Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Eχει, αλλά πολλες φορες κάνει χιουμορ πανω σε πραγματα που είναι μόνο για κλάματα.....
Ισχύει Τάσο! Αλλά το πρόβλημα δεν είναι αυτό κατά τη γνώμη μου αλλά ότι δεν κάνει κάτι για να τα διορθώσει. Πέθανε ένας άνθρωπος στην Εύβοια από πλημμύρα που ξέραμε ότι θα έρθει από το καλοκαίρι. Τέλος πάντων, άλλο ήθελα να θίξω στο μήνυμα μου.
 
Δεν προνοεί κανείς ενώ ξέρει γιατί απλά δεν τον ενδιαφέρει η πιστεύει ότι δε γαμιεται αφού δε μπαίνει στο δικό μου κωλο ας μπει όπου θέλει να τω πω χοντρά και ήρθαμε στο διάταυτα τι κάνει βρέχει απαγόρευση κυκλοφοριας χιονίζει το ίδιο πολύ ζέστη το ίδιο μακριά από τα βουνά ευτυχώς που δεν είμαστε υπεράριθμοι σαν τους Κινέζους γιατί θα λέγε από τη γυναίκα χωριστά μαζί μόνο όταν είναι αδιαθετη που δε μένει έγκυος έτσι έχει το έργο όταν επιλέγεις 300 άχρηστους για να κάνουν κουμάντο κάποια στιγμή πρέπει να γίνουμε όλοι πολύ προσεκτικοί στο τι ψηφίζουμε.
 
Δεν προνοεί κανείς ενώ ξέρει γιατί απλά δεν τον ενδιαφέρει η πιστεύει ότι δε γαμιεται αφού δε μπαίνει στο δικό μου κωλο ας μπει όπου θέλει να τω πω χοντρά και ήρθαμε στο διάταυτα τι κάνει βρέχει απαγόρευση κυκλοφοριας χιονίζει το ίδιο πολύ ζέστη το ίδιο μακριά από τα βουνά ευτυχώς που δεν είμαστε υπεράριθμοι σαν τους Κινέζους γιατί θα λέγε από τη γυναίκα χωριστά μαζί μόνο όταν είναι αδιαθετη που δε μένει έγκυος έτσι έχει το έργο όταν επιλέγεις 300 άχρηστους για να κάνουν κουμάντο κάποια στιγμή πρέπει να γίνουμε όλοι πολύ προσεκτικοί στο τι ψηφίζουμε.
Δεν προνοεί κανείς, γιατί αν προνοήσει όταν πρέπει, θα θίξει συμφέροντα και θα χάσει ψήφους!
Όλοι το παίζουν καλοί με όλους ... ακόμα και αυτοί που δεν "εκτίθενται"
 
Η τάπα είχε μείνει στον κώνο προσαρμογής και αναγκάστηκα να τη βγάλω με βέργα
ΑΚΡΩΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΝ σε περίπτωσιν νέας πυροδοτήσεως, εάν κι εφόσον είχε παραμείνει μέσα εις τον αυλόν η τάπα σφηνωμένην...!!!
Πάλιν καλά που το πήρες είδησιν εγκαίρως και την απομάκρυνες πάραυτα.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top