Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πριν μερικα χρονια στο Αιγαλεω τσακωθηκε ενας μηχανοβιος με ενα ταξιτζη, σε ενα στοπ ερχεται ο μηχανοβιος διπλα απο την πορτα του ταξιτζη και του λεει -γ@μω το μ@υνι της μανας σου- τον κοιταζει ο ταξιτζης κουναει το κεφαλι του και του λεει -ωραιο γουστο εχεις, την εχεις δει τη μανα μου?- ο μηχανοβιος εμεινε μαλακας, κουνησε το κεφαλι του και εφυγε....
 
Ειμαο στο λεωφορειο
Διπλα μας μια κοπελα με καμπριο με φουστα και ο οδηγος να χει κρεμαστει εξω να δει
Σε καποιο αλτ του λεει η κοπελα
Αφου δεν εχεις ξαναδει δες ρε μλκ μπας και δεν σκοτωσεις τον κοσμο που χεις μεσα και κανει πανω την φουστα
Εβαλε μεσα το κεφαλι και εσκασε ο τυπος
.sarcastic.

Αλλη φορα πεζος
Μια κοπελα με κοντη φουστα ειναι σκυφτη σε μια βιτρινα πριν το αλτ
Δυο νεαροι γυρω στα 18-19με ολοκαινουργιο αυτοκινητο μενουν καρφωμενοι κυριολεκτηκα στον κ…… οποταν δεν βλεπουν οτι ο μπροστινος σταματησε
Εγινε αχρηστο το αυτοκινητο!!!
Δεν μπορεσα να κρατηθω
Γελασα με την ψυχη μου
Ηθελα να δω τι θα ελεγαν στον μπαμπακα μετα.sarcastic.

Ειμαι σουπερμαρκετ
Στο ταμειο μπροστα μου ενας με την γυναικα του
Στο διπλα ταμειο μια τουριστρια με ασπρο κολαν και μαυρο στριγκακι
Ο τυπος την βλεπει και μενει στηλη αλατος
Σβηνει κυριολεκτηκα , σταματα να δινει οραγματα στην γυναικα του που γεμιζει την τσαντα και βλεπει τον κ…..
Δεν του λεει κατι
Γεμιζει την τσαντα με οτι πιο βαρυ εχει μπροστα της και αρχιζει να του την φοραει στο κεφαλι
Να και αυτη να και αυτη και να ωρυεται στο καταστημα μεσα
.sarcastic.
 
Είμαι σε στοπ πίσω από ένα audi κ στο πεζοδρόμιο δεξιά προχωράει μια ξανθιά δίμετρη μου@@ρα
Αμέσως σκέφτομαι ότι μπορεί να γίνει μα@@κεια κ είμαι σε ετοιμότητα.
Κοιτάω τον καθρέπτη κ βλέπω ένα αμάξι να έρχεται από τα 100 μέτρα περιπου, κουμπωνω πρώτη χαϊδεύω το γκάζι κ γυρνάω ελαφρώς το τιμόνι αριστερά για να είμαι έτοιμος να μπω στο αντίθετο ρεύμα κυκλοφορίας.
Φτάνει στα 30 μέτρα πίσω μου, καταλαβαίνω ότι δεν θα κόψει ταχύτητα και γρήγορα βγαίνω στο αντίθετο ρεύμα.
Είναι μια BMW και καρφώνεται πάνω στο audi.
Ευτυχώς δεν έπαθε κάνεις τπτ σοβαρό κ εγώ ήμουν τυχερός που δεν ερχόταν αμάξι από το αντίθετο ρεύμα.
Το πλήρωσαν ακριβά το οφθαλμολουτρο
 

Είναι ολοφάνερο...η γκόμενα ψάχνει κάποιον σοβαρό, ώριμο....με λεφτά....να του τα φάει!!!.sarcastic..sarcastic..sarcastic.... αλλιώς θα κοίταζε εμένα!!!.my man.

Υ.Γ: είναι "κλεμμένο" ε; να βοηθήσω, από αγαπημένη τηλεοπτική σειρά...να δω ποιος θα το βρει!!!;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top