Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Το 99 σε βολή που παρακολουθούσε ο Ταξίαρχος στην Ξάνθη, είχανε φέρει 10 Α3 στην λαδόκολλα.Πεφτανε οι 10ημερες τιμητικές βροχή.Εδω και κάμποσο καιρό με το Τikka t3 left 308win με Sako δεν έχω κανένα θέμα.Τα Μ1 στο κέντρο ήταν φαρμάκι,τα g3 στις μονάδες ήταν ρόπαλα.
Το Νοέμβρη του '11 στο παιδίο βολής του Λαγού στο Διδυμότειχο,είχα φέρει 8/10, 2 φορές στα 300m με το G3A3...υπόψιν πως τα όπλα τα είχαν φέρει από τη Μεραρχία κ δν ήταν τα δικά μας τα χρεωμένα....γιατί τα περισσότερα ήταν μπουργάνες...
Στο τσακ είχα γλυτώσει,την μετάταξη στους ελεύθερους σκοπευτές που επέλεγαν τότε από εκείνες τις βολές...o_O
 
Το Νοέμβρη του '11 στο παιδίο βολής του Λαγού στο Διδυμότειχο,είχα φέρει 8/10, 2 φορές στα 300m με το G3A3...υπόψιν πως τα όπλα τα είχαν φέρει από τη Μεραρχία κ δν ήταν τα δικά μας τα χρεωμένα....γιατί τα περισσότερα ήταν μπουργάνες...
Στο τσακ είχα γλυτώσει,την μετάταξη στους ελεύθερους σκοπευτές που επέλεγαν τότε από εκείνες τις βολές...o_O
Σιγανοπαπαδια............
Ποτησες τον διπλα καλα καλα να ριχνει στον δικο σου .sarcastic.
 
γνώρισα έναν που ήταν ελεύθερος σκοπευτής με FN, μου μίλησε για βολές στα 2400μ....
πως σας ακούγεται? έχετε άποψη?
και μετά ξύπνησε, είπαμε κυνηγοί/ψαράδες, αλλά οι ελεύθεροι σκοπευτές ε....ε...... Ημαρτον
 
Τα g3 μια χαρα τυφεκια ειναι απλα τα έχει ξεπατωσει ο Έλληνας φαντάρος.

Σωστός
Ενώ πχ σε καιρό πολέμου θα τα φροντίζουμε και θα τα λαδώνουμε κάθε πρωί μεσημέρι και βράδυ. .yel.

Το 105mm πυροβόλο του M48A5 MOLF ήταν πολύ πιο ακριβές από το G3A4 που είχα και με όσα G3A3 έκανα βολές. :)
Και στο χιλιόμετρο παρακαλώ ;)

Τα Μ1 ήταν καλά αλλά δεν πας σε πόλεμο με αυτά.

Με το M1911 ποτέ δεν άδειασα γεμιστήρα.
Όλο εμπλοκές ήταν.
Μάλλον για εκφοβισμό μου το έδωσαν :)
Εντάξει, πολέμησε άρα μην το παίρνετε σοβαρά το τελευταίο ...

Αυτά είδα, αυτά λέω.
 
Last edited:
Τον παρακολουθω αρκετο καιρο γενικα τα βιντεο του εχουν ωραιες εικονες και περιγραφες
με εξαιρεση το παρακατω που στο 19.10 βγαζει την γνωστη προπαγανδα οπως και ολοι οι ανιδεοι

Παρακολουθούσα ολα τα βίντεο του, αλλά απο την ημέρα που έκανε το βίντεο στην Σαλαμίνα και με αφορμή σχόλια του για τους κυνηγούς( όταν έδειξε κλωβούς για πέρδικες) είχαμε μια διαφωνία προσωπική με ανταλλαγή μηνυμάτων και καταλήξαμε στο συμπέρασμα οτι είναι αντικυνηγός και σταμάτησα να τον ακολουθώ.
 
Ενώ πχ σε καιρό πολέμου θα τα φροντίζουμε και θα τα λαδώνουμε κάθε πρωί μεσημέρι και βράδυ. .yel.

Το 105mm πυροβόλο του M48A5 MOLF ήταν πολύ πιο ακριβές από το G3A4 που είχα και με όσα G3A3 έκανα βολές. :)
Και στο χιλιόμετρο παρακαλώ ;)

Τα Μ1 ήταν καλά αλλά δεν πας σε πόλεμο με αυτά.

Με το M1911 ποτέ δεν άδειασα γεμιστήρα.
Όλο εμπλοκές ήταν.
Μάλλον για εκφοβισμό μου το έδωσαν :)
Εντάξει, πολέμησε άρα μην το παίρνετε σοβαρά το τελευταίο ...

Αυτά είδα, αυτά λέω.
κάτι ξέρει.... κάτι ξέρει.
 
Τι τσοκ είχες πάνω ;
Κώνος πόσα εκατοστά ; .yel.
Ρε φιλαράκι....ένα kikcs foul είχε....:p
(Θυμήσου τη φλογοκρύπτη).....big smile.
Σιγανοπαπαδια............
Ποτησες τον διπλα καλα καλα να ριχνει στον δικο σου .sarcastic.
Μιας κ το ανέφερες....κοίτα να γελάσεις...σε βολή πάλι ήμασταν ξάπλα 10 νοματέοι κ τότε ρίχναμε στα 200m με βολή καταβολή.....όταν έδωσαν το ΟΚ να άρξουμε πυρ, τότε ακούω σε κάποια φάση από το μικρόφωνο.......
Παρακαλώ πολύ...ΕΣΥ με τον αριθμό 7 να μη ρίχνεις στον 8.....sarcastic..sarcastic..sarcastic.σταμάτησα να ρίχνω από τα γέλια.....very funny..very funny.
 
Ρε φιλαράκι....ένα kikcs foul είχε....:p
(Θυμήσου τη φλογοκρύπτη).....big smile.

Μιας κ το ανέφερες....κοίτα να γελάσεις...σε βολή πάλι ήμασταν ξάπλα 10 νοματέοι κ τότε ρίχναμε στα 200m με βολή καταβολή.....όταν έδωσαν το ΟΚ να άρξουμε πυρ, τότε ακούω σε κάποια φάση από το μικρόφωνο.......
Παρακαλώ πολύ...ΕΣΥ με τον αριθμό 7 να μη ρίχνεις στον 8.....sarcastic..sarcastic..sarcastic.σταμάτησα να ρίχνω από τα γέλια.....very funny..very funny.
Αυτα ειναι αστεια και χωρις προβληματα περιστατικα φιλε

Εχω κανει τον βαλιστικο για ολοκληρη μεραρχια και κανω τις βολες της εφεδρειας του ταγματος μου περιπου 20 χρονια
Δεν θες να πουμε για μαλακιες επι της γραμμης βολης........
Και απο μονιμα στελεχη (απειρα-το το τονιζω) αλλα κυριως απο εφεδρους επι το πλειστον νεαρους που δεν αντιλαμβανονται ποσο ευκολα εκεινο που βλεπουν παιγνιδι περνει ζωες... .hair.
 
Παρακολουθούσα ολα τα βίντεο του, αλλά απο την ημέρα που έκανε το βίντεο στην Σαλαμίνα και με αφορμή σχόλια του για τους κυνηγούς( όταν έδειξε κλωβούς για πέρδικες) είχαμε μια διαφωνία προσωπική με ανταλλαγή μηνυμάτων και καταλήξαμε στο συμπέρασμα οτι είναι αντικυνηγός και σταμάτησα να τον ακολουθώ.
Αντικυνηγοι δηλώνουν πολλοί αφού πρώτα περιδρομιασουν
το κοντοσούβλι

 
Αντικυνηγοι δηλώνουν πολλοί αφού πρώτα περιδρομιασουν
το κοντοσούβλι

Ο ίδιος καραγκιόζης είναι ε,? Όπως είχα γράψει εγω σε ένα άλλο πουστρακι που έβριζε αλλά στις συνταγές που ανέβαζε στο κανάλι του το κοψιδι πήγαινε γονα. Βολεύει να σκοτώνουν άλλοι για σένα , να περιδρομιαζεις και να το παίζεις και οικολόγος αντικυνηγος.
 
Αντικυνηγοι δηλώνουν πολλοί αφού πρώτα περιδρομιασουν
το κοντοσούβλι

Ο τύπος είναι λυκορνιο που λένε στο χωριό μου.Τζαμπατζουλας με μια κάμερα στο χέρι που για μια τυρόπιτα κάνει π@πες.Εχει όνειρο να κάνει τον γύρο της Ευρώπης με σκάφος και ζητάει σκάφος,βενζίνες,ναύλα και έξοδα.Οπα ρε μάστορα...Και εγώ έχω όνειρο να πάω για χήνες στην Ρωσία,σε μια καλύβα με 50 Ρωσίδες...Να βγάλω πανέρι?
Άμα του έβαζαν τις βενζίνες οι κυνηγοί να δεις τι καλά παιδιά θα ήμασταν όλοι.Αντε με τον γύφτο...
 
Ο ίδιος καραγκιόζης είναι ε,? Όπως είχα γράψει εγω σε ένα άλλο πουστρακι που έβριζε αλλά στις συνταγές που ανέβαζε στο κανάλι του το κοψιδι πήγαινε γονα. Βολεύει να σκοτώνουν άλλοι για σένα , να περιδρομιαζεις και να το παίζεις και οικολόγος αντικυνηγος.
Σε ποιον τα έχωσες?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top