Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σε ένα σχολείο,της Αθήνας,η δασκάλα παίρνει απουσίες.
-Χακίμ Καζάλ Αλ Ντουράι
-Παρών.
-Χασάν Ντομάν Ντα Σαρούι
-Παρών.
-Γιού Κιμλί Γκόνγκ
-Παρών.
-Σουλεϊμάν Αλή Ζαουάχρ
-Παρών
-Χατζή Λαζά Ρουμίχ Αλής
-Σιωπή...
-Χατζή Λαζά Ρουμίχ Αλής
-Τίποτα
Μετά από λίγο...
-Κυρία,μάλλον εγώ ειμ'αυτός.Αλλά το όνομά μου,δεν διαβάζεται, έτσι.
Χατζηλαζάρου Μιχάλη με λένε!

Το είχα βρεί στο internet.
Και φυσικά, δεν το βάζω, ως αστείο...
 
View attachment 40294

...ρε συ μάστορα πάλι τα ίδια? τι συνειρμοί είναι πάλι αυτοί? έμπλεξες τους φίλους με τα β@ζ@ά!!!.sarcastic.

Aυτά τα δυο , αληθινά η ψεύτικα, είναι ΤΟΥΜΠΑΝΟ!!!...πέρας!!!.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Ψευτικα ειναι ρε Γιαννη
Αφου απλωνω το χερι κ δεν πιανονται.sarcastic.
 
Άμα μου πεις πως γίνεται θα το κάνωαλήθεια σου λέω..δεν είμαι και πολύ της τεχνολογίας..
από εκει τα παίρνεις, πρώτα θα το πατας να παρει το κανονικό μεγεθος να ανοίξουν , και μετα θα το αντιγράφεις
με προσοχή όμως μη μας βγαλεις τα ματια σαν κατι άλλους. οταν το βαζεις εδω μπορεις να πας με το ποντικι να το πιασεις από την γωνία και να το μικρυνεις λίγο για να μπει όμορφα. Τι άλλο θες? καμια συνταγή για ελάφι?
 
Αυτό πραγματικά μου θυμίζει δύο αληθινούς διαλόγους που έχω ακούσει μπροστά μου μεταξύ άνδρα θρασύ και γυναίκας .Περνωντας μια με ένα κολάν λέει ποπο μια κωλαρα και απαντά η γκόμενα να φωνάξω τον δικό μου να στη κάνει και σένα έτσι ,κοκκίνισε πρασίνισε ο τυπος .Και άλλη μία δόση έχει κίνηση και περιμένω να περάσω πεζός στην απέναντι πλευρά πετάγεται μια με ένα αμάξι και χώνεται σφήνα της φωνάζει ο άλλος άντε γαμησου μωρη του απαντά εκεί πάω θες να ρθεις γαμηθηκα στο γελιο.Ειναι κάποιες πολύ ετοιμόλογες γαμησετα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top