινωνίας, μιας χώρας...

Αν δεν τα πάτε καλά με τα αγγλικά δείτε το μαζί με κάποιον που ξέρει για να σας πει και ενεργοποιήστε τους αγγλικούς υπότιτλους (οι ελληνικοί είναι μια αποτυχία). Δείξτε το οπωσδήποτε στα παιδιά σας.

Το δείχνω πάντα στους φοιτητές μου, στο τελευταίο μάθημα πριν την αποφοίτησή τους...
Ο McRaven είναι ξεχωριστή κατηγορία ανθρώπου από μόνος του.
Έχω διαβάσει για αυτόν με αφορμή αυτό το video.

Το είχα βρει και εγώ τυχαία .. το μετάφρασα όλο στο γιο μου.
Μέχρι να κάνω εγώ την μετάφραση ήθελα στα ελληνικά και να το ανεβάσω στο yt.
Είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ !!!!
Μπράβο για την επιλογή !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ο κουλης μπορουσε να σωσει την Ελλαδα και να πιασει το 100τα εκατο σε μια στιγμη εαν ηθελε.big smile.

μπορουσε να πει απλα
-κουφαλα ερτογαν δεν θα πεθανεις ποτε
- ποτε δεν θα βγουμε απ τα μνημονια
-ποτε δεν θα χουμε βιομηχανια
-δεν θα περασει ευκολα η πανδημια

σε μια στιγμη θα χε φυγει απο την μεση η τουρκια, θα πετουσε η οικονομια, θα χε ξεχρεωσει η ελλαδα και θα χε χαθει ο κορονος για παντα

ανοιξε το στομα σου Κουληηη
.big smile.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top