Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μου το κάνατε το θέμα... "soft τσοντοκάναλο" κανονικό...!!!
Δεν με πειράζει καθόλου όμως! Χαλάλι σας! Αρκεί που περνάμε ωραία όλοι παρεούλα και γουστάρουμε...!
Άσε που κοντεύω να "ερωτευθώ" τις κοπελάρες των τελευταίων βίντεο...!!! Τόσο πολύ τις κάνω γούστο...!!! Τις θέλω όλες τρελά...!!!
Αχχχχ... .love..tired.
 
Μου το κάνατε το θέμα... "soft τσοντοκάναλο" κανονικό...!!!
Δεν με πειράζει καθόλου όμως! Χαλάλι σας! Αρκεί που περνάμε ωραία όλοι παρεούλα και γουστάρουμε...!
Άσε που κοντεύω να "ερωτευθώ" τις κοπελάρες των τελευταίων βίντεο...!!! Τόσο πολύ τις κάνω γούστο...!!! Τις θέλω όλες τρελά...!!!
Αχχχχ... .love..tired.
Έχεις και προϋπηρεσία σε χαρέμι .yel.
 
Η εξτρά πλάκα στην όλη φάση είναι ότι, για να φτάσουμε στα "λαχταριστά" κορίτσα, ξεκινήσατε με τρολιές για τον ψηλό Εγγλέζο, με "βάσιμες υποψίες" μάλιστα, ότι την "κουνάει την αχλαδιά" (κι όχι άδικα, διότι το όλο παρουσιαστικό του βγάζει ομολογουμένως αυτήν την χαρακτηριστική "εγγλεζο-πουστίλα")... .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Μου το κάνατε το θέμα... "soft τσοντοκάναλο" κανονικό...!!!
Δεν με πειράζει καθόλου όμως! Χαλάλι σας! Αρκεί που περνάμε ωραία όλοι παρεούλα και γουστάρουμε...!
Άσε που κοντεύω να "ερωτευθώ" τις κοπελάρες των τελευταίων βίντεο...!!! Τόσο πολύ τις κάνω γούστο...!!! Τις θέλω όλες τρελά...!!!
Αχχχχ... .love..tired.
Σιγα που θα τρεχεις στο Αμερικα.
Προσκαλεσε τον @Dr V σε μερικα κυνηγια για turdus viscivorus και turdus iliacus και να δεις για ποτε σου γνωριζει κατι 25χρονες της ιατρικης.......Αστο...
Θα σε "γιατροπορεψουν" καλα...
Η Ελενη,η Ειρηνη,η Ζωη,η Μαρια.....
Ε Βασιλακη???
 
Σιγα που θα τρεχεις στο Αμερικα.
Προσκαλεσε τον @Dr V σε μερικα κυνηγια για turdus viscivorus και turdus iliacus και να δεις για ποτε σου γνωριζει κατι 25χρονες της ιατρικης.......Αστο...
Θα σε "γιατροπορεψουν" καλα...
Η Ελενη,η Ειρηνη,η Ζωη,η Μαρια.....
Ε Βασιλακη???
Να η Ελενη,η Ειρηνη και η Ζωη ... η Μαρία κάνει μπάνιο και δεν είναι στην φωτό
Brazil.jpg
 
Να η Ελενη,η Ειρηνη και η Ζωη ... η Μαρία κάνει μπάνιο και δεν είναι στην φωτό
View attachment 32381
Δεν ειναι αυτα για μας...Δεν εχουμε τετοιο σκαφος..:(
Οι ιδιοκτητες ειναι πισω απο την καμερα...
60 χρονων, 1,65-1,70 100+ κιλα και βαψομαλλιαδες....
Εγω τι να προσφερω στις κοπελουες???
Μια fabarm εχω,ενα brain MR και λιγα mb32 classic...
Πουθενας ειμαι....:(
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top