Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πάντως αν καταφέρνει να πετυχαίνει τέτοιο μέγεθος ψαριού, με αυτό το όπλο, θα είναι επίτευγμα!!! :D
Είχα διαβάσει αρκετά παλια στον "βυθο" για το παγκοσμιο ρεκόρ που είχε κάνει ο terry maas σε κιτρινοφτερο τόννο με ξύλινο λαστιχοβολο μεγάλου μήκους κ ανέφερε στην συνέντευξη του ότι από την ανάκρουση του έσπασε ενα-δυο δόντια, προφανως το είχε κοντά στο προσωπο του....

Όσο για το λαστιχοβολο τις φωτο δεν ήξερα ότι βουτάει ο Γιωργος Τρομαρας χαχαχαχαχα
Μπρατσααααααααααα
 
Σιγά μην μαλωσουμε για τον Δρακουμελ. Ρίξτε του κανα καντήλι και κατάρες ομαδικά μπας και ξεπατωθει και ξεβρωμισει και γλιτώσει ο τοπος.
Δεν τον πιάνει τίποτα αυτόν τον γκαντέμη.
Ούτε τα δράμια ...
 
Τον βλέπω ανοιχτομάτη και σε άψογη φυσική κατάσταση τον τύπο ...
Υδροδυναμικό κεφάλι,4 μάτια,μπάκα και σαγιονάρα νυχοκοπτη.Αυτο που με προβληματίζει είναι η κλίση της ζώνης στη μεση και το σορτσάκι ρε παιδί μου...Πολύ κοντό είναι....Λες?
 
Σήμερα μου είπε ένας στην Χαλκίδα ότι πρόσφατα πέρασε ο γκαντέμης και το βράδυ τράκαραν 2 καράβια.

Δεν χρειαζόταν η μείωση του τρυγονιού.
Απλώς ένα "καλό κυνήγι" από αυτόν ...
 
Υδροδυναμικό κεφάλι,4 μάτια,μπάκα και σαγιονάρα νυχοκοπτη.Αυτο που με προβληματίζει είναι η κλίση της ζώνης στη μεση και το σορτσάκι ρε παιδί μου...Πολύ κοντό είναι....Λες?
Το τσιγάρο στην τσέπη το είδες :) :) :)

ps
μάλλον η φωτό είναι μούφα.
Δες τον αντίχειρα στο χέρι που κρατάει το ψάρι ....
 
Ουτε μην το σκέφτεσαι φιλε....
Εξοστρακίζεται πανω του η σφαίρα κ την τρως στο δόξα πατρι....
Μπααα τις αποφεύγει σαν τον Νιο στο Ματριξ. Η μάλλον οι σφαίρες δεν τον ακουμπάνε γιατί ακόμη και αυτέςέχουν καταλάβει ότι είναι ο άρχων της γκαντεμιάς.
 
Το σκηνικό στήθηκε ως εξής.
Ο ψαροτουφεκάς έδωσε το όπλο στον τύπο για να πάει για κατούρημα.

Ένα κοπάδι κινέζοι τον είδαν και τον τράβηξαν για αξιοθέατο.
Τον ανέβασαν facebook.

Ένας μ@λάκας Έλληνας έκανε το μοντάζ του ψαριού και του τσιγάρου στην φωτό.

Τα πάντα τώρα βγάζουν νόημα... :)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top